СКОНТО ООД

altech.bg%20
Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
41 Хеттрик за СОУ „Св. св. Кирил и Методий” във волейбола 1954
42 Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2015/16 г. 2400
43 Стартираха футболните мачове от ученическите игри във Велинград 1613
44 Българин стана световен студентски шампион по ски ориентиране 1014
45 Българи диктуват темпото в Balkan Offroad Rallye 2015 1212
46 Уникално офроуд състезание премина край Велинград 1060
47 Рекордно участие за купа „Велинград – Сивен“ 1283
48 Максим Вилегжанин с нов триумф за купа "Велинград-Сивен" 1096
49 Руски шампиони стартират за купа "Велинград - Сивен" 976
50 Горски многобой 2015 - шампионско признание за ПГГС "Хр. Ботев" 1357
51 ПГГС „Христо Ботев“ – първа сила в горския многобой 1334
52 Наградиха най-добрите отбори в общинските игри по футбол 1085
53 Футболистите на СОУ „Васил Левски“ са шампиони при най-малките 1000
54 „Горските“ грабнаха титлата при юношите 1126
55 Баскетболна доминация на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ при VIII-X клас 973
56 ОУ „Н. Рилски“ и ОУ „Хр. Ботев“ са баскетболни първенци при най-малките 816
57 "Горските" посветиха победата си на емблематичния Георги Зисов 1612
58 Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2014/15 г. 2044
59 Разгром и служебна победа на старта на футболния турнир 977
60 Сензация! „Горските“ спряха топфаворит 1504
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща > Край >>
Страница 3 от 6
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Миньор (Пк)
КРОборище (Пан)
1:1Вихрен (Санд)
КРБотев (Ихтиман)
1:2Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)
0:2Сливнишки герой
КРСептември (Сим)3:0Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
2:3Пирин (Разлог)
КРБанско
1:0Спортист (Своге)
КРВелбъжд (Кн)1:2Марек (Дупница)

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)
1:4Тракиец (Глав)  
КРВеличково1:1Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)
1:0Брацигово
КРБалкан (Варвара)
0:0Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
16+2241
2Оборище (Панагюрище)
16+1537
3 Сливнишки герой (Сливница)
16+1734
 4  Пирин (Разлог)
16+1633
5 Банско
16+1532
6 Вихрен (Сандански)
16+530
7Миньор (Перник)
16+223
8Беласица (Петрич)
16+622
9Чавдар (Етрополе)
16+820
10
Рилски спортист (Самоков)
16-520
11Германея (Сапарева баня)
16-1120
 12 Марек (Дупница)
16-217
13Балкан (Ботевград)
16-1016
14Ботев (Ихтиман)
16-916
 15  Септември (Симитли)
16-516
16Надежда (Доброславци)
16-2012
17Спортист (Своге)
16-158
18Велбъжд (Кюстендил)
16-293
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

24 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Германея (Сб)
-:-Хебър (Пз)
14:00Марек (Дупница)
-:-Оборище (Пан)
14:00Пирин (Разлог)
-:-Надежда (Добр)
14:00Спортист (Своге)
-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Сливнишки герой
-:-Септември (Сим)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Балкан (Бот)
14:00Беласица (Пч)
-:-Чавдар (Етрополе)
14:00Рилски спортист
-:-Велбъжд (Кн)
14:00Миньор (Пк)
-:-Банско

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XV кръг

24 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00 Брацигово
-:-Марица (Белово)
14:00Сарая
-:-Оборище II (Пан)
14:00   Тракиец (Глав)
-:- Вихър (Ветрен)
14:00 Тракия (Пз)
-:-Родопи (Коз)

25 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Спартак (Кал)
-:-Чепинец (Вел)
14:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Величково
14:00Локомотив (Септ)
-:-Балкан (Варвара)
14:00Левски (Пат)
-:-Ботев (М. клисура) 

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.