СКОНТО ООД

altech.bg%20
Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
41 Стартираха футболните мачове от ученическите игри във Велинград 1576
42 Българин стана световен студентски шампион по ски ориентиране 967
43 Българи диктуват темпото в Balkan Offroad Rallye 2015 1171
44 Уникално офроуд състезание премина край Велинград 1022
45 Рекордно участие за купа „Велинград – Сивен“ 1228
46 Максим Вилегжанин с нов триумф за купа "Велинград-Сивен" 1062
47 Руски шампиони стартират за купа "Велинград - Сивен" 945
48 Горски многобой 2015 - шампионско признание за ПГГС "Хр. Ботев" 1320
49 ПГГС „Христо Ботев“ – първа сила в горския многобой 1292
50 Наградиха най-добрите отбори в общинските игри по футбол 1051
51 Футболистите на СОУ „Васил Левски“ са шампиони при най-малките 966
52 „Горските“ грабнаха титлата при юношите 1094
53 Баскетболна доминация на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ при VIII-X клас 946
54 ОУ „Н. Рилски“ и ОУ „Хр. Ботев“ са баскетболни първенци при най-малките 786
55 "Горските" посветиха победата си на емблематичния Георги Зисов 1583
56 Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2014/15 г. 2006
57 Разгром и служебна победа на старта на футболния турнир 953
58 Сензация! „Горските“ спряха топфаворит 1467
59 СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ класира 2 отбора в Пазарджик 1279
60 Девойките на СОУ „Васил Левски“ взеха титлата при VIII-X клас 1201
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща > Край >>
Страница 3 от 6
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Хебър (Пз)
-:-Велбъжд (Кн)
17:00Септември (Сим)
-:-Оборище (Пан)
17:00Ботев (Ихтиман)
-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Банско
-:-Надежда (Добр)
17:00Миньор (Пк)
-:-Рилски спортист
17:00Сливнишки герой
-:-Вихрен (Санд)
17:00Спортист (Своге)
-:-Пирин (Разлог)
17:00Германея (Сб)
-:-Марек (Дупница)
17:00Балкан (Бот)
-:-Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Родопи (Коз)
-:-Марица (Белово)
17:00Левски (Пат)
-:-Оборище II (Пан)
17:00Тракия (Пз)
-:-Сарая
17:00Величково
-:-Тракиец (Глав)

23 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Ботев (М. клисура)
-:-Чепинец (Вел)
17:00Локомотив (Септ)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Брацигово-:-Спартак (Кал)
17:00Балкан (Варвара)
-:-Вихър (Ветрен)

Обл. п-во за деца - II кръг

23 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

ОТЛЧепинец (Вел)-:-Оборище (Пан)      
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
7+1219
2Пирин (Разлог)
7+1116
3 Сливнишки герой (Сливница)
7+714
 4  Оборище (Панагюрище)
7+614
5 Германея (Сапарева баня)
7-213
6 Банско
7+612
7Вихрен (Сандански)
7-1 12
8Рилски спортист (Самоков)
7-211
9Балкан (Ботевград)
7-110
10
Септември (Симитли)
7-210
11Миньор (Перник)
7+18
 12 Беласица (Петрич)
7+18
13Марек (Дупница)
7 07
14Чавдар (Етрополе)
7 06
 15  Ботев (Ихтиман)
7-66
16Надежда (Доброславци)
7-105
17Спортист (Своге)
7-55
18Велбъжд (Кюстендил)
7-152
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
5+1513
2Балкан (Варвара)
5+813
3Чепинец (Велинград)
5+612
 4 Левски (Паталеница)
5+49
5Брацигово
5+49
6Оборище II (Панагюрище)
5+48
7Вихър (Ветрен)
5+47
 8 Марица (Белово)
5+27
9Сарая
5-27
10
Тракия (Пазарджик)
5-26
11Величково
5-55
 12 Тракиец (Главиница)
5-65
13Ботев (Момина клисура)
5-104
14Родопи (Козарско)
5-53
 15  Локомотив (Септември)
5-63
 16 Спартак (Калугерово)
5-111
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 44 посетителя в сайта

Приятели

. .
.