СКОНТО ООД

altech.bg%20
Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
21 Тенисистите на СУ „Хр. Смирненски“ - общински първенци при юношите 2325
22 Момчетата на ОУ „Христо Ботев“ – Абланица са №1 на тенис на маса 2551
23 Тимовете на Драгиново и Света Петка с първи титли в тениса на маса 3188
24 Триумф за Литва на Световното по риболов на лед, България влезе в топ 8 2078
25 Отборът на Литва извади най-много риба в първия ден от световното край Батак 8268
26 Снежен ад на световното по риболов на лед край Батак 2293
27 Купа „Велинград“ събра 55 участници, Папарков вдигна трофея при мъжете 2690
28 СК Атлас с три призови места за купа „Велинград“ 2374
29 Велинградчанка грабна три отличия в ски-бягането и стана №1 4012
30 Велинградски триумф на ДП по ски-бягане 3319
31 Купа „Велинград – Белмекен – Сивен“ събра 119 участници 2255
32 Организират летен турнир по минифутбол в Пазарджик 3358
33 Три отбора от Велинград са областни шампиони по баскетбол 2139
34 Ученици мериха сили в състезание с велосипеди 2215
35 Наградиха най-добрите в общинските ученически игри 1931
36 Стартираха заявките за Великденския турнир по минифутбол 1788
37 4 училища изпращат баскетболни отбори в Пазарджик 2247
38 10 училища премериха сили в тениса на маса 3040
39 Шест отбора отиват на областните финали по волейбол 2444
40 Избрани моменти от закриването на ЕП по ски-ориентиране 1841
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 2 от 8
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Левски (Чепинци)-:-Оборище (Пан)
15:00Пирин (ГД)-:-Пирин (Разлог)
15:00Гранит (Владая)-:-Беласица (Пч)
ППМарек (Дупница)2:0ФК Кюстендил
15:00Перун (Кресна)-:-Вихрен (Санд)
ППБанско1:0Ботев (Ихтиман)
15:00Велбъжд (Кн)-:-Надежда (Добр)
ППЧавдар (Етрополе)1:0Сливнишки герой
15:00Рилски спортист-:-Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - XXI кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая-:-Брацигово                  
15:00          Родопи (Коз)-:-Величково

7 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)-:-Лозен
15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Ракитово)      
15:00Левски (Пат)-:-Спартак (Кал)
15:00Оборище II (Пан)-:-Вихър (Ветрен)
15:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
15:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4551
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)18+4648
 4 Марица (Белово)18+1934
5Левски (Паталеница)18+1128
6Чепинец (Велинград)18+1428
7Локомотив (Септември)18+126
 8 Спартак (Калугерово)18-2023
9Величково18-623
10
Родопи (Козарско)17-623
11Тракиец (Главиница)18-1519
 12 Вихър (Ветрен)18-1519
13Тракия (Пазарджик)18-1818
14Оборище II (Панагюрище)18-3116
15Левски (Ракитово)18-1116
16Сарая18-3514
17Лозен18-412
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 150 посетителя в сайта

Приятели

. .
.