СКОНТО ООД

altech.bg%20
Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
121 Велинградчанин с бронз от Световното по канадска борба 2136
122 Велинградчанин с дубъл на „Двореца оупън 2009“ 2302
123 Тенис турнира “Двореца оупън 2009” навлиза в решителна фаза 1953
124 Българин грабна купа „Сивен 2009“ в конкуренцията на световен шампион 1946
125 Феникс (Сф) спечели отборния турнир “Атлетик” 1753
126 Столичани най-добри на двойковия бридж турнир „Петрофер” 1850
127 Триатлонът спечели нови почитатели във Велинград 2596
128 Христа Стойнева и Стоян Допчев триумфират с купа “Велинград” 1591
129 БФ по триатлон награди Иван Лебанов 1720
130 Трагедия беляза Рали България 2009 1485
131 Без Турал Метков на Рали България 2009 1707
132 Руснак спря Дановски по пътя към бронза 1765
133 8 място при Европейския дебют на Дановски 1417
134 Велинградчанин атакува Европейското по канадска борба 1574
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 Следваща > Край >>
Страница 7 от 7
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 43 посетителя в сайта

Приятели

. .
.