СКОНТО ООД

altech.bg%20
Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
121 Белгиец ще катери горите край Велинград с маунтийн байк 2157
122 Завършиха общинските игри по тенис на маса 2049
123 80 000 за спорта във Велинград 1772
124 Велинградчанин с бронз от Световното по канадска борба 2301
125 Велинградчанин с дубъл на „Двореца оупън 2009“ 2339
126 Тенис турнира “Двореца оупън 2009” навлиза в решителна фаза 1984
127 Българин грабна купа „Сивен 2009“ в конкуренцията на световен шампион 1974
128 Феникс (Сф) спечели отборния турнир “Атлетик” 1790
129 Столичани най-добри на двойковия бридж турнир „Петрофер” 1902
130 Триатлонът спечели нови почитатели във Велинград 2765
131 Христа Стойнева и Стоян Допчев триумфират с купа “Велинград” 1621
132 БФ по триатлон награди Иван Лебанов 1759
133 Трагедия беляза Рали България 2009 1515
134 Без Турал Метков на Рали България 2009 1743
135 Руснак спря Дановски по пътя към бронза 1803
136 8 място при Европейския дебют на Дановски 1453
137 Велинградчанин атакува Европейското по канадска борба 1615
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 Следваща > Край >>
Страница 7 от 7
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Ботев (Ихтиман)
КРБеласица (Пч)
2:0Марек (Дупница)
КРФК Кюстендил3:0Сливнишки герой
КРНадежда (Добр)
1:5Вихрен (Санд)
КРСпортист (Своге)2:1Чавдар (Етрополе)
КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист
КРБалкан (Бот)3:2Банско
КРПирин (Разлог)3:0Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
КРЛевски (Пат)0:0Величково 
16:00Брацигово-:-Вихър (Ветрен)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00
Светкавица (Син)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
16:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
16:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил12+1325
3Септември (Симитли)11+1023
4Вихрен (Сандански)11+10 23
5Спортист (Своге)11+522
6Оборище (Панагюрище)12+1121
7Сливнишки герой (Сливница)11+518
8
Беласица (Петрич)11+118
9
Банско11-111
10
Надежда (Доброславци)11-411
11Чавдар (Етрополе)12-210
  12Пирин (Разлог)11-510
13Ботев (Ихтиман)11-109
14Балкан (Ботевград)10-79
 15  Марек (Дупница)11-159
16Рилски спортист (Самоков)11-137
17Перун (Кресна)12-217
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

2 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
14:00Банско-:-Надежда (Добр)
14:00Рилски спортист-:-Беласица (Пч)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Септември (Сим)
14:00Марек (Дупница)
-:-Балкан (Бот)
14:00Миньор (Пк)-:-ФК Кюстендил
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Пирин (Разлог)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Спортист (Своге)
Перун (Кресна)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)8+4124
2Спартак (Калугерово)8+619
3Брацигово8+2918
 4 Чепинец (Велинград)8+2218
5Левски (Паталеница)8-116
6Балкан (Варвара)8+1213
7Локомотив (Септември)8+513
 8 Марица (Белово)8+112
9Величково8+110
10
Тракиец (Главиница)8-29
11Родопи (Козарско)8-28
 12 Лозен8-316
13Тракия (Пазарджик)8-116
14Сарая8-106
 15  Вихър (Ветрен)8-211
 16 Светкавица (Синитево)8-391
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XII кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Тракия (Пз)-:-Светкавица (Син)
14:00Брацигово-:-Балкан (Варвара)
14:00    Вихър (Ветрен)-:-Левски (Пат)
14:00Величково-:-Марица (Белово)
14:00 Тракиец (Глав)-:-Сарая

10 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)        
14:00Родопи (Коз)-:-Спартак (Кал) 
14:00Локомотив (Септ)-:-Лозен

Кой е тук?

В момента има 68 посетителя в сайта

Приятели

. .
.