СКОНТО ООД

altech.bg%20
Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
101 СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ е волейболен шампион при юношите 1040
102 Приключиха общинските игри по тенис на маса 1383
103 Двоен успех за СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ във волейбола 2638
104 Фаворит вкара 11 гола на игрище „Кална баня“ 1768
105 7-голов трилър на старта на футболния турнир 1422
106 Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2013/14 г. 3438
107 4 вида спорт ще гледаме на ученическите игри във Велинград 1931
108 Състезание по екстремно колоездене на Витоша 1484
109 Руснак грабна купа "Сивен 2013" с рекорд 1762
110 Олимпийски шампион стартира за купа „Сивен” 1543
111 20 екипажа тръгнаха в 44-то рали „България“ 1354
112 Световен вицешампион вдигна купа "Сивен 2011" 2142
113 Ски бегач гони рекорд за купа „Сивен” 2082
114 Българин с втори пореден успех за купа „Сивен” 3166
115 Световна шампионка избра Велинград 2193
116 Млади таланти взимат купите в триатлона 2278
117 ПК Белмекен с 8 състезатели на първенството 2603
118 33 медала на Държавното по триатлон 3309
119 "Машина за победи" грабна велокупата "Велинград 2010" 2492
120 Белгиец ще катери горите край Велинград с маунтийн байк 2141
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 Следваща > Край >>
Страница 6 от 7
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Спортист (Своге)
КРБотев (Ихтиман)
1:1Вихрен (Санд)
КРБеласица (Пч)
3:2Балкан (Бот)
КРРилски спортист
1:1Банско
КРФК Кюстендил
0:1Пирин (Разлог)
КРСливнишки герой
3:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)5:0Перун (Кресна)

24 август 2019 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)
2:2Надежда (Добр)
 Марек (Дупница)-почива

"А" ОГ Пз - I кръг

25 август 2019 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Локомотив (Септ) -:-Чепинец (Вел)
18:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Балкан (Варвара)-:-Лозен
18:00Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
18:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
18:00Тракия (Пз)-:-Родопи (Коз)
18:00Брацигово-:-Светкавица (Син)
18;00Сарая -:-Левски (Пат)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 64 посетителя в сайта

Приятели

. .
.