СКОНТО ООД

altech.bg%20
Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
101 Велинградчанин с дубъл на „Двореца оупън 2009“ 2072
102 Тенис турнира “Двореца оупън 2009” навлиза в решителна фаза 1730
103 Българин грабна купа „Сивен 2009“ в конкуренцията на световен шампион 1728
104 Феникс (Сф) спечели отборния турнир “Атлетик” 1536
105 Столичани най-добри на двойковия бридж турнир „Петрофер” 1643
106 Триатлонът спечели нови почитатели във Велинград 2018
107 Христа Стойнева и Стоян Допчев триумфират с купа “Велинград” 1405
108 БФ по триатлон награди Иван Лебанов 1498
109 Трагедия беляза Рали България 2009 1263
110 Без Турал Метков на Рали България 2009 1487
111 Руснак спря Дановски по пътя към бронза 1529
112 8 място при Европейския дебют на Дановски 1185
113 Велинградчанин атакува Европейското по канадска борба 1375
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща > Край >>
Страница 6 от 6
sport83.com/bg Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVI кръг

14 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБеласица (Пч)0:2Хебър (Пз)
КРСвобода (Пещера)2:2Балкан (Бот)
КРРилски спортист0:0Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)2:2Миньор (Пк)
КРПирин (ГД)2:1Марек (Дупница)
КРЦСКА 1948 (Сф)2:0Банско
КРБотев (Ихтиман)3:2Септември (Сим)
КРГерманея (Сб)1:1Пирин (Разлог)
КРОФК Елин Пелин1:3Чавдар (Етрополе)

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

14 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБратаница1:1Родопи (Коз)
КРБрацигово2:1Величково
КРЛокомотив (Септ)4:1Оборище II (Пан)

15 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

СЛЗенит (В. дол)0:3Левски (Пат)

15 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел) 7:0 Тракия (Пз)         
КРТракиец (Глав)0:0Чико-Бунара (Бяга)
КРБалкан (Варвара)1:1Сарая
КРСпартак (Кал)3:1Вихър (Ветрен)

Обл. п-во за деца - XV кръг

15 април 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:2Оборище (Пан)   
Magicshop.bg
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)26+6170
2Хебър (Пазарджик)26+4167
3 Вихрен (Сандански)26+2552
 4  Септември (Симитли)26+1340
5 Банско26+1039
6 Чавдар (Етрополе)
26+637
7 Сливнишки герой (Сливница)
26+336
8Марек (Дупница)
26-335
9Миньор (Перник)
26 035
10
Свобода (Пещера)
26-1334
11Балкан (Ботевград)
26-333
 12 Беласица (Петрич)
26-732
13Пирин (Разлог)26+331
14Рилски спортист (Самоков)26-529
 15  Пирин (Гоце Делчев)26-3525
16Ботев (Ихтиман)26-3023
17Германея (Сапарева баня)26-2621
18ОФК Елин Пелин26-4017
 

Есенно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00
Хебър (Пз)-:-Свобода (Пещера)
16:00Банско-:-Рилски спортист
16:00Марек (Дупница)-:-Септември (Сим)
16:00Балкан (Бот)-:-ЦСКА 1948 (Сф)
16:00Миньор (Пк)-:-Беласица (Пч)
16:00Германея (Сб)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Сливнишки герой-:-Пирин (ГД)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-Вихрен (Санд)
16:00Пирин (Разлог)-:-ОФК Елин Пелин

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)22+6961
2Брацигово22+4253
3 Левски (Паталеница)22+3149
 4 Балкан (Варвара)22+2746
5 Чепинец (Велинград)22+4246
6Оборище II (Панагюрище)22 032
7Величково
22-128
 8 Вихър (Ветрен)22-1926
9Сарая22-625
10
Тракиец (Главиница)22-1724
11Локомотив (Септември)22-724
 12 Спартак (Калугерово)22-722
13Тракия (Пазарджик)22-3521
14Родопи  (Козарско)22-1320
 15  Братаница22-4415
16Зенит (Ветрен дол)22-6213
 

Есенно класиране

"А" ОФГ Пз - XXV кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00       Вихър (Ветрен)-:-Локомотив (Септ)
16:00Левски (Пат)-:-Братаница

22 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00        Тракиец (Глав)-:-Балкан (Варвара)
СЛВеличково3:0Зенит (В. дол)

22 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Оборище II (Пан)-:-Чепинец (Вел) 
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Брацигово
16:00Родопи (Коз)-:-Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)-:-Сарая
shopsector.com%20
 

Кой е тук?

В момента има 74 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер