СКОНТО ООД

altech.bg%20
Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Излъчиха общинските първенци по волейбол във Велинград 130
2 Две училища триумфираха в игрите по тенис на маса 289
3 11 училища ще участват в игрите по тенис на маса във Велинград 685
4 Лекоатлетически полумаратон събра 140 участници в Ракитово 1243
5 Руснак подгони рекорд на купа „Велинград – Белмекен – Сивен“ 1469
6 Предстои 23-то издание на стартовете с ролкови ски по трасето Юндола - Белмекен 1602
7 ВЕЛИНГРАД ОУПЪН 2019 - турнирът на шампионите и приятелството 1684
8 Връчиха купите на най-добрите в ученическите игри във Велинград 1748
9 Тотална доминация на СУ „Васил Левски“ в баскетбола 2116
10 Нов голям успех за Александра Влахова в ски-ориентирането 2162
11 Велинградчанка завоюва медал в ски-ориентирането 2691
12 Беломъжев стартира със злато на държавното, велинградчанка 4-а в спринта 1598
13 Юндола е домакин на Държавното първенство по ски-ориентиране 1417
14 СУ „Васил Левски“ класира три волейболни отбора на финалите в Пазарджик 1619
15 Шампионски дубъл за СУ „Св. св. Кирил и Методий“ при учениците от VIII – Х клас 1699
16 Тенисистите на СУ „Хр. Смирненски“ - общински първенци при юношите 1839
17 Момчетата на ОУ „Христо Ботев“ – Абланица са №1 на тенис на маса 1987
18 Тимовете на Драгиново и Света Петка с първи титли в тениса на маса 2515
19 Триумф за Литва на Световното по риболов на лед, България влезе в топ 8 1697
20 Отборът на Литва извади най-много риба в първия ден от световното край Батак 7104
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 Следваща > Край >>
Страница 1 от 7
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

Контролна среща

16 февруари 2020 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:2Величково
hippoland.net
obuvkigido.com

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 22 посетителя в сайта

Приятели

. .
.