Зимни спортове

СКОНТО ООД

altech.bg%20
Зимни спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Комплекс „Старина“ събра скиори от няколко поколения 1210
2 Велинградчанка взе злато в ски-бягането за купа „Самоков“ 3872
3 Писта „Старина“ е домакин на гигантски слалом 1424
4 Ски празник за ученици с нарушено зрение на Юндола 893
5 Скиорите на Атлас грабнаха 9 медала на Боровец 1918
6 Биатлонистите на Сапарева баня са №1 на Държавното на Куртово 1525
7 144 скиори премериха сили на Куртово 1086
8 Безплатно ски обучение за близо 3800 деца 1153
9 Ски ветерани закриха сезона по шампионски 1391
10 Куртово приема Балканския ски маратон 1207
11 Програмата "Научи се да караш ски" събира по пистите 3350 деца 1347
12 Седем отличия за скиорите на „Атлас“ от Белмекен 1618
13 11 факта за България на Параолимпиадите 2083
14 Ски празник за 22 ученици с нарушено зрение 1901
15 България взе старт от Европейската купа по биатлон 2414
16 Българските параолимпийци стъпиха във Ванкувър 2653
17 Спортният министър награди параолимпийци 2391
18 Младите таланти в ски бягането 2465
19 85 състезатели на първенството по ски бягане 2500
20 4 отличия за скиорите на „Чепинец” 2228
 
<< Начало < Предишна 1 2 Следваща > Край >>
Страница 1 от 2
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

Контролна среща

12 август 2018 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБенковски (Кост)3:3Чепинец (Вел)  

ЮЗ Трета лига - I кръг

11 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

КРХебър (Пз)
1:1Сливнишки герой
КРОборище (Пан)4:1Рилски спортист
КРСептември (Сим)
0:2Балкан (Бот)
КРБанско
1:2Германея (Сб)
КРБотев (Ихтиман)
2:1Миньор (Пк)
КРЧавдар (Етрополе)
3:1Спортист (Своге)
КРНадежда (Добр)2:1Беласица (Пч)
КРВелбъжд (Кн)0:5Пирин (Разлог)
КРВихрен (Санд)
3:2Марек (Дупница)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Пирин (Разлог)1+53
2Оборище (Панагюрище)1+33
3 Чавдар (Етрополе)
1+23
 4  Балкан (Ботевград)
1+23
5 Вихрен (Сандански)
1+13
6 Ботев (Ихтиман)
1+13
 Надежда (Доброславци)1+13
 Германея (Сапарева баня)
1+13
9Сливнишки герой (Сливница)
1 01

Хебър (Пазарджик)
1 01
11Марек (Дупница)
1-10
 12 Банско
1-10
 Беласица (Петрич)
1-10
 Миньор (Перник)
1-10
 15  Спортист (Своге)1-20
16Септември (Симитли)
1-20
17Рилски спортист (Самоков)
1-30
18Велбъжд (Кюстендил)1-50
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - II кръг

18 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Септември (Сим)
-:-Хебър (Пз)
18:00Пирин (Разлог)
-:-Оборище (Пан)
18:00Сливнишки герой-:-Банско
18:00Рилски спортист
-:-Вихрен (Санд)
18:00Беласица (Пч)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Балкан (Бот)
-:-Марек (Дупница)
18:00Миньор (Пк)
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Германея (Сб)
-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Спортист (Своге)-:-Надежда (Добр)

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 103 посетителя в сайта

Приятели

. .
.