СКОНТО ООД

altech.bg%20
Зимни спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Комплекс „Старина“ събра скиори от няколко поколения 1329
2 Велинградчанка взе злато в ски-бягането за купа „Самоков“ 4005
3 Писта „Старина“ е домакин на гигантски слалом 1545
4 Ски празник за ученици с нарушено зрение на Юндола 1015
5 Скиорите на Атлас грабнаха 9 медала на Боровец 2020
6 Биатлонистите на Сапарева баня са №1 на Държавното на Куртово 1629
7 144 скиори премериха сили на Куртово 1186
8 Безплатно ски обучение за близо 3800 деца 1267
9 Ски ветерани закриха сезона по шампионски 1490
10 Куртово приема Балканския ски маратон 1312
11 Програмата "Научи се да караш ски" събира по пистите 3350 деца 1446
12 Седем отличия за скиорите на „Атлас“ от Белмекен 1704
13 11 факта за България на Параолимпиадите 2187
14 Ски празник за 22 ученици с нарушено зрение 2008
15 България взе старт от Европейската купа по биатлон 2515
16 Българските параолимпийци стъпиха във Ванкувър 2765
17 Спортният министър награди параолимпийци 2489
18 Младите таланти в ски бягането 2585
19 85 състезатели на първенството по ски бягане 2600
20 4 отличия за скиорите на „Чепинец” 2326
 
<< Начало < Предишна 1 2 Следваща > Край >>
Страница 1 от 2
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)0:1Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:0Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)
3:3Чавдар (Етрополе)
КРПирин (Разлог)
1:0Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Банско
КРБеласица (Пч)
6:2Германея (Сб)
КРРилски спортист
1:0Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
0:1Миньор (Пк)

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Надежда (Добр)
-:-Балкан (Бот)       

Обл. п-во за деца - VI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)1:3Чико-Бунара (Бяга)

"А" ОФГ Пз - X кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарица (Белово)
2:2Оборище II (Пан)
КР   Левски (Пат)
6:0Тракиец (Глав)
КРВеличково
1:2Тракия (Пз)
КРЛокомотив (Септ)
0:4Брацигово

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Родопи (Коз)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Спартак (Кал)
16:00Балкан (Варвара)
-:-Сарая
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
10+1625
2Пирин (Разлог)
10+1723
3 Оборище (Панагюрище)
10+821
 4  Сливнишки герой (Сливница)
10+819
5 Банско
10+1019
6 Вихрен (Сандански)
10 016
7Рилски спортист (Самоков)
10-3 15
8Чавдар (Етрополе)
10+715
9Миньор (Перник)
10+413
10
Беласица (Петрич)
10+313
11Германея (Сапарева баня)
10-713
 12 Балкан (Ботевград)
10-312
13Марек (Дупница)
10 011
14Септември (Симитли)
10-511
 15  Ботев (Ихтиман)
10-79
16Надежда (Доброславци)
10-138
17Спортист (Своге)
10-116
18Велбъжд (Кюстендил)
10-242
 

Подробно класиране

Голмайстори (след IX кръг) - ЮЗ ТЛ

11Христо СпасовБанско
9Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
6Красимир ШапкаровПирин (Разлог)
6Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
9+2222
2Левски (Паталеница)
9+821
3Чепинец (Велинград)
9+1220
 4 Балкан (Варвара)
9+1120
5Величково
9+917
6Брацигово
9+715
7Сарая
9+414
 8 Вихър (Ветрен)9+313
9Тракиец (Главиница)
9-912
10
Оборище II (Панагюрище)
9 010
11Родопи (Козарско)
9-58
 12 Тракия (Пазарджик)
9-108
13Спартак (Калугерово)
9-67
14Марица (Белово)
9-77
 15  Ботев (Момина клисура)
9-215
 16 Локомотив (Септември)
9-183
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 56 посетителя в сайта

Приятели

. .
.