СКОНТО ООД

altech.bg%20
Зимни спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
21 Безплатно ски обучение за близо 3800 деца 1671
22 Ски ветерани закриха сезона по шампионски 1905
23 Куртово приема Балканския ски маратон 1738
24 Програмата "Научи се да караш ски" събира по пистите 3350 деца 1859
25 Седем отличия за скиорите на „Атлас“ от Белмекен 2119
26 11 факта за България на Параолимпиадите 2619
27 Ски празник за 22 ученици с нарушено зрение 2335
28 България взе старт от Европейската купа по биатлон 2843
29 Българските параолимпийци стъпиха във Ванкувър 3096
30 Спортният министър награди параолимпийци 2901
31 Младите таланти в ски бягането 2897
32 85 състезатели на първенството по ски бягане 2854
33 4 отличия за скиорите на „Чепинец” 2533
34 Шампионска щафета за „Атлас” 2616
35 Първият не се забравя 4494
36 Юндола стана столица на ски бягането 3083
37 Вълшебството на Юндола в снимки 5040
38 Юндола събира поколения в ски бягането 1950
39 Първи медал за Велинград от ДП по ски бягане 2268
40 23-ма скиори премериха сили на Юндола 2505
 
<< Начало < Предишна 1 2 Следваща > Край >>
Страница 2 от 2
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

20 март 2019 г. (сряда) - 15:00 ч.

КРХебър (Пз)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРМиньор (Пк)
0:1Оборище (Пан)
КРСливнишки герой
1:0Надежда (Добр)
КРГерманея (Сб)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБалкан (Бот)
1:2Банско
КРСептември (Сим)
4:2Чавдар (Етрополе)
КРСпортист (Своге)
2:0Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)
0:2Рилски спортист
КРБеласица (Пч)
0:0Марек (Дупница)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Пат)
1:1Марица (Белово)
КРВеличково
0:0Балкан (Варвара)
КР    Брацигово1:0 Оборище II (Пан) 
КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)

17 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРТракия (Пз)
1:0Чепинец (Вел)
КРТракиец (Глав)
0:2 Чико-Бунара (Бяга)
КР  Спартак (Кал)
0:2Сарая
КРБотев (М. клисура)
1:1Родопи (Коз)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
22+3156
2Оборище (Панагюрище)
22+1950
3 Сливнишки герой (Сливница)
22+2342
 4  Вихрен (Сандански)
22+941
5 Банско
22+1641
6 Пирин (Разлог)
22+1540
7Миньор (Перник)
22+734
8Рилски спортист (Самоков)
22-131
9Беласица (Петрич)
22+930
10
Чавдар (Етрополе)
22+729
11Марек (Дупница)22 026
 12 Германея (Сапарева баня)
22-1426
13Септември (Симитли)
22-622
14Ботев (Ихтиман)
22-2322
 15  Надежда (Доброславци)
22-2119
16Балкан (Ботевград)
22-1618
17Спортист (Своге)
22-1915
18Велбъжд (Кюстендил)
22-367
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXI кръг)

19Христо СпасовБанско
18Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Чавдар (Етрополе)
-:-Хебър (Пз)
15:00Оборище (Пан)
-:-Германея (Сб)
15:00Рилски спортист
-:-Беласица (Пч)
15:00Вихрен (Санд)
-:-Миньор (Пк)
15:00Ботев (Ихтиман)
-:-Банско
15:00Надежда (Добр)
-:-Септември (Сим)
15:00Велбъжд (Кн)-:-Сливнишки герой
15:00Марек (Дупница)
-:-Спортист (Своге)
15:00Пирин (Разлог)
-:-Балкан (Бот)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
18+5349
2Чепинец (Велинград)
18+2439
3Левски (Паталеница)
18+2537
 4 Балкан (Варвара)
18+1833
5Брацигово
18+1932
6Сарая
18+931
7Тракия (Пазарджик)
18-328
 8 Величково
18+726
9Тракиец (Главиница)
18-1325
10
Вихър (Ветрен)
18-1518
11Спартак (Калугерово)
18-318
 12 Родопи (Козарско)
18-816
13Оборище II (Панагюрище)
18-1616
14Марица (Белово)
18-2213
 15  Локомотив (Септември)
18-3712
 16 Ботев (Момина клисура)
18-387
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая
-:-Тракиец (Глав)
15:00Родопи (Коз)
-:-Балкан (Варвара)
15:00   Вихър (Ветрен)
-:-Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)
-:-Локомотив (Септ)
15:00 Оборище II (Пан)
-:-Тракия (Пз)  
15:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Брацигово
15:00Марица (Белово)
-:-Ботев (М. клисура)
15:00Спартак (Кал)
-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 52 посетителя в сайта

Приятели

. .
.