СКОНТО ООД

altech.bg%20
Зимни спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Велинградските скиори закриха сезона на писта „Старина“ 749
2 Велинградчанка участва на Световното по ски-ориентиране в Швеция 1116
3 52 деца премериха сили за купа „Юндола“ на писта „Старина“ 808
4 Лидия Нанова прибави още 2 медала от ски-бягането на Боровец 829
5 Първи два медала за велинградските ски на Боровец 1454
6 Феноменален Владимир Илиев донесе исторически медал за българския биатлон 711
7 Писта „Старина“ приема стартове в алпийските дисциплини 1029
8 Лидия Нанова стартира с №1 в Сараево, швейцарка спечели златото 1624
9 Велинградчанка замина за Европейския олимпийски зимен фестивал в Сараево 1427
10 129 участници събра ДП по ски-бягане на Юндола 968
11 Велинградско участие на Балканската купа по ски-бягане 1219
12 Алберт Попов пренаписа историята с 6-о място в Шладминг 1172
13 Сребро и бронз за СК Атлас от купа „Узана“ 1482
14 Ново признание за СК Атлас - Велинград 1909
15 Комплекс „Старина“ събра скиори от няколко поколения 2140
16 Велинградчанка взе злато в ски-бягането за купа „Самоков“ 4811
17 Писта „Старина“ е домакин на гигантски слалом 2364
18 Мъжкият ни биатлон прави силен сезон 1385
19 Ски празник за ученици с нарушено зрение на Юндола 1824
20 Скиорите на Атлас грабнаха 9 медала на Боровец 2825
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 Следваща > Край >>
Страница 1 от 3
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Спортист (Своге)
КРБотев (Ихтиман)
1:1Вихрен (Санд)
КРБеласица (Пч)
3:2Балкан (Бот)
КРРилски спортист
1:1Банско
КРФК Кюстендил
0:1Пирин (Разлог)
КРСливнишки герой
3:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)5:0Перун (Кресна)

24 август 2019 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)
2:2Надежда (Добр)
 Марек (Дупница)-почива

"А" ОГ Пз - I кръг

25 август 2019 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Локомотив (Септ) -:-Чепинец (Вел)
18:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Балкан (Варвара)-:-Лозен
18:00Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
18:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
18:00Тракия (Пз)-:-Родопи (Коз)
18:00Брацигово-:-Светкавица (Син)
18;00Сарая -:-Левски (Пат)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 20 посетителя в сайта

Приятели

. .
.