СКОНТО ООД

altech.bg%20
Зимни спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Състезателка на СК Атлас взе два медала на Държавното по ски-бягане 1119
2 Велинградските скиори закриха сезона на писта „Старина“ 1291
3 Велинградчанка участва на Световното по ски-ориентиране в Швеция 1666
4 52 деца премериха сили за купа „Юндола“ на писта „Старина“ 1418
5 Лидия Нанова прибави още 2 медала от ски-бягането на Боровец 1396
6 Първи два медала за велинградските ски на Боровец 1995
7 Феноменален Владимир Илиев донесе исторически медал за българския биатлон 1218
8 Писта „Старина“ приема стартове в алпийските дисциплини 1742
9 Лидия Нанова стартира с №1 в Сараево, швейцарка спечели златото 2223
10 Велинградчанка замина за Европейския олимпийски зимен фестивал в Сараево 2085
11 129 участници събра ДП по ски-бягане на Юндола 1505
12 Велинградско участие на Балканската купа по ски-бягане 1770
13 Алберт Попов пренаписа историята с 6-о място в Шладминг 1695
14 Сребро и бронз за СК Атлас от купа „Узана“ 1997
15 Ново признание за СК Атлас - Велинград 2442
16 Комплекс „Старина“ събра скиори от няколко поколения 2685
17 Велинградчанка взе злато в ски-бягането за купа „Самоков“ 5373
18 Писта „Старина“ е домакин на гигантски слалом 2870
19 Мъжкият ни биатлон прави силен сезон 1907
20 Ски празник за ученици с нарушено зрение на Юндола 2429
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 Следваща > Край >>
Страница 1 от 3
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 15 посетителя в сайта

Приятели

. .
.