СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 ПК Белмекен с 2 медала от ДП за юноши и девойки 867
2 Вангелина Драганова за 39-ти път стана държавен шампион 1137
3 Три от три за Моника Трифонова в Сърбия 1358
4 ПК Чепинец с 5 медала от състезание с рекордно участие 618
5 Велинградски плувец грабна медал от Балканиадата 1329
6 ПК Белмекен на Балканиадата по плуване 1272
7 ПК Чепинец взе 16 медала в Пловдив, Георги Целев е №1 1693
8 ПК Белмекен участва с 10 плувци на отборното в София 1396
9 Велинградчанка донесе 5 златни медала от олимпийски басейн 4821
10 Двама юноши на ПК Белмекен гонят квоти за Токио 2020 2579
11 10 медала за плувците на ПК Чепинец от Благоевград 1605
12 Първи старт за плувците на Белмекен 1252
13 34 отличия за ПК Чепинец от Пазарджик 1623
14 21 медала за ПК Белмекен от турнира „Шампион“ 1741
15 Супер успех на ПК Белмекен при мъжете 1075
16 85 участници събра детския плувен турнир във Велинград 1332
17 ПК Белмекен се завърна с медали от „GD Cup 2016“ 868
18 Детски плувен турнир организират във Велинград 842
19 Шампионски триумф за ПК Белмекен на турнира „Пловдив 2016“ 828
20 Велинградчанка завоюва 5 медала в Гърция 1764
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 Следваща > Край >>
Страница 1 от 4
fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - II кръг

19 август 2017 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)0:2Хебър (Пз)
КРСвобода (Пещера)1:3ЦСКА 1948 (Сф)
КРЧавдар (Етрополе)0:2Банско
КРМиньор (Пк)2:1Балкан (Бот)
КРПирин (Разлог)0:1Сливнишки герой
КРГерманея (Сб)1:4Марек (Дупница)
КРОФК Елин Пелин1:2Септември (Сим)
КРВихрен (Санд)5:0Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:1Рилски спортист

Контролна среща

20 август 2017 г. (неделя) - 17:30 ч.

17:30Чепинец (Вел)-:-Левски (Чепинци)
shopsector.com%20
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Септември (Симитли)2+56
2Хебър (Пазарджик)2+4 6
3 Миньор (Перник)2+26
 4  ЦСКА 1948 (София)2+24
5 Беласица (Петрич)2+14
6 Марек (Дупница)2+34
7 Вихрен (Сандански)2+43
8Банско2+13
9Рилски спортист (Самоков)2 03
10
Чавдар (Етрополе)2-13
11Сливнишки герой (Сливница)2 03
 12 Пирин (Гоце Делчев)2-33
13Свобода (Пещера)2-21
14Ботев (Ихтиман)2-21
 15  Пирин (Разлог)2-11
16ОФК Елин Пелин2-30
17Балкан (Ботевград)2-30
18Германея (Сапарева баня)2-70
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - III кръг

26 август 2017 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Хебър (Пз)-:-Миньор (Пк)
18:00Рилски спортист-:-Свобода (Пещера)
18:00Сливнишки герой-:-Германея (Сб)
18:00Балкан (Бот)-:-Чавдар (Етрополе)
18:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Пирин (ГД)-:-Беласица (Пч)
18:00Септември (Сим)-:-Вихрен (Санд)
18:00Банско-:-Пирин (Разлог)
18:00Марек (Дупница)-:-ОФК Елин Пелин
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Реклама

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

.
.
.
 
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер