СКОНТО ООД

altech.bg%20
Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
81 Заслужено признание за плувните клубове Чепинец и Белмекен 1334
82 Велинградчанка взe 6 титли и счупи 4 рекорда в плуването 7773
83 Велинградските плувци стартираха с 19 медала при ветераните 3058
84 Велинград е домакин на плувния шампионат за ветерани 1443
85 САЩ - новото предизвикателство за Вангелина Драганова 2133
86 Шампионски хеттрик за Вангелина Драганова 1421
87 5 медала за велинградските плувци от София 1305
88 Георги Целев с 3 отличия от „Весел делфин“ във Варна 1375
89 28 медала за плувците на Чепинец от Македония 1329
90 4 отличия за плувците на Чепинец от Talent Cup 1430
91 Силни изяви на ПК Белмекен в Солун 1450
92 Три титли за Вангелина Драганова при жените 1349
93 Ангел Станчев блести за ПК „Чепинец“ в София, носи два медала 1494
94 Два медала за велинградските плувци в Пловдив 1290
95 Бронз за ПК „Чепинец“ от „Весел делфин“ във Варна 1415
96 Велинградчанка счупи 23-годишен рекорд в плуването 2394
97 Злато и евроучастие за Вангелина Драганова 2136
98 Три отличия за ПК „Белмекен” от „Весел делфин” 2138
99 Плувното лято започна с 2 медала от Сандански 2145
100 18 отличия за ПК „Белмекен“ от детския турнир „Шампион“ 2396
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща > Край >>
Страница 5 от 6
Следете ни в:
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+4145
 2 Брацигово16+5545
3Чико-Бунара (Бяга)16+4142
 4 Марица (Белово)16+1630
5Левски (Паталеница)16+1225
6Чепинец (Велинград)16+1324
7Спартак (Калугерово)16-1223
 8 Величково16-323
9Локомотив (Септември)16-420
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)16-1318
 12 Тракия (Пазарджик)16-1517
13Левски (Ракитово)16-916
14Вихър (Ветрен)16-1616
15Оборище II (Панагюрище)16-2913
16Сарая16-3511
17Лозен16-342
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.