СКОНТО ООД

altech.bg%20
Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
81 28 медала за плувците на Чепинец от Македония 1032
82 4 отличия за плувците на Чепинец от Talent Cup 1155
83 Силни изяви на ПК Белмекен в Солун 1177
84 Три титли за Вангелина Драганова при жените 1061
85 Ангел Станчев блести за ПК „Чепинец“ в София, носи два медала 1200
86 Два медала за велинградските плувци в Пловдив 1027
87 Бронз за ПК „Чепинец“ от „Весел делфин“ във Варна 1101
88 Велинградчанка счупи 23-годишен рекорд в плуването 2107
89 Злато и евроучастие за Вангелина Драганова 1845
90 Три отличия за ПК „Белмекен” от „Весел делфин” 1846
91 Плувното лято започна с 2 медала от Сандански 1867
92 18 отличия за ПК „Белмекен“ от детския турнир „Шампион“ 2124
93 Вангелина Драганова ще участва на младежка олимпиада във Финландия 2326
94 Велинградските плувци закриха сезона с 6 отличия 2453
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 Следваща > Край >>
Страница 5 от 5
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КР           Хебър (Пз)
7:1Спортист (Своге) 

18 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Бот)
0:1Оборище (Пан)
КР Септември (Сим)
1:2Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:4Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)
1:1Марек (Дупница)  
КРСливнишки герой
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
1:1Рилски спортист
КРБанско
4:1Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)
1:0Пирин (Разлог)

"А" ОФГ Пз - XXVIII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
1:0Брацигово
КРРодопи (Коз)
3:1Тракиец (Глав)
КРВихър (Ветрен)
2:2Сарая
КРВеличково3:3Оборище II (Пан) 
КРЛевски (Пат)2:2Локомотив (Септ)  

19 май 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:3Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)
4:3 Спартак (Кал)
СЛ  Ботев (М. клисура)
0:3Тракия (Пз)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)32+5184
2Оборище (Панагюрище)32+3372
3 Вихрен (Сандански)
32+1759
 4  Банско
32+2356
5 Миньор (Перник)
32+1755
6 Сливнишки герой (Сливница)
32+2154
7Пирин (Разлог)
32+847
8Рилски спортист (Самоков)
32 043
9Беласица (Петрич)
32+140
10
Чавдар (Етрополе)32+839
11Марек (Дупница)
32-438
 12 Надежда (Доброславци)
32-1637
13Спортист (Своге)
32-1536
14Септември (Симитли)
32-536
 15  Балкан (Ботевград)
32-1335
16Германея (Сапарева баня)
32-2930
17Ботев (Ихтиман)32-3729
18Велбъжд (Кюстендил)32-608
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXXI кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
28+8371
2Чепинец (Велинград)
28+3664
3Сарая
28+2252
 4 Брацигово
28+1745
5Балкан (Варвара)
28+1644
6Левски (Паталеница)
28+1344
7Тракиец (Главиница)
28-1441
 8 Спартак (Калугерово)
28+335
9Тракия (Пазарджик)
28-1635
10
Величково
28-433
11Вихър (Ветрен)
28-2332
 12 Локомотив (Септември)
28-2031
13Оборище II (Панагюрище)
28-1330
14Марица (Белово)
28-2030
 15  Родопи (Козарско)
28-1727
 16 Ботев (Момина клисура)
28-6311
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.