СКОНТО ООД

altech.bg%20
Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
61 Двама плувци на ПК Белмекен носят медали при юношите 766
62 ПК Белмекен с петима плувци на Държавното за мъже и жени 967
63 Велинград остава в календара на БФПС за 2015 г. 1805
64 13 медала от Немо къп за ПК Чепинец, Василена Белева с 4 титли 1280
65 Успешно участие на ПК Белмекен на Немо къп, Ангел Йовчев с 5 медала 938
66 Заслужено признание за плувните клубове Чепинец и Белмекен 923
67 Велинградчанка взe 6 титли и счупи 4 рекорда в плуването 7075
68 Велинградските плувци стартираха с 19 медала при ветераните 1877
69 Велинград е домакин на плувния шампионат за ветерани 1024
70 САЩ - новото предизвикателство за Вангелина Драганова 1585
71 Шампионски хеттрик за Вангелина Драганова 1014
72 5 медала за велинградските плувци от София 882
73 Георги Целев с 3 отличия от „Весел делфин“ във Варна 969
74 28 медала за плувците на Чепинец от Македония 915
75 4 отличия за плувците на Чепинец от Talent Cup 1042
76 Силни изяви на ПК Белмекен в Солун 1033
77 Три титли за Вангелина Драганова при жените 942
78 Ангел Станчев блести за ПК „Чепинец“ в София, носи два медала 1070
79 Два медала за велинградските плувци в Пловдив 912
80 Бронз за ПК „Чепинец“ от „Весел делфин“ във Варна 989
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 Следваща > Край >>
Страница 4 от 5
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)34+7992
2Хебър (Пазарджик)34+4884
3 Вихрен (Сандански)34+2162
 4  Миньор (Перник)
34+1154
5 Банско
34+1453
6 Чавдар (Етрополе)
34+1452
7 Септември (Симитли)
34+950
8Сливнишки герой (Сливница)
34+946
9Беласица (Петрич)
34-642
10
Балкан (Ботевград)
34-1141
11Ботев (Ихтиман)
34-2340
 12 Свобода (Пещера)
34-2238
13Пирин (Разлог)
34 038
14Марек (Дупница)34-1337
 15  Рилски спортист (Самоков)
34-1136
16Германея (Сапарева баня)
34-2535
17Пирин (Гоце Делчев)34-3932
18ОФК Елин Пелин34-5521
 

Есенно класиране

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 86 посетителя в сайта

Приятели

. .
.