СКОНТО ООД

altech.bg%20
Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
41 Двама юноши на ПК Белмекен гонят квоти за Токио 2020 3382
42 10 медала за плувците на ПК Чепинец от Благоевград 2171
43 Първи старт за плувците на Белмекен 1835
44 34 отличия за ПК Чепинец от Пазарджик 2769
45 21 медала за ПК Белмекен от турнира „Шампион“ 2357
46 Супер успех на ПК Белмекен при мъжете 1796
47 85 участници събра детския плувен турнир във Велинград 2040
48 ПК Белмекен се завърна с медали от „GD Cup 2016“ 1623
49 Детски плувен турнир организират във Велинград 1354
50 Шампионски триумф за ПК Белмекен на турнира „Пловдив 2016“ 1445
51 Велинградчанка завоюва 5 медала в Гърция 2550
52 20 медала за ПК Белмекен от Немо къп 2016 2542
53 Шампионско плуване на Моника Трифонова в Кипър 3372
54 Наш плувец взе медал на международен турнир 1833
55 9 медала за велинградските плувци при ветераните 2186
56 Плувците на ПК Чепинец с 15 медала от Сърбия 2209
57 Велинградчанин с отличия от юношеското първенство 2961
58 Две шампионски титли за Вангелина Драганова от ПК Белмекен 2360
59 Победи за ПК Белмекен в Гърция 1601
60 ПК Белмекен грабна 10 медала в Пловдив, Ангел Йовчев с 2 купи 1291
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 Следваща > Край >>
Страница 3 от 5
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 21 посетителя в сайта

Приятели

. .
.