СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
21 20 медала за ПК Белмекен от Немо къп 2016 1968
22 Шампионско плуване на Моника Трифонова в Кипър 2774
23 Наш плувец взе медал на международен турнир 1293
24 9 медала за велинградските плувци при ветераните 1698
25 Плувците на ПК Чепинец с 15 медала от Сърбия 1701
26 Велинградчанин с отличия от юношеското първенство 2434
27 Две шампионски титли за Вангелина Драганова от ПК Белмекен 1791
28 Победи за ПК Белмекен в Гърция 1112
29 ПК Белмекен грабна 10 медала в Пловдив, Ангел Йовчев с 2 купи 849
30 Престижни резултати за ПК Белмекен в Гърция 450
31 Сребро и бронз за ПК Белмекен при старшата 561
32 ПК Белмекен с бронзово отличие от София 917
33 Равносметката и посланието на ПК Белмекен 764
34 16 медала за ПК Белмекен от турнира "Шампион" 642
35 Стоян Допчев с 3 медала от международен турнир 1039
36 Отлично представяне на ПК Белмекен на Държавното в София 615
37 Велинградски плувци завоюваха медали на турнир в Гърция 874
38 Злато за Радина Попова от ПК "Белмекен" на турнира „Пловдив 2015” 772
39 ПК Белмекен с шампиони при мъжете и жените 1051
40 ПК Белмекен с две отличия на Държавното при старшата 723
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 Следваща > Край >>
Страница 2 от 4
fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - II кръг

19 август 2017 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)0:2Хебър (Пз)
КРСвобода (Пещера)1:3ЦСКА 1948 (Сф)
КРЧавдар (Етрополе)0:2Банско
КРМиньор (Пк)2:1Балкан (Бот)
КРПирин (Разлог)0:1Сливнишки герой
КРГерманея (Сб)1:4Марек (Дупница)
КРОФК Елин Пелин1:2Септември (Сим)
КРВихрен (Санд)5:0Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:1Рилски спортист

Контролна среща

20 август 2017 г. (неделя) - 17:30 ч.

17:30Чепинец (Вел)-:-Левски (Чепинци)
shopsector.com%20
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Септември (Симитли)2+56
2Хебър (Пазарджик)2+4 6
3 Миньор (Перник)2+26
 4  ЦСКА 1948 (София)2+24
5 Беласица (Петрич)2+14
6 Марек (Дупница)2+34
7 Вихрен (Сандански)2+43
8Банско2+13
9Рилски спортист (Самоков)2 03
10
Чавдар (Етрополе)2-13
11Сливнишки герой (Сливница)2 03
 12 Пирин (Гоце Делчев)2-33
13Свобода (Пещера)2-21
14Ботев (Ихтиман)2-21
 15  Пирин (Разлог)2-11
16ОФК Елин Пелин2-30
17Балкан (Ботевград)2-30
18Германея (Сапарева баня)2-70
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - III кръг

26 август 2017 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Хебър (Пз)-:-Миньор (Пк)
18:00Рилски спортист-:-Свобода (Пещера)
18:00Сливнишки герой-:-Германея (Сб)
18:00Балкан (Бот)-:-Чавдар (Етрополе)
18:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Пирин (ГД)-:-Беласица (Пч)
18:00Септември (Сим)-:-Вихрен (Санд)
18:00Банско-:-Пирин (Разлог)
18:00Марек (Дупница)-:-ОФК Елин Пелин
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Реклама

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

.
.
.
 
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер