СКОНТО ООД

altech.bg%20
Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
21 Плувец заслужи специалния приз на кмета на Велинград 3277
22 Успешни изяви за трио на ПК Белмекен 2180
23 Велинградчанка грабна 6 златни медала в Кипър 4770
24 Отличия за ПК Чепинец от плувен турнир „Левски“ 1837
25 12 медала за ПК Белмекен от международния турнир „Бриз“ 2541
26 Велинградчанин участва на Европейско първенство 2222
27 Георги Сейменов в топ 8 на Световното първенство по плуване 3227
28 ПК Белмекен с 2 медала от ДП за юноши и девойки 1696
29 Вангелина Драганова за 39-ти път стана държавен шампион 1849
30 Три от три за Моника Трифонова в Сърбия 2125
31 ПК Чепинец с 5 медала от състезание с рекордно участие 1410
32 Велинградски плувец грабна медал от Балканиадата 1905
33 ПК Белмекен на Балканиадата по плуване 1938
34 ПК Чепинец взе 16 медала в Пловдив, Георги Целев е №1 2400
35 ПК Белмекен участва с 10 плувци на отборното в София 1966
36 Велинградчанка донесе 5 златни медала от олимпийски басейн 5382
37 Двама юноши на ПК Белмекен гонят квоти за Токио 2020 3191
38 10 медала за плувците на ПК Чепинец от Благоевград 2115
39 Първи старт за плувците на Белмекен 1740
40 34 отличия за ПК Чепинец от Пазарджик 2655
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 Следваща > Край >>
Страница 2 от 5
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

18:00       Балкан (Бот)-:-Септември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Чавдар (Етрополе)
3+24
9
Банско2+33
10
Септември (Симитли)
1+23
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Марек (Дупница)
3-61
17Балкан (Ботевград)
2-50
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.