СКОНТО ООД

altech.bg%20
Спортни танци
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Пет шампионски титли за КСТ „Импулс“ в Албена 1622
2 Злато за двойката Даскалов – Енчева на „Hebar Cup“ 1596
3 „Hebar Cup“ събира състезатели от 3 континента 1447
4 12 медала за танцьорите на Импулс от Пловдив 1427
5 КСТ „Импулс“ с три шампионски двойки в Монтана 1575
6 Над 400 танцови двойки идват на „Hebar Cup“ 1685
7 КСТ „Импулс“ готви второто издание на „Bansko open“ 1786
8 Трета поредна шампионска титла за дуета Георгиев-Бормалийска 2092
9 Импулс със 7 двойки в Каварна 2456
10 Двойка на „Импулс” грабна 3 медала в Загреб 2288
11 Силно домакинство на „Импулс” в Пазарджик 2503
12 „Импулс” донесе 6 отличия от Гърция 2842
13 Три големи първенства за „Импулс” през април в чужбина 2157
14 9 отличия за „Импулс” от столицата 2300
15 Двойка на „Импулс“ стигна четвъртфинал на Световно 2286
16 Импулс закри състезателната година 2799
17 Двойката Ганев – Гаджева е приятната изненада от Минск 2271
18 11 медала за „Импулс” от Македония 2244
19 “Импулс” с участие в Москва, Монца и Сливен 1999
20 Силни изяви на велинградски двойки в Сърбия 2190
 
<< Начало < Предишна 1 2 Следваща > Край >>
Страница 1 от 2
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 16 посетителя в сайта

Приятели

. .
.