СКОНТО ООД

altech.bg%20
Спортни танци
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Пет шампионски титли за КСТ „Импулс“ в Албена 2586
2 Злато за двойката Даскалов – Енчева на „Hebar Cup“ 2509
3 „Hebar Cup“ събира състезатели от 3 континента 2348
4 12 медала за танцьорите на Импулс от Пловдив 2358
5 КСТ „Импулс“ с три шампионски двойки в Монтана 2488
6 Над 400 танцови двойки идват на „Hebar Cup“ 2587
7 КСТ „Импулс“ готви второто издание на „Bansko open“ 2692
8 Трета поредна шампионска титла за дуета Георгиев-Бормалийска 3015
9 Импулс със 7 двойки в Каварна 3357
10 Двойка на „Импулс” грабна 3 медала в Загреб 3217
11 Силно домакинство на „Импулс” в Пазарджик 3444
12 „Импулс” донесе 6 отличия от Гърция 3792
13 Три големи първенства за „Импулс” през април в чужбина 3083
14 9 отличия за „Импулс” от столицата 3213
15 Двойка на „Импулс“ стигна четвъртфинал на Световно 3169
16 Импулс закри състезателната година 3714
17 Двойката Ганев – Гаджева е приятната изненада от Минск 3174
18 11 медала за „Импулс” от Македония 3146
19 “Импулс” с участие в Москва, Монца и Сливен 2879
20 Силни изяви на велинградски двойки в Сърбия 3077
 
<< Начало < Предишна 1 2 Следваща > Край >>
Страница 1 от 2
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
16:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
16:00Надежда (Добр)
-:-Вихрен (Санд)
16:00Спортист (Своге)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Банско
16:00Пирин (Разлог)-:-Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Левски (Пат)-:-Величково 
16:00Брацигово-:-Вихър (Ветрен)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00
Светкавица (Син)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
16:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
16:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил11+1022
3Септември (Симитли)10+820
4Вихрен (Сандански)10+6 20
5Спортист (Своге)10+419
6Оборище (Панагюрище)11+918
7Сливнишки герой (Сливница)10+818
8
Беласица (Петрич)10-115
9
Надежда (Доброславци)10 011
10
Банско10 011
11Чавдар (Етрополе)11-110
  12Ботев (Ихтиман)10-89
13Марек (Дупница)10-139
14Рилски спортист (Самоков)10-117
 15  Перун (Кресна)11-187
16Пирин (Разлог)10-87
17Балкан (Ботевград)9-86
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)8+4124
2Спартак (Калугерово)8+619
3Брацигово8+2918
 4 Чепинец (Велинград)8+2218
5Левски (Паталеница)8-116
6Балкан (Варвара)8+1213
7Локомотив (Септември)8+513
 8 Марица (Белово)8+112
9Величково8+110
10
Тракиец (Главиница)8-29
11Родопи (Козарско)8-28
 12 Лозен8-316
13Тракия (Пазарджик)8-116
14Сарая8-106
 15  Вихър (Ветрен)8-211
 16 Светкавица (Синитево)8-391
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 64 посетителя в сайта

Приятели

. .
.