СКОНТО ООД

altech.bg%20
Спортни танци
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Пет шампионски титли за КСТ „Импулс“ в Албена 2845
2 Злато за двойката Даскалов – Енчева на „Hebar Cup“ 2757
3 „Hebar Cup“ събира състезатели от 3 континента 2597
4 12 медала за танцьорите на Импулс от Пловдив 2597
5 КСТ „Импулс“ с три шампионски двойки в Монтана 2738
6 Над 400 танцови двойки идват на „Hebar Cup“ 2838
7 КСТ „Импулс“ готви второто издание на „Bansko open“ 2937
8 Трета поредна шампионска титла за дуета Георгиев-Бормалийска 3266
9 Импулс със 7 двойки в Каварна 3602
10 Двойка на „Импулс” грабна 3 медала в Загреб 3468
11 Силно домакинство на „Импулс” в Пазарджик 3693
12 „Импулс” донесе 6 отличия от Гърция 4036
13 Три големи първенства за „Импулс” през април в чужбина 3327
14 9 отличия за „Импулс” от столицата 3455
15 Двойка на „Импулс“ стигна четвъртфинал на Световно 3411
16 Импулс закри състезателната година 3955
17 Двойката Ганев – Гаджева е приятната изненада от Минск 3422
18 11 медала за „Импулс” от Македония 3392
19 “Импулс” с участие в Москва, Монца и Сливен 3124
20 Силни изяви на велинградски двойки в Сърбия 3323
 
<< Начало < Предишна 1 2 Следваща > Край >>
Страница 1 от 2
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 12 посетителя в сайта

Приятели

. .
.