СКОНТО ООД

altech.bg%20
Спортни танци
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Пет шампионски титли за КСТ „Импулс“ в Албена 3868
2 Злато за двойката Даскалов – Енчева на „Hebar Cup“ 3613
3 „Hebar Cup“ събира състезатели от 3 континента 3479
4 12 медала за танцьорите на Импулс от Пловдив 3460
5 КСТ „Импулс“ с три шампионски двойки в Монтана 3631
6 Над 400 танцови двойки идват на „Hebar Cup“ 3721
7 КСТ „Импулс“ готви второто издание на „Bansko open“ 3796
8 Трета поредна шампионска титла за дуета Георгиев-Бормалийска 4120
9 Импулс със 7 двойки в Каварна 4470
10 Двойка на „Импулс” грабна 3 медала в Загреб 4353
11 Силно домакинство на „Импулс” в Пазарджик 4592
12 „Импулс” донесе 6 отличия от Гърция 4930
13 Три големи първенства за „Импулс” през април в чужбина 4184
14 9 отличия за „Импулс” от столицата 4335
15 Двойка на „Импулс“ стигна четвъртфинал на Световно 4252
16 Импулс закри състезателната година 4844
17 Двойката Ганев – Гаджева е приятната изненада от Минск 4264
18 11 медала за „Импулс” от Македония 4297
19 “Импулс” с участие в Москва, Монца и Сливен 3991
20 Силни изяви на велинградски двойки в Сърбия 4193
 
<< Начало < Предишна 1 2 Следваща > Край >>
Страница 1 от 2
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Пирин (ГД)-:-Оборище (Пан)
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Беласица (Пч)
14:00Банско-:-ФК Кюстендил
14:00Гранит (Владая)-:-Левски (Чепинци)
14:00Вихрен (Санд)-:-Марек (Дупница)
14:00Рилски спортист-:-Ботев (Ихтиман)
ОТЛНадежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Сливнишки герой
14:00Перун (Кресна)-:-Пирин (Разлог)
mallbg.com%20

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Брацигово-:-Лозен
14:00Тракиец (Глав)-:-Родопи (Коз)
14:00   Балкан (Варвара)-:-Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракия (Пз)
14:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
14:00Левски (Пат)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2638
2Беласица (Петрич)15+1536
3Вихрен (Сандански)16+1836
4ФК Кюстендил16+25 35
5Чавдар (Етрополе)16+1834
6Ботев (Ихтиман)16+1325
7Пирин (Гоце Делчев)16+725
8
Оборище (Панагюрище)16+623
9
Рилски спортист (Самоков)16 021
10
Пирин (Разлог)16-819
11Надежда (Доброславци)15-119
12Балкан (Ботевград)16-819
13Сливнишки герой (Сливница)16-117
14Левски (Чепинци)16-1614
 15  Перун (Кресна)16-1812
16Гранит (Владая)16-2312
17Велбъжд (Кюстендил)16-2711
18Банско16-264
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово14+4639
 2 Чико-Бунара (Бяга)15+3939
3Балкан (Варвара)14+3839
 4 Марица (Белово)14+1327
5Левски (Паталеница)14+1825
6Чепинец (Велинград)14+1321
7Родопи (Козарско)14-219
 8 Величково14-717
9Тракиец (Главиница)15-1317
10
Спартак (Калугерово)14-1917
11Левски (Ракитово)14-116
 12 Вихър (Ветрен)14-1016
13Тракия (Пазарджик)14-1414
14Локомотив (Септември)14-1214
15Сарая14-3111
16Оборище II (Панагюрище)14-3010
17Лозен14-282
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.