СКОНТО ООД

altech.bg%20
Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
41 Съдия от Първа лига взе битката за оцеляване в Своге 715
42 Петима наказани в ЮЗ Трета лига, двама горят по доклад 526
43 Трето място и три приза за Чепинец от турнира „Децата и футбола“ 787
44 Чепинец не сбърка срещу Родопи (Козарско) за победа №16 660
45 Лидерът Хебър прекъсна победната серия на Чепинец при децата 614
46 Възпитаник на НСА свири Чепинец – Родопи (Козарско) 620
47 Съдийски дебют за Кристина Георгиева в ЮЗ Трета лига 637
48 Трагедия в Хебър! Внезапно почина легенда на клуба 753
49 Играч на Вихрен натрупа 13 жълти картона 571
50 Децата на Чепинец с категорична победа в Пещера 707
51 Голова суша на Балкан (Варвара) - Чепинец 691
52 Петима наказани след мача Марица (Белово) – Родопи (Козарско) 677
53 Дадоха битката за Втора лига на столичанин 536
54 Наказаха „головата машина“ на ЮЗ Трета лига 739
55 Чепинец пречупи Ботев (М. клисура) в мач с аромат на местно дерби 1029
56 Децата на Чепинец с изразителна победа във Велинград 759
57 Крайно класиране и отличените в турнира „Велинград къп 2019“ 651
58 Успешни изяви на Чепинец в турнира „Ние сме бъдещето“ 960
59 Съдийски шеф идва за мача Чепинец – Ботев (Момина клисура) 669
60 Столичанин взе регионалното дерби между Марек и Германея 480
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 3 от 124
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

18:00       Балкан (Бот)-:-Септември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Чавдар (Етрополе)
3+24
9
Банско2+33
10
Септември (Симитли)
1+23
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Марек (Дупница)
3-61
17Балкан (Ботевград)
2-50
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.