СКОНТО ООД

altech.bg%20
Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
2441 Велинградския Роналдо вкара на ФК “Пазарджик” 1635
2442 Уравнение с повишена трудност чака „Чепинец” срещу Банско (Добринище) 1144
2443 Септември (Сим) лети високо, Левски (Дб) се приземява 1489
2444 Велинградската крепост рухна в Бобов дол 1867
2445 Юношите закриха сезона с “хикс” в градското дерби 1354
2446 Столичен рефер ще надува свирката в Бобов дол 1241
2447 Битката за „Б” група се пренася в Сливница и Ихтиман 1155
2448 „Чепинец” стяга бетон за Бобов дол 1324
2449 Юношите изнасят голов спектакъл 1309
2450 “Чепинец” надви Брацигово при децата 1432
2451 Без размествания в първата осмица 1155
2452 “Чепинец” продължи победната си серия със запазеното 1-0 1493
2453 „2 в 1” в Костинброд - битка за оцеляване и за промоция заедно 1133
2454 "Левски" отнесе 4 мача заради ритник 1281
2455 "Чепинец" излиза за максимума срещу “Сливнишки герой” 1256
2456 Нова въртележка на върха 1136
2457 Димитър Муртин: Трябва да запазим набраната скорост 1162
2458 „Чепинец” засили „Левски” към „А” окръжна 2257
2459 Добринище и Места (Хаджидимово) чакат лидерите 1207
2460 „Чепинец” и „Левски” в мач на истината 1271
 
<< Начало < Предишна 121 122 123 124 Следваща > Край >>
Страница 123 от 124
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Спортист (Своге)
КРБотев (Ихтиман)
1:1Вихрен (Санд)
КРБеласица (Пч)
3:2Балкан (Бот)
КРРилски спортист
1:1Банско
КРФК Кюстендил
0:1Пирин (Разлог)
КРСливнишки герой
3:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)5:0Перун (Кресна)

24 август 2019 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)
2:2Надежда (Добр)
 Марек (Дупница)-почива

"А" ОГ Пз - I кръг

25 август 2019 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛокомотив (Септ) 2:2Чепинец (Вел)
КРВеличково1:3Чико-Бунара (Бяга)
КРБалкан (Варвара)6:0Лозен
КРВихър (Ветрен)0:1Спартак (Кал)
КРТракиец (Глав)2:3Марица (Белово)
КРТракия (Пз)0:0Родопи (Коз)
КРБрацигово13:0Светкавица (Син)
КРСарая 3:4Левски (Пат)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.