СКОНТО ООД

altech.bg%20
Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
2401 “Чепинец” без двама срещу Германея (Сб) 1226
2402 Международна съдийка с дебют във "В" група 1544
2403 Петима наказани в трета дивизия 1299
2404 Благоевградчанин получи наряд за Чепинец – Германея (Сб) 989
2405 Витоша (Долна Диканя) взе скалпа на Велбъжд в Кюстендил 1208
2406 18 деца тренират в подготвителната група на “Чепинец” 1702
2407 Син на бивш съдийски шеф свири в Костинброд 1391
2408 Подигравка с юношите на Велинград 1175
2409 13 гола на велинградското дерби 1353
2410 Югозападната “В” група остана с 19 отбора 1221
2411 “Чепинец” се размина с рекорд в новия век 1521
2412 Бенковски (Пз) погледна към второто място 1134
2413 Малеш (Микрево) с 10-та поредна победа 1206
2414 Рефер прави шоу във Велинград 1700
2415 Голов рецитал на „Чепинец” за 7-1 срещу Ботев (Ихтиман) 1405
2416 Миньор 1919 (Пк) пред изваждане от “В” група 1463
2417 „Чепинец” и Спартак (Пещера) “въртят хикс” при юношите 1293
2418 15-годишен свири мач във Велинград 1324
2419 Бенковски (Пз) ще защитава 100%-вия си точков актив в Пазарджик 1186
2420 “Чепинец” ще търси максимума срещу Ботев (Ихт) 1221
 
<< Начало < Предишна 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 Следваща > Край >>
Страница 121 от 130
Следете ни в:
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+4145
 2 Брацигово16+5545
3Чико-Бунара (Бяга)16+4142
 4 Марица (Белово)16+1630
5Левски (Паталеница)16+1225
6Чепинец (Велинград)16+1324
7Спартак (Калугерово)16-1223
 8 Величково16-323
9Локомотив (Септември)16-420
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)16-1318
 12 Тракия (Пазарджик)16-1517
13Левски (Ракитово)16-916
14Вихър (Ветрен)16-1616
15Оборище II (Панагюрище)16-2913
16Сарая16-3511
17Лозен16-342
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 21 посетителя в сайта

Приятели

. .
.