СКОНТО ООД

altech.bg%20
Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
161 Лидерът Хебър прекъсна победната серия на Чепинец при децата 1248
162 Възпитаник на НСА свири Чепинец – Родопи (Козарско) 1244
163 Съдийски дебют за Кристина Георгиева в ЮЗ Трета лига 1170
164 Трагедия в Хебър! Внезапно почина легенда на клуба 1416
165 Играч на Вихрен натрупа 13 жълти картона 1146
166 Децата на Чепинец с категорична победа в Пещера 1552
167 Голова суша на Балкан (Варвара) - Чепинец 1312
168 Петима наказани след мача Марица (Белово) – Родопи (Козарско) 1315
169 Дадоха битката за Втора лига на столичанин 1093
170 Наказаха „головата машина“ на ЮЗ Трета лига 1295
171 Чепинец пречупи Ботев (М. клисура) в мач с аромат на местно дерби 1656
172 Децата на Чепинец с изразителна победа във Велинград 1377
173 Крайно класиране и отличените в турнира „Велинград къп 2019“ 1360
174 Успешни изяви на Чепинец в турнира „Ние сме бъдещето“ 1629
175 Съдийски шеф идва за мача Чепинец – Ботев (Момина клисура) 1274
176 Столичанин взе регионалното дерби между Марек и Германея 1018
177 Порой от наказания в ЮЗ Трета лига, 14 футболисти със спрени права 1128
178 Жълти картони вадят от игра двама играчи в четвърта дивизия 992
179 Срещата Сл. герой – Оборище (0:1) през обектива на Velsport24.com 870
180 Стартира футболният турнир за деца „Велинград Къп 2019” 1694
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 9 от 130
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Левски (Чепинци)-:-Оборище (Пан)
15:00Пирин (ГД)-:-Пирин (Разлог)
ППГранит (Владая)1:0Беласица (Пч)
ППМарек (Дупница)2:0ФК Кюстендил
ПППерун (Кресна)0:0Вихрен (Санд)
ППБанско1:0Ботев (Ихтиман)
15:00Велбъжд (Кн)-:-Надежда (Добр)
ППЧавдар (Етрополе)1:0Сливнишки герой
15:00Рилски спортист-:-Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - XXI кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая-:-Брацигово                  
15:00          Родопи (Коз)-:-Величково

7 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)-:-Лозен
15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Ракитово)      
15:00Левски (Пат)-:-Спартак (Кал)
15:00Оборище II (Пан)-:-Вихър (Ветрен)
15:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
15:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4551
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)18+4648
 4 Марица (Белово)18+1934
5Левски (Паталеница)18+1128
6Чепинец (Велинград)18+1428
7Локомотив (Септември)18+126
 8 Спартак (Калугерово)18-2023
9Величково18-623
10
Родопи (Козарско)17-623
11Тракиец (Главиница)18-1519
 12 Вихър (Ветрен)18-1519
13Тракия (Пазарджик)18-1818
14Оборище II (Панагюрище)18-3116
15Левски (Ракитово)18-1116
16Сарая18-3514
17Лозен18-412
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 190 посетителя в сайта

Приятели

. .
.