СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Крайно класиране в Югозападната В група за сезон 2010-11 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 05 Юни 2011 19:57

 

ЮГОЗАПАДНА "В" АФГ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

СЕЗОН 2010/2011 г.

 ОТБОРМПРЗГОЛ. Р.Т
1.Сл. герой (Сливница)3829631082493
2.Пирин 2002 (Разлог)382675892885
3.Витоша (Бистрица)382747702485
4.Перун (Кресна)382477893179
5.Места 2005 (Хаджидимово)382099713869
6.ОФК Костинброд3818713824761
7.Локомотив (Септември)3817813755559
8.Септември (София)38151112595456
9.Балкан (Ботевград)3816814615156
10.Велбъжд (Кюстендил)3816616735954
11.Миньор (Бобов дол)3816616625854
12.Витоша (Долна Диканя)3816517585353
13.Бенковски (Пазарджик)3813916575748
14.Струмска слава (Радомир)3814519577847
15.ЧЕПИНЕЦ (ВЕЛИНГРАД)3813322497542
16.Германея (Сапарева баня)3811621395839
17.Левски 1923 (Елин Пелин)38113245210036
18.Хебър (Пазарджик)3810226549332
19.Ботев (Ихтиман) 3844302013316
20.Авангард (Бачево) 3842323714614
 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)0:2ЦСКА 1948 (Сф)
КРМиньор (Пк)2:0Свобода (Пещера)
КРГерманея (Сб)2:1ОФК Елин Пелин
КРЧавдар (Етрополе)2:0Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)2:1Рилски спортист
КРСливнишки герой2:0Септември (Сим)
КРПирин (Разлог)1:2Вихрен (Санд)
КРБанско0:0Пирин (ГД)
КРМарек (Дупница)2:0Ботев (Ихтиман)

Обл. п-во за деца - IV кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЛевски (Рак)0:7Чепинец (Вел)

"А" ОФГ Пз - IX кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 13:00 ч.

КРЛевски (Пат) 5:1 Зенит (В. дол)

14 октомври 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРВеличково 5:4Брацигово

14 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРРодопи (Коз)4:1Братаница

15 октомври 2017 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРОборище II (Пан) 2:3 Локомотив (Септ)

15 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:5Чепинец (Вел)
КРВихър (Ветрен)1:0Спартак (Кал)
КРСарая1:1Балкан (Варвара)
КРЧико-Бунара (Бяга)6:1Тракиец (Глав)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - VI кръг

15 октомври 2017 г. (неделя) - 11:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Витоша (Бистрица)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)11+2129
2Вихрен (Сандански)11+1725
3 Септември (Симитли)11+1524
 4  Хебър (Пазарджик)11+1224
5 Миньор (Перник)11+520
6 Банско11+318
7 Чавдар (Етрополе)11+217
8Сливнишки герой (Сливница)11-116
9Пирин (Разлог)11+514
10
Рилски спортист (Самоков)11-114
11Балкан (Ботевград)11-113
 12 Беласица (Петрич)11-713
13Марек (Дупница)11+112
14Свобода (Пещера)11-911
 15  Пирин (Гоце Делчев)11-910
16ОФК Елин Пелин11-138
17Германея (Сапарева баня)11-195
18Ботев (Ихтиман)11-215
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XII кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Свобода (Пещера)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Рилски спортист-:-Хебър (Пз)
16:00Вихрен (Санд)-:-Германея (Сб)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-ОФК Елин Пелин
16:00Беласица (Пч)-:-Пирин (Разлог)
16:00Септември (Сим)-:-Банско
16:00Марек (Дупница)-:-Сливнишки герой
16:00Пирин (ГД)-:-Балкан (Бот)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)9+3327
2Брацигово9+1724
3 Балкан (Варвара)9+1422
 4  Левски (Паталеница)9+718
5 Вихър (Ветрен)9+418
6 Чепинец (Велинград)9+1717
7Оборище II (Панагюрище)9+413
 8 Локомотив (Септември)9+412
9Тракия (Пазарджик)9-1811
10
Сарая9-311
11Спартак (Калугерово)9+39
 12 Величково9-78
13Тракиец (Главиница)9-115
14Зенит (Ветрен дол)9-265
 15  Братаница9-264
16Родопи  (Козарско)9-123
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - X кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Локомотив (Септ)-:-Вихър (Ветрен)
16:00Братаница-:-Левски (Пат)
16:00Балкан (Варвара)-:-Тракиец (Глав)
16:00Зенит (В. дол)-:-Величково

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Оборище II (Пан)
16:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Спартак (Кал)-:-Родопи (Коз)
16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 72 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер