СКОНТО ООД

altech.bg%20
„Пирин 2001” и „Люлин” продължават опитите си за спасение ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 13 Май 2009 15:57

Липсва интрига в мачовете на кандидатите за „Б” група

 Младият състав на Пирин 2001 (Благоевград) продължава борбата си за спасение

Пирин 2001 (Благоевград) ще гони задължителни три точки срещу Банско (Добринище), които да съхранят реални шансовете им за оцеляване в трета дивизия. Срещата е от междинния ХХХІІІ кръг от първенството на Югозападната „В” група. Възпитаниците на Ивайло Андонов играят сравнително успешно на стадиона в село Покровник. 

Важен мач ще играе и столичния „Люлин”, който в момента е преди „Пирин 2001” в подреждането. Съставът, воден от Венци Арсов няма друга алтернатива освен победата срещу тима на Сливнишки герой (Сливница), ако иска да не докара до инфаркт феновете си в края на настоящия сезон.

Лидерът в групата Септември (Симитли) едва ли ще има особени затруднения с тима на Германея (Сапарева баня), който е окупирал „златната среда”. Играчите на Спас Стоименов ще пазят сили за гостуването си в неделя на Ботев (Ихтиман), където със сигурност ще им бъде далеч по-трудно.

Другият тим с аспирации за първото място – Малеш (Микрево) ще излезе пред фанатичната си публика срещу Миньор 1919 (Перник).

В Костинброд набиращия скорост тим на „Велбъжд” ще приеме Витоша (Бистрица).

Хебър (Пазарджик) ще има за съперник намиращия се на шест кръга разстояние от окръжната група, състав на Левски (Долна баня). Двубоят вероятно повече ще наподобява сблъсъка между Давид и Голиат.

Отборът на Места (Хаджидимово) ще търси реванш за унизителното 0-7 през есента срещу гостуващия Велбъжд (Кюстендил).

В Радомир добре комплектованите отбори на „Струмска слава” и Миньор (Бобов дол) имат всички предпоставки да направят качествен мач за стандартите на „В” група.

В Елин Пелин местния „Левски” пък ще домакинства на Пирин (Разлог).

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСпортист (Своге)
0:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:1Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
4:0Надежда (Добр)
КРПирин (Разлог)
1:0Ботев (Ихтиман)
КРГерманея (Сб)
0:2Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБеласица (Пч)
0:1Банско
КРРилски спортист
2:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)
1:0Септември (Сим)

"А" ОФГ Пз - XIII кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КР Брацигово
0:3Балкан (Варвара)
КР    Локомотив (Септ)
0:7Левски (Пат)
КР Сарая4:0 Вихър (Ветрен)
КР  Тракиец (Глав)
1:0Родопи (Коз)

11 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)
3:0Чепинец (Вел)
КРСпартак (Кал)
2:0Марица (Белово)
КР Оборище II (Пан)
0:0Величково
КР Тракия (Пз)
3:0Ботев (М. клисура)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
15+2138
2Оборище (Панагюрище)
15+1536
3 Сливнишки герой (Сливница)
15+1531
 4  Пирин (Разлог)
15+1530
5 Вихрен (Сандански)
15+529
6 Банско
15+1429
7Миньор (Перник)
15+323
8Чавдар (Етрополе)
15+920
9Рилски спортист (Самоков)
15-520
10
Германея (Сапарева баня)
15-820
11Беласица (Петрич)
15+519
 12 Балкан (Ботевград)
15-816
13Ботев (Ихтиман)
15-816
14Марек (Дупница)
15-314
 15  Септември (Симитли)
15-813
16Надежда (Доброславци)
15-2012
17Спортист (Своге)
15-148
18Велбъжд (Кюстендил)
15-283
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Хебър (Пз)
-:-Миньор (Пк)
14:00Оборище (Пан)
-:-Вихрен (Санд)
14:00Ботев (Ихтиман)
-:-Беласица (Пч)
14:00Балкан (Бот)
-:-Сливнишки герой
14:00Септември (Сим)
-:-Германея (Сб)
14:00Чавдар (Етрополе)
-:-Пирин (Разлог)
14:00Банско
-:-Спортист (Своге)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)
-:-Тракиец (Глав)  
14:00Величково-:-Левски (Пат)
14:00Родопи (Коз)
-:-Брацигово
14:00Балкан (Варвара)
-:-Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.