СКОНТО ООД

altech.bg%20
22 спортисти отличени за 2010 година ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 17 Декември 2010 00:22
 
Спортисти от 7 клуба бяха удостоени с плакети и грамоти за постиженията си през годината

Най-успелите спортисти на Велинград за 2010 година получиха своите призове на официална церемония в Общинския информационен център. 22 номинирани от 7 клуба бяха наградени с плакети и грамоти за високи постижения през годината.

 
Петър Милчев

Организираният от общината в родопския град „Бал на спортиста” замести досегашната класация за „Спортист на Велинград”.

 
Георги Янчев (вляво) награждава плувният шампион Христо Бозаджиев от ПК "Чепинец"
Наградите на спортистите връчиха заместник кметовете Георги Янчев, Исмет Бабучи и Диана Кехайова, както и новоизбраният председател на БФ по спортни танци Петър Милчев.

Стилната церемония по награждаването включваше изпълнения на вокална група „Караоке”, Спас Караилиев и танцовите двойки на КСТ „Импулс”.

Финалът на общинския „Бал на спортиста” бе белязан от традиционната почерпка, майсторски подготвена от възпитаници на ПГИТ „Алеко Константинов” - Велинград.

 

Списък на наградените спортисти за 2010 г.

 

 
Състезателите на КСТ "Импулс" впечатлиха присъстващите с изпълненията си
Футболен клуб “Чепинец” - Илия Иванов, Георги Малинов, Даниел Кепчельов

Ски клуб “Чепинец” - Хасан Али, Хасан Хасан, Мустафа Крантев

Плувен клуб “Чепинец” - Христо Бозаджиев, Ангел Станчев

Ски клуб “Атлас” - Спасимира Корунова, Васка Благоева, Белослава Неделчева

Плувен клуб “Белмекен” - Вангелина Драганова, Стоян Допчев, Теодора Папазова

Клуб по спортни танци “Импулс” - Венцислава Бормалийска и Никола Вардев, Диана Енчева и Борис Даскалов, Вероника Гаджева и Георги Ганев

Клуб по бойни изкуства - Евгени Маргов, Райчо Йосифов

 

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КР           Хебър (Пз)
7:1Спортист (Своге) 

18 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Бот)
0:1Оборище (Пан)
КР Септември (Сим)
1:2Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:4Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)
1:1Марек (Дупница)  
КРСливнишки герой
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
1:1Рилски спортист
КРБанско
4:1Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)
1:0Пирин (Разлог)

"А" ОФГ Пз - XXVIII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
1:0Брацигово
КРРодопи (Коз)
3:1Тракиец (Глав)
КРВихър (Ветрен)
2:2Сарая
КРВеличково3:3Оборище II (Пан) 
КРЛевски (Пат)2:2Локомотив (Септ)  

19 май 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Марица (Белово)
-:- Спартак (Кал)
СЛ  Ботев (М. клисура)
0:3Тракия (Пз)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)31+4581
2Оборище (Панагюрище)31+3269
3 Вихрен (Сандански)
31+1356
 4  Банско
31+2053
5 Миньор (Перник)
31+1652
6 Сливнишки герой (Сливница)
31+1951
7Пирин (Разлог)
31+947
8Рилски спортист (Самоков)
31 042
9Беласица (Петрич)
31+440
10
Чавдар (Етрополе)31+838
11Марек (Дупница)
31-437
 12 Спортист (Своге)
31-936
13Надежда (Доброславци)
31-1636
14Септември (Симитли)
31-436
 15  Балкан (Ботевград)
31-1235
16Германея (Сапарева баня)
31-2730
17Ботев (Ихтиман)31-3826
18Велбъжд (Кюстендил)31-568
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXX кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
22Христо СпасовБанско
14Руслан ИвановХебър
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
27+8471
2Чепинец (Велинград)
27+3561
3Сарая
27+2251
 4 Брацигово
27+1845
5Левски (Паталеница)
27+1643
6Балкан (Варвара)
27+1241
7Тракиец (Главиница)
27-1241
 8 Спартак (Калугерово)
27 +435
9Тракия (Пазарджик)
27-1932
10
Величково
27-432
11Вихър (Ветрен)
27-2331
 12 Локомотив (Септември)
27-2030
13Оборище II (Панагюрище)
27-1329
14Марица (Белово)
27-2127
 15  Родопи (Козарско)
27-1924
 16 Ботев (Момина клисура)
27-6011
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.