СКОНТО ООД

altech.bg%20
22 спортисти отличени за 2010 година ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 17 Декември 2010 00:22
 
Спортисти от 7 клуба бяха удостоени с плакети и грамоти за постиженията си през годината

Най-успелите спортисти на Велинград за 2010 година получиха своите призове на официална церемония в Общинския информационен център. 22 номинирани от 7 клуба бяха наградени с плакети и грамоти за високи постижения през годината.

 
Петър Милчев

Организираният от общината в родопския град „Бал на спортиста” замести досегашната класация за „Спортист на Велинград”.

 
Георги Янчев (вляво) награждава плувният шампион Христо Бозаджиев от ПК "Чепинец"
Наградите на спортистите връчиха заместник кметовете Георги Янчев, Исмет Бабучи и Диана Кехайова, както и новоизбраният председател на БФ по спортни танци Петър Милчев.

Стилната церемония по награждаването включваше изпълнения на вокална група „Караоке”, Спас Караилиев и танцовите двойки на КСТ „Импулс”.

Финалът на общинския „Бал на спортиста” бе белязан от традиционната почерпка, майсторски подготвена от възпитаници на ПГИТ „Алеко Константинов” - Велинград.

 

Списък на наградените спортисти за 2010 г.

 

 
Състезателите на КСТ "Импулс" впечатлиха присъстващите с изпълненията си
Футболен клуб “Чепинец” - Илия Иванов, Георги Малинов, Даниел Кепчельов

Ски клуб “Чепинец” - Хасан Али, Хасан Хасан, Мустафа Крантев

Плувен клуб “Чепинец” - Христо Бозаджиев, Ангел Станчев

Ски клуб “Атлас” - Спасимира Корунова, Васка Благоева, Белослава Неделчева

Плувен клуб “Белмекен” - Вангелина Драганова, Стоян Допчев, Теодора Папазова

Клуб по спортни танци “Импулс” - Венцислава Бормалийска и Никола Вардев, Диана Енчева и Борис Даскалов, Вероника Гаджева и Георги Ганев

Клуб по бойни изкуства - Евгени Маргов, Райчо Йосифов

 

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - X кръг

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Вихрен (Санд)
КРБанско
2:2Оборище (Пан)
КРБотев (Ихтиман)
4:2Велбъжд (Кн)
КРЧавдар (Етрополе)
3:0Надежда (Добр)
КРМиньор (Пк)
0:0Беласица (Пч)
КРСливнишки герой
1:1Рилски спортист
КРГерманея (Сб)
0:2Пирин (Разлог)
КРСептември (Сим)
0:0Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)
1:1Спортист (Своге)

"А" ОФГ Пз - IX кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:2Марица (Белово)
КР Вихър (Ветрен)
0:3Величково
КР   Оборище II (Пан)
0:0Родопи (Коз)
КРТракиец (Глав)
2:0Локомотив (Септ)
КРБрацигово 
3:0Тракия (Пз)

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КР Чико-Бунара (Бяга)
1:0Балкан (Варвара)
КРСпартак (Кал)
1:2Левски (Пат)
КР Сарая
4:0Ботев (М. клисура)

Обл. п-во за деца - V кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 12:00 ч.

КРХебър (Пз)7:0Чепинец (Вел)   
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
10+1625
2Пирин (Разлог)
10+1723
3 Оборище (Панагюрище)
10+821
 4  Сливнишки герой (Сливница)
10+819
5 Банско
10+1019
6 Вихрен (Сандански)
10 016
7Рилски спортист (Самоков)
10-3 15
8Чавдар (Етрополе)
10+715
9Миньор (Перник)
10+413
10
Беласица (Петрич)
10+313
11Германея (Сапарева баня)
10-713
 12 Балкан (Ботевград)
10-312
13Марек (Дупница)
10 011
14Септември (Симитли)
10-511
 15  Ботев (Ихтиман)
10-79
16Надежда (Доброславци)
10-138
17Спортист (Своге)
10-116
18Велбъжд (Кюстендил)
10-242
 

Подробно класиране

Голмайстори (след IX кръг) - ЮЗ ТЛ

11Христо СпасовБанско
9Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
6Красимир ШапкаровПирин (Разлог)
6Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марек (Дупница)-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Надежда (Добр)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Сливнишки герой
16:00Вихрен (Санд)
-:-Банско
16:00Беласица (Пч)
-:-Германея (Сб)
16:00Рилски спортист
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
9+2222
2Левски (Паталеница)
9+821
3Чепинец (Велинград)
9+1220
 4 Балкан (Варвара)
9+1120
5Величково
9+917
6Брацигово
9+715
7Сарая
9+414
 8 Вихър (Ветрен)9+313
9Тракиец (Главиница)
9-912
10
Оборище II (Панагюрище)
9 010
11Родопи (Козарско)
9-58
 12 Тракия (Пазарджик)
9-108
13Спартак (Калугерово)
9-67
14Марица (Белово)
9-77
 15  Ботев (Момина клисура)
9-215
 16 Локомотив (Септември)
9-183
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - X кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Оборище II (Пан)
16:00   Левски (Пат)
-:-Тракиец (Глав)
16:00Величково
-:-Тракия (Пз)
16:00Локомотив (Септ)
-:-Брацигово

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Родопи (Коз)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Спартак (Кал)
16:00Балкан (Варвара)
-:-Сарая

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.