СКОНТО ООД

altech.bg%20
22 спортисти отличени за 2010 година ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 16 Декември 2010 23:22
 
Спортисти от 7 клуба бяха удостоени с плакети и грамоти за постиженията си през годината

Най-успелите спортисти на Велинград за 2010 година получиха своите призове на официална церемония в Общинския информационен център. 22 номинирани от 7 клуба бяха наградени с плакети и грамоти за високи постижения през годината.

 
Петър Милчев

Организираният от общината в родопския град „Бал на спортиста” замести досегашната класация за „Спортист на Велинград”.

 
Георги Янчев (вляво) награждава плувният шампион Христо Бозаджиев от ПК "Чепинец"
Наградите на спортистите връчиха заместник кметовете Георги Янчев, Исмет Бабучи и Диана Кехайова, както и новоизбраният председател на БФ по спортни танци Петър Милчев.

Стилната церемония по награждаването включваше изпълнения на вокална група „Караоке”, Спас Караилиев и танцовите двойки на КСТ „Импулс”.

Финалът на общинския „Бал на спортиста” бе белязан от традиционната почерпка, майсторски подготвена от възпитаници на ПГИТ „Алеко Константинов” - Велинград.

 

Списък на наградените спортисти за 2010 г.

 

 
Състезателите на КСТ "Импулс" впечатлиха присъстващите с изпълненията си
Футболен клуб “Чепинец” - Илия Иванов, Георги Малинов, Даниел Кепчельов

Ски клуб “Чепинец” - Хасан Али, Хасан Хасан, Мустафа Крантев

Плувен клуб “Чепинец” - Христо Бозаджиев, Ангел Станчев

Ски клуб “Атлас” - Спасимира Корунова, Васка Благоева, Белослава Неделчева

Плувен клуб “Белмекен” - Вангелина Драганова, Стоян Допчев, Теодора Папазова

Клуб по спортни танци “Импулс” - Венцислава Бормалийска и Никола Вардев, Диана Енчева и Борис Даскалов, Вероника Гаджева и Георги Ганев

Клуб по бойни изкуства - Евгени Маргов, Райчо Йосифов

 

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

11 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРХебър (Пз)2:0Марек (Дупница)
КРОФК Елин Пелин1:0Свобода (Пещера)
КРГерманея (Сб)1:4ЦСКА 1948 (Сф)
КРЧавдар (Етрополе)3:0Пирин (ГД)
КРПирин (Разлог)2:1Рилски спортист
КРМиньор (Пк)1:1Септември (Сим)
КРВихрен (Санд)3:0Беласица (Пч)
КРБанско2:1Ботев (Ихтиман)
КРБалкан (Бот)2:2Сливнишки герой

"А" ОФГ Пз - XIII кръг

11 ноември 2017 г. (събота) - 12:00 ч.

КР Величково4:2Локомотив (Септ)        
КР   Тракиец (Глав)0:0Братаница

11 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБрацигово8:0Зенит (В. дол)
КРОборище II (Пан)3:2Балкан (Варвара)        
КРВихър (Ветрен)2:1Тракия (Пз)         

12 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЛевски (Пат)0:0Чепинец (Вел)           
КРЧико-Бунара (Бяга)4:1Спартак (Кал)
КРРодопи (Коз)1:0Сарая
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - XIII кръг

19 ноември 2017 г. (неделя) - 11:00 ч.

11:00Чепинец (Вел)-:-Пирин 2001 (Блгр)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)15+2941
2Вихрен (Сандански)15+2437
3 Хебър (Пазарджик)15+1934
 4  Септември (Симитли)15+1529
5 Миньор (Перник)15+524
6 Сливнишки герой (Сливница)15+523
7 Банско15+222
8Свобода (Пещера)15-720
9Пирин (Разлог)15+620
10
Чавдар (Етрополе)15 020
11Марек (Дупница)15+119
 12 Рилски спортист (Самоков)15-318
13Беласица (Петрич)15-1316
14Пирин (Гоце Делчев)15-1416
 15  Балкан (Ботевград)15-315
16ОФК Елин Пелин15-1611
17Германея (Сапарева баня)15-238
18Ботев (Ихтиман)15-278
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

18 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Свобода (Пещера)-:-Вихрен (Санд)
14:00Сливнишки герой-:-Хебър (Пз)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Беласица (Пч)
14:00Рилски спортист-:-Германея (Сб)
14:00Септември (Сим)
-:-Чавдар (Етрополе)
14:00 Пирин (ГД)-:-Пирин (Разлог)
14:00Марек (Дупница)-:-Миньор (Пк)
14:00Банско -:-Балкан (Бот)

19 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-ОФК Елин Пелин

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)13+4836
2Брацигово13+2632
3 Балкан (Варвара)13+2229
 4  Левски (Паталеница)13+1528
5 Чепинец (Велинград)13+2727
6 Вихър (Ветрен)13-321
7Оборище II (Панагюрище)
13+219
 8 Величково13+318
9Сарая13 017
10
Локомотив (Септември)13+215
11Тракия (Пазарджик)13-2614
 12 Спартак (Калугерово)13-212
13Родопи  (Козарско)13-159
14Тракиец (Главиница)13-168
 15  Зенит (Ветрен дол)13-427
16Братаница13-415
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

18 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Балкан (Варвара) -:-Зенит (В. дол)        
14:00Братаница -:- Брацигово
14:00Оборище II (Пан) -:- Вихър (Ветрен)
14:00Тракия (Пз) -:- Родопи (Коз)

19 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00  Чепинец (Вел)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Тракиец (Глав)
14:00Сарая-:-Левски (Пат)
14:00Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер