СКОНТО ООД

altech.bg%20
22 спортисти отличени за 2010 година ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 16 Декември 2010 23:22
 
Спортисти от 7 клуба бяха удостоени с плакети и грамоти за постиженията си през годината

Най-успелите спортисти на Велинград за 2010 година получиха своите призове на официална церемония в Общинския информационен център. 22 номинирани от 7 клуба бяха наградени с плакети и грамоти за високи постижения през годината.

 
Петър Милчев

Организираният от общината в родопския град „Бал на спортиста” замести досегашната класация за „Спортист на Велинград”.

 
Георги Янчев (вляво) награждава плувният шампион Христо Бозаджиев от ПК "Чепинец"
Наградите на спортистите връчиха заместник кметовете Георги Янчев, Исмет Бабучи и Диана Кехайова, както и новоизбраният председател на БФ по спортни танци Петър Милчев.

Стилната церемония по награждаването включваше изпълнения на вокална група „Караоке”, Спас Караилиев и танцовите двойки на КСТ „Импулс”.

Финалът на общинския „Бал на спортиста” бе белязан от традиционната почерпка, майсторски подготвена от възпитаници на ПГИТ „Алеко Константинов” - Велинград.

 

Списък на наградените спортисти за 2010 г.

 

 
Състезателите на КСТ "Импулс" впечатлиха присъстващите с изпълненията си
Футболен клуб “Чепинец” - Илия Иванов, Георги Малинов, Даниел Кепчельов

Ски клуб “Чепинец” - Хасан Али, Хасан Хасан, Мустафа Крантев

Плувен клуб “Чепинец” - Христо Бозаджиев, Ангел Станчев

Ски клуб “Атлас” - Спасимира Корунова, Васка Благоева, Белослава Неделчева

Плувен клуб “Белмекен” - Вангелина Драганова, Стоян Допчев, Теодора Папазова

Клуб по спортни танци “Импулс” - Венцислава Бормалийска и Никола Вардев, Диана Енчева и Борис Даскалов, Вероника Гаджева и Георги Ганев

Клуб по бойни изкуства - Евгени Маргов, Райчо Йосифов

 

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+4145
 2 Брацигово16+5545
3Чико-Бунара (Бяга)16+4142
 4 Марица (Белово)16+1630
5Левски (Паталеница)16+1225
6Чепинец (Велинград)16+1324
7Спартак (Калугерово)16-1223
 8 Величково16-323
9Локомотив (Септември)16-420
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)16-1318
 12 Тракия (Пазарджик)16-1517
13Левски (Ракитово)16-916
14Вихър (Ветрен)16-1616
15Оборище II (Панагюрище)16-2913
16Сарая16-3511
17Лозен16-342
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 27 посетителя в сайта

Приятели

. .
.