СКОНТО ООД

altech.bg%20
8 играчи пропускат първият пролетен кръг ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 05 Декември 2010 18:00

 
Драгомир Йорданов
Осем състезатели от първенството на Югозападната „В“ група „удължиха“ зимната си ваканция. Те получиха персонални санкции след срещите от последния за годината XIX кръг в третия ешелон.

За получен пети жълт картон 4 играчи ще почиват по 1 среща. Това са Виктор Георгиев от Септември (София), Евгени Зюмбулев от Струмска слава (Радомир), Атанас Кочанов от Хебър (Пазарджик) и Костадин Ряхов от Места (Хаджидимово).

Двама състезатели получиха по 2 жълти картона за 90 минути и бяха изгонени в отминалия кръг от Югозападната „В” група. По 1 среща ще пропуснат Георги Пейков от Чепинец (Велинград) и Георги Шомев от Германея (Сапарева баня).

Директни червени картони бяха вдигнати на Деян Петров от Сливнишки герой (Сливница) и Драгомир Йорданов от Витоша (Долна Диканя). Двамата са лишени от състезателни права за 3 срещи.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)0:1Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:0Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)
3:3Чавдар (Етрополе)
КРПирин (Разлог)
1:0Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Банско
КРБеласица (Пч)
6:2Германея (Сб)
КРРилски спортист
1:0Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
0:1Миньор (Пк)

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:1Балкан (Бот)       

Обл. п-во за деца - VI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)1:3Чико-Бунара (Бяга)

"А" ОФГ Пз - X кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарица (Белово)
2:2Оборище II (Пан)
КР   Левски (Пат)
6:0Тракиец (Глав)
КРВеличково
1:2Тракия (Пз)
КРЛокомотив (Септ)
0:4Брацигово

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)
0:4Чепинец (Вел)
КРРодопи (Коз)1:2Чико-Бунара (Бяга)
КРБотев (М. клисура)
0:6Спартак (Кал)
КРБалкан (Варвара)
4:4Сарая
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
11+1728
2Пирин (Разлог)
11+1826
3 Оборище (Панагюрище)
11+1024
 4  Сливнишки герой (Сливница)
11+719
5 Вихрен (Сандански)
11+119
6 Банско
11+919
7Рилски спортист (Самоков)
11-218
8Миньор (Перник)
11+516
9Беласица (Петрич)
11+716
10
Чавдар (Етрополе)
11+716
11Балкан (Ботевград)
11-313
 12 Германея (Сапарева баня)
11-1113
13Марек (Дупница)
11-111
14Септември (Симитли)
11-611
 15  Надежда (Доброславци)
11-139
16Ботев (Ихтиман)
11-99
17Спортист (Своге)
11-126
18Велбъжд (Кюстендил)
11-243
 

Подробно класиране

Голмайстори (след IX кръг) - ЮЗ ТЛ

11Христо СпасовБанско
9Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
6Красимир ШапкаровПирин (Разлог)
6Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2018 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Хебър (Пз)
-:-Рилски спортист
16:00Чавдар (Етрополе)
-:-Оборище (Пан)
16:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
16:00Надежда (Добр)
-:-Велбъжд (Кн)
16:00Балкан (Бот)
-:-Миньор (Пк)
16:00Сливнишки герой
-:-Беласица (Пч)
16:00Септември (Сим)-:-Пирин (Разлог)
16:00Банско
-:-Марек (Дупница)
16:00Германея (Сб)-:-Спортист (Своге)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
10+2325
2Левски (Паталеница)
10+1424
3Чепинец (Велинград)
10+1623
 4 Балкан (Варвара)
10+1121
5Брацигово
10+1118
6Величково
10+817
7Сарая
10+415
 8 Вихър (Ветрен)10-113
9Тракиец (Главиница)
10-1512
10
Тракия (Пазарджик)
10-911
11Оборище II (Панагюрище)
10 011
 12 Спартак (Калугерово)
10 010
13Родопи (Козарско)
10-68
14Марица (Белово)
10-78
 15  Ботев (Момина клисура)
10-275
 16 Локомотив (Септември)
10-223
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XI кръг

27 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00 Брацигово
-:-Левски (Пат)
16:00 Сарая-:- Родопи (Коз)
16:00         Тракия (Пз)
-:-Локомотив (Септ)

28 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)
-:-Величково
16:00Спартак (Кал)
-:-Балкан (Варвара)
16:00 Чико-Бунара (Бяга)
-:-Марица (Белово)
16:00Тракиец (Глав)
-:-Ботев (М. клисура)
16:00 Оборище II (Пан)
-:-Вихър (Ветрен)

Кой е тук?

В момента има 91 посетителя в сайта

Приятели

. .
.