СКОНТО ООД

altech.bg%20
Миньор (Бд) ще тества водача ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 20 Ноември 2010 22:07

 
Миньор (Бобов дол) е един от стойностните отбори в трета дивизия

Миньор (Бобов дол) застава на пътя на лидера Сливнишки герой (Сливница) в най-интересната среща от Югозападната „В” група. Домакините нямат загуба на стадион „Николай Кръстев – Шулц”. При успех гостите пък предсрочно ще станат есенен първенец в трета дивизия.

Пред своя публика Хебър (Пазарджик) се изправя срещу гостуващия Левски (Елин Пелин).

Отборът на Велбъжд (Кюстендил) ще има за противник отборът на Струмска слава (Радомир).

Пирин (Разлог) приема ОФК Костинброд.

Авангард (Бачево) ще има тежко гостуване на Перун (Кресна).

Съставът на Германея (Сапарева баня) ще премери сили със Септември (София).

Витоша (Долна Диканя) ще търси пълен успех срещу Балкан (Ботевград).

На стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово съперници са „Места” и Бенковски (Пазарджик).

Локомотив (Септември) е домакин на Ботев (Ихтиман), който все още не е спечелил точка навън.

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 11 посетителя в сайта

Приятели

. .
.