СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пирин (Разлог) гази, Перун се подхлъзна ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 18 Ноември 2010 23:50

 
Тодор Пандев
Отборът на Перун (Кресна) изпусна второто място в Югозападната „В” група след високомерно 0-0 в Ихтиман. Домакините от „Ботев” не се дадоха и опазиха вратата си суха.

В същото време амбициозния тим на Пирин (Разлог) не се затрудни и спечели с 2-5 визитата си на Левски (Елин Пелин). Лидерът на гостите Тодор Пандев набута 2 гола (12, 80) и вече има 14 попадения от началото на сезона. Останалите три голови изстрела за победителите вкараха Владислав Христов (42), Асен Георгиев (50) и Георги Бъчваров (62). За домакините се разписаха Иван Зайков (57) и Принс Ампонса (86).

Германея (Сапарева баня) издържа 1 полувреме при гостуването си на Витоша (Бистрица). Възпитаниците на Борис Кръстев откриха чрез Георги Шомев в 24-та минута, но след почивката получиха 4 гола и загубиха с 4-1. Техни автори станаха Димитър Кръстев, Радослав Симеонов, Сергей Ташков и Иван Терзийски съответно в 58-та, 63-та, 71-та и 90-та минути.

Локомотив (Септември) се отпуши с 5-1 срещу Велбъжд (Кюстендил). „Железничарите” изпълниха нормата от 5 гола за 78 минути. На 2 пъти точен бе Христо Спасов (12, 26), а по веднъж вкараха Тодор Додников (63), Деян Пешалов (68) и Лазар Голачки (78). Почетното попадение за „Велбъжд” бе дело на Лъчезар Георгиев в 89-та минута.

В изтеглен мач Бенковски (Пазарджик) и Витоша (Долна Диканя) се задоволиха с равенство 1-1. Символичните домакини бяха лишени от правото да играят на собствен терен. За пазарджиклии вкара Мартин Газиев в 45-та, а в 87-та минута Даниел Стефанов възстанови статуквото.

По 1 точка взеха в директен сблъсък Балкан (Ботевград) и Миньор (Бобов дол). Те завършиха 1-1 след голове на Йонко Пейков (44) за домакините и Христо Габаров (59) за гостите.

Хикс регистрираха и тимовете на Септември (София) и Хебър (Пазарджик). Двата състава си размениха по 1 попадение. Атанас Кочанов се отбеляза автогол в 5-та минута, а Найден Стефанов в 82-та изравни.

ОФК Костинброд постигна домакински успех с 2-0 срещу Струмска слава (Радомир). В 50-та минута Ивайло Цветков откри, а в 81-та Стоил Кръстев затвърди седмата победа на костинбродци.

Поражение с 1-3 срещу гостите от Места (Хаджидимово) инкасира Авангард (Бачево). Домакините тръгнаха с гол на Петър Шопов в 31-та минута, но три по-късно Ангел Чилев направи 1-1. В 48-та Илиян Масърлиев и в 74-та Александър Методиев донесоха трите точки за Места (Хаджидимово).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.