Минисензация в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 10 Ноември 2010 15:41

Футболистите на "Хебър" се представиха на ниво срещу Витоша (Бистрица)

Съставът на Хебър (Пазарджик) излъга с 1-0 гостуващият тим на Витоша (Бистрица). Така тимът от областния град се отдалечи от „опасната зона” в Югозападната „В” група. Победният гол вкара Борис Благоев в 41-та минута. Гостите от Бистрица не оправдаха третото място, което заемаха преди срещата.

Инфарктни 3 точки грабна отборът на Перун (Кресна). Възпитаниците на Красимир Трайков надвиха с 1-0 гостите от Локомотив (Септември). Победният гол бе дело на Васил Панев и падна в продължението на втората част.

Велбъжд (Кюстендил) се затвърди в челото след 3-1 у дома срещу ОФК Костинброд. За победителите се разписаха Юлиян Кръстев (22), Янко Янков (50) и Георги Желев (72), а за гостите точен удар нанесе Бисер Василев (49).

Лидерът Сливнишки герой (Сливница) си тръгна с пълен успех от Сапарева баня. „Германея” отстъпи с 1-2 от играчите на Венци Рангелов. За „Сливнишки герой” по веднъж се отчетоха Кристиян Кочилов (23) и Юлиян Куртелов (43), а щатният реализатор на домакините Георги Славков намали в 54-та минута.

Най-внушителната си победа от началото на сезона записа отборът на Витоша (Долна Диканя), който удари с 5-0 гостите от Авангард (Бачево). На 2 пъти отбеляза Асен Григоров (34, 55), а по 1 попадение добавиха Петър Пенев (54), Даниел Стефанов (68) и Борислав Недялков (84).

Места (Хаджидимово) стигна до категоричното 4-0 срещу Ботев (Ихтиман). За головия рецитал на стадион „Димитър Лекин” допринесоха Костадин Ряхов (25), Ангел Чилев (54), Юсеин Топчи (72) и Ангел Глушков (85).

Съставът на Бенковски (Пазарджик) изпита на гърба си негостоприемството на Бобов дол. Местният „Миньор” надигра с 2-0 своя противник. Победата узакониха Николай Иванов (13) и Боян Гайтанов (30).

Класически успех с 3-0 срещу гостите от Септември (София) завоюва Пирин (Разлог). Трите гола паднаха още до почивката, а техни автори станаха Тодор Пандев (6), Цветан Варсанов (33) и Кирил Кръстев (45).

Струмска слава (Радомир) наказа с 4-1 Левски (Елин Пелин) на собствен терен. Голмайстори за победителите станаха Борислав Давидков (11), Кирил Йорданов (31), Светослав Тасев (65) и Ерик Иванов (74), а почетният изстрел за „Левски” реализира африканската перла Лорън Тете (83).