Благоевградчанин свири в Септември ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 13 Ноември 2010 15:59

Драган Стойков
Драган Стойков - Пикси ще раздава правосъдие във възловия мач между Локомотив (Септември) и Велбъжд (Кюстендил) в неделя. Двубоят се чака с подчертан интерес. Гостите ще бранят високите си цели, а домакините ще спират негативната си поредица в първенството. Функциите на лайнсмени ще изпълняват представителите на Сандански Андон Стойчев и Илиян Илиев. Резервен съдия е Ленко Витанов от Разлог.

Интересното е, че и двата отбора имат лоши спомени в срещите под ръководството на Драган Стойков. „Велбъжд” стигна само до 1-1 при визитата си в Долна Диканя, а „Локомотив” отстъпи с 3-1 при гостуването си на Балкан (Ботевград).

Светослав Джевизов

Смесено съдийско участие от Кюстендил и София ще има на двубоя между Авангард (Бачево) и Места (Хаджидимово). Главен рефер е Светослав Джевизов от София, а тройката допълват Димитър Стоилов и Владислав Коларов от Кюстендил. Табелките за смени ще вдига Васимир Ел Хатиб от София.

Столични съдии ще обслужват двубоя между Витоша (Бистрица) и Германея (Сапарева баня). Главен рефер е Николай Рамунски. Странични съдии са Дениз Соколов и Любомир Стоичков. Резервен арбитър е Борислав Ненков.

Петър Джугански от Самоков бе пратен на стадион „Локомотив” в Септември, където в събота домакините от „Бенковски” приемат  Витоша (Долна Диканя). Асистенти ще бъдат Димитър Добромиров и Николай Банков от Самоков.  Резервен съдия е Йордан Воденичаров от София.

Назначение за главен съдия на мача между Балкан  (Ботевград) и Миньор (Бобов дол) получи Волен Чинков от София. Ще му партнират Мартин Ангелов и Петър Григоров. Четвърти съдия ще бъде Ивайло Ненков.

Главен арбитър на мача Септември (София) – Хебър (Пазарджик) ще бъде Красимир Атанасов от София. Лайнсмени на терена на 57-мо СОУ ще бъдат Калоян Кацаров от Дупница и Красимир Кирилов от Бобов дол. Четвърти съдия ще бъде Антон Вуковски от столицата.

Волен Чинков

Костадин Стойчев
Арбитри от колегията в Перник ще обслужват двубоя между Левски (Елин Пелин) и Пирин (Разлог). Главен съдия ще бъде Росен Кръстев. Асистенти ще бъдат Александър Михайлов и Кристиян Благоев. Ред около резервните скамейки ще създава Владислав Светославов.

Виден Стоянов ще надува свирката в Костинброд, където ще премерят сили тимовете на ОФК Костинброд и Струмска слава (Радомир). Ще му помагат Ангел Кирчев и Филип Йорданов. Резервен съдия е Симеон Петров.

Съдийска тройка от столицата ще контролира за спазването на правилата на мача между Ботев  (Ихтиман) и Перун (Кресна). Централен съдия ще е Костадин Стойчев от София. Флаговете ще вдигат Димитър Русев и Боян Станчев. Четвърти арбитър е Адриан Петров.