Голаджия изгоря за 3 мача

СКОНТО ООД

altech.bg%20
Голаджия изгоря за 3 мача ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 28 Октомври 2010 21:08

 
Христо Петров
Осем футболисти изгубиха състезателните си права след редовното заседание на Дисциплинарната комисия към ЗС на БФС – София.

Четирима от тях бяха изгонени в отминалия XIV кръг от Югозападната „В” група. По 1 среща ще пропуснат Лазар Янкулов от Пирин (Разлог) и Георги Захов от Авангард (Бачево). По 3 мача ще отсъстват от терените Христо Петров от Сливнишки герой (Сливница) и Асен Георгиев от Пирин (Разлог). Петров е голмайстор на Югозападната "В" група за сезон 2008/09 г. с екипа на Миньор (Бобов дол).

Заради натрупани по 5 жълти картона, в следващия кръг принудително ще почиват Здравко Атанасов от Балкан (Ботевград), Красимир Държанлиев от Авангард (Бачево), Ангел Лачов от Бенковски (Пазарджик) и Кристиян Кочилов от Сливнишки герой (Сливница).

По доклад за 3 срещи бе наказан треньорът на Левски (Елин Пелин) Людмил Георгиев. Той е глобен и с парична санкция  размер на 50 лева.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - II кръг

18 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Септември (Сим)
-:-Хебър (Пз)
18:00Пирин (Разлог)
-:-Оборище (Пан)
18:00Сливнишки герой-:-Банско
18:00Рилски спортист
-:-Вихрен (Санд)
18:00Беласица (Пч)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Балкан (Бот)
-:-Марек (Дупница)
18:00Миньор (Пк)
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Германея (Сб)
-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Спортист (Своге)-:-Надежда (Добр)

Контролна среща

19 август 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Пирин (Разлог)1+53
2Оборище (Панагюрище)1+33
3 Чавдар (Етрополе)
1+23
 4  Балкан (Ботевград)
1+23
5 Вихрен (Сандански)
1+13
6 Ботев (Ихтиман)
1+13
 Надежда (Доброславци)1+13
 Германея (Сапарева баня)
1+13
9Сливнишки герой (Сливница)
1 01

Хебър (Пазарджик)
1 01
11Марек (Дупница)
1-10
 12 Банско
1-10
 Беласица (Петрич)
1-10
 Миньор (Перник)
1-10
 15  Спортист (Своге)1-20
16Септември (Симитли)
1-20
17Рилски спортист (Самоков)
1-30
18Велбъжд (Кюстендил)1-50
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - III кръг

25 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Хебър (Пз)
-:-Балкан (Бот)
18:00Оборище (Пан)-:-Беласица (Пч)
18:00Банско
-:-Септември (Сим)
18:00Чавдар (Етрополе)
-:-Германея (Сб)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Сливнишки герой
18:00Велбъжд (Кн)
-:-Спортист (Своге)
18:00Надежда (Добр)-:-Миньор (Пк)
18:00Вихрен (Санд)
-:-Пирин (Разлог)
18:00Марек (Дупница)
-:-Рилски спортист

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 100 посетителя в сайта

Приятели

. .
.