СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пирин (Разлог) и Сливнишки герой не се излъгаха ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 27 Октомври 2010 12:29

 
Играчите на Витоша (Бистрица) окупираха първото място в третия ешелон

3 червени картона, 1 пропусната дузпа и нито 1 гол – това е равносметката от дербито на XIV кръг в Югозападната „В” група между Пирин (Разлог) и Сливнишки герой (Сливница). Главният рефер Цветан Георгиев изгони Асен Георгиев и Лазар Янкулов от домакините и Христо Петров от гостите.

Връхната точка в срещата настъпи в 85-та минута, когато „Сливнишки герой” получи правото да изпълни дузпа. Капитанът Руслан Нацев, обаче пропусна от бялата точка и сблъсъкът завърши без победител – 0:0.

Най-големият печеливш в неделя се казва отборът на Витоша (Бистрица), който се изкачи на първото място в трета дивизия. Столичани надвиха с 0-1 като гости Струмска слава (Радомир). Головият изстрел нанесе Димитър Кръстев в 71-та минута.

Ценни 3 точки измъкна и Перун (Кресна), който пребори с 0-1 домакините от Места (Хаджидимово). Граничарят Атанас Топалов се разписа в 13-та минута на срещата.

Пред собствена публика Велбъжд (Кюстендил) разби с 6-0 Левски (Елин Пелин). Хеттрик заби Янко Янков (51, 52, 83), а 2 гола добави Иво Максимов (63, 75). Веднъж за селекцията на Добромир Жечев реализира Юлиян Кръстев в 38-та минута от дузпа.

Нулево равенство беляза мача между Витоша (Долна Диканя) и Локомотив (Септември).

С 2 попадения на Асен Васев (30, 60), Миньор (Бобов дол) прибави 3 точки след 2-0 срещу гостите от Ботев (Ихтиман).

Хебър (Пазарджик) регистрира поражение с 0-2 срещу гостуващия Балкан (Ботевград). Ивайло Стоименов откри в 54-та минута, а в 67-та екснационалът Мариян Христов затвърди успеха на ботевградчани.

Германея (Сапарева баня) инкасира домакинско поражение с 0-3 от Бенковски (Пазарджик). Точна за тима от областния град бяха Петър Еленкин (34), Димитър Стоянов (89) и Ангел Лачов (90).

ОФК Костинброд и Септември (София) си поделиха по 1 точка, завършвайки 1-1. Автогол на Лъчезар Крушкин изведе домакините напред в резултата в 17-та, а Алесандро Дамянов изравни в 63-та минута.

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

12 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРРилски спортист
1:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)4:2Надежда (Добр)
КРБанско1:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)0:2ФК Кюстендил
КРМарек (Дупница)
1:1Септември (Сим)
КРСливнишки герой0:0Миньор (Пк)
КРПерун (Кресна)0:3Спортист (Своге)

23 октомври 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Вихрен (Санд)
-:-Балкан (Бот)
Пирин (Разлог)-почива

4-та лига Пз - VIII кръг

12 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:1Балкан (Варвара)
КРРодопи (Коз)0:2Левски (Пат)
КР  Вихър (Ветрен)0:2Тракиец (Глав)
КРВеличково4:0Сарая

13 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)9:0Лозен
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)4:0Светкавица (Син)    
КРЛокомотив (Септ)1:2Брацигово
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил11+1022
3Септември (Симитли)10+820
4Вихрен (Сандански)10+6 20
5Спортист (Своге)10+419
6Оборище (Панагюрище)11+918
7Сливнишки герой (Сливница)10+818
8
Беласица (Петрич)10-115
9
Надежда (Доброславци)10 011
10
Банско10 011
11Чавдар (Етрополе)11-110
  12Ботев (Ихтиман)10-89
13Марек (Дупница)10-139
14Рилски спортист (Самоков)10-117
 15  Перун (Кресна)11-187
16Пирин (Разлог)10-87
17Балкан (Ботевград)9-86
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
16:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
16:00Надежда (Добр)
-:-Вихрен (Санд)
16:00Спортист (Своге)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Банско
16:00Пирин (Разлог)-:-Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)8+4124
2Спартак (Калугерово)8+619
3Брацигово8+2918
 4 Чепинец (Велинград)8+2218
5Левски (Паталеница)8-116
6Балкан (Варвара)8+1213
7Локомотив (Септември)8+513
 8 Марица (Белово)8+112
9Величково8+110
10
Тракиец (Главиница)8-29
11Родопи (Козарско)8-28
 12 Лозен8-316
13Тракия (Пазарджик)8-116
14Сарая8-106
 15  Вихър (Ветрен)8-211
 16 Светкавица (Синитево)8-391
 

Временно класиране

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Левски (Пат)-:-Величково 
16:00Брацигово-:-Вихър (Ветрен)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00
Светкавица (Син)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
16:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
16:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 31 посетителя в сайта

Приятели

. .
.