СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пет отбора атакуват върха ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 23 Октомври 2010 21:57

 
Футболистите на Витоша (Долна Диканя) се представят убедително на своя стадион напоследък

Пирин (Разлог) и Сливнишки герой (Сливница) ще разплитат възела за лидерското място в трета дивизия. Двата тима се изправят в директен спор на стадиона в Разлог. Срещата е от поредния XIV кръг от първенството на Югозападната „В” група.

Още 4 тима имат реален шанс да излазят начело при негативно представяне на „Сливнишки герой”.

Единственият отбор в трета дивизия с 1 загуба – Перун (Кресна) ще гостува на Места (Хаджидимово).

Струмска слава (Радомир) посреща вторият в групата – Витоша (Бистрица).

Крайно любопитен се очертава да бъде и мача в Долна Диканя. Там силите си ще премерят отборите на Витоша (ДД) и Локомотив (Септември). Гостите от близо 2 месеца са непобедени в официален мач, а домакините не са губили у дома от 40 дни насам.

Велбъжд (Кюстендил) ще атакува върха с домакинство на Левски (Елин Пелин).

Съставът на Миньор (Бобов дол) ще гони успех срещу гостуващия Ботев (Ихтиман).

ОФК Костинброд излиза на собствен терен срещу Септември (София).

Домакинска мисия срещу Балкан (Ботевград) стои на дневен ред пред Хебър (Пазарджик).

Германея (Сапарева баня) ще играе пред феновете си срещу гостите от Бенковски (Пазарджик).

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Спортист (Своге)
КРБотев (Ихтиман)
1:1Вихрен (Санд)
КРБеласица (Пч)
3:2Балкан (Бот)
КРРилски спортист
1:1Банско
КРФК Кюстендил
0:1Пирин (Разлог)
КРСливнишки герой
3:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)5:0Перун (Кресна)

24 август 2019 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)
2:2Надежда (Добр)
 Марек (Дупница)-почива

"А" ОГ Пз - I кръг

25 август 2019 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Локомотив (Септ) -:-Чепинец (Вел)
18:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Балкан (Варвара)-:-Лозен
18:00Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
18:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
18:00Тракия (Пз)-:-Родопи (Коз)
18:00Брацигово-:-Светкавица (Син)
18;00Сарая -:-Левски (Пат)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.