СКОНТО ООД

altech.bg%20
Перспективен рефер свири Чепинец-Авангард ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 22 Октомври 2010 18:49

 
Антон Вуковски
Столичанинът Антон Вуковски ще раздава правосъдие в срещата между Чепинец (Велинград) и Авангард (Бачево). Младият рефер бе предпочетен от Съдийската комисия за неделната среща между последните 2 тима във временното класиране.
 
Петър Доровски

Правото да маркират засади получиха Димитър Стоилов от Кюстендил и Олег Панайотов от София. Назначението за четвърти съдия получи Петър Доровски от столицата.

Делегат на срещата от XIV кръг на Югозападната „В” група ще бъде Христо Шишков от София.

Антон Вуковски ще свири втори мач в кариерата си на ниво трета дивизия. На 29 септември 2010 г. той дебютира с двубоя ОФК Костинброд – Витоша (Долна Диканя).

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЧавдар (Етрополе)
0:1Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:0Германея (Сб)
КРРилски спортист
3:0Беласица (Пч)
КРВихрен (Санд)
2:1Миньор (Пк)
КРБотев (Ихтиман)
1:5Банско
КРНадежда (Добр)
2:0Септември (Сим)
КРВелбъжд (Кн)1:1Сливнишки герой
КРМарек (Дупница)
0:2Спортист (Своге)
КРПирин (Разлог)
2:0Балкан (Бот)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XIX кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРСарая
5:2Тракиец (Глав)
КРРодопи (Коз)
0:0Балкан (Варвара)
КР   Вихър (Ветрен)
0:3Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Локомотив (Септ)
КР Оборище II (Пан)
2:0Тракия (Пз)  
КРЧико-Бунара (Бяга)
3:1Брацигово
КРМарица (Белово)
2:0Ботев (М. клисура)
КРСпартак (Кал)
2:0Величково

Обл. п-во за деца - VIII кръг

24 март 2019 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:5Локомотив (Септ)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
23+3259
2Оборище (Панагюрище)
23+2153
3 Вихрен (Сандански)
23+1044
 4  Банско
23+2044
5 Пирин (Разлог)
23+1743
6 Сливнишки герой (Сливница)
23+2343
7Миньор (Перник)
23+634
8Рилски спортист (Самоков)
23+234
9Беласица (Петрич)
23+630
10
Чавдар (Етрополе)
23+629
11Марек (Дупница)23-226
 12 Германея (Сапарева баня)
23-1626
13Надежда (Доброславци)
23-1922
14Септември (Симитли)
23-822
 15  Ботев (Ихтиман)
23-2722
16Спортист (Своге)
23-1718
17Балкан (Ботевград)
23-1818
18Велбъжд (Кюстендил)
23-368
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXI кръг)

19Христо СпасовБанско
18Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXIV кръг

30 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Хебър (Пз)
-:-Надежда (Добр)
15:00Сливнишки герой
-:-Оборище (Пан)
15:00Миньор (Пк)
-:-Марек (Дупница)
15:00Септември (Сим)-:-Велбъжд (Кн)
15:00Балкан (Бот)
-:-Ботев (Ихтиман)
15:00Банско
-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Германея (Сб)
-:-Вихрен (Санд)
15:00Спортист (Своге)-:-Рилски спортист
15:00Беласица (Пч)
-:-Пирин (Разлог)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
19+5552
2Чепинец (Велинград)
19+2642
3Левски (Паталеница)
19+2840
 4 Балкан (Варвара)
19+1834
5Сарая
19+1234
6Брацигово
19+1732
7Тракия (Пазарджик)
19-528
 8 Величково
19+526
9Тракиец (Главиница)
19-1625
10
Спартак (Калугерово)
19-121
11Оборище II (Панагюрище)
19-1419
 12 Вихър (Ветрен)
19-1818
13Родопи (Козарско)
19-1817
14Марица (Белово)
19-2016
 15  Локомотив (Септември)
19-3912
 16 Ботев (Момина клисура)
19-407
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XX кръг

30 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Балкан (Варвара)
-:-Марица (Белово)
15:00Величково
-:-Родопи (Коз)
15:00    Брацигово-:- Сарая
15:00Локомотив (Септ)-:-Оборище II (Пан) 

31 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Левски (Пат)
-:-Чепинец (Вел)
15:00Тракия (Пз)
-:- Чико-Бунара (Бяга)
15:00Тракиец (Глав)
-:-Спартак (Кал)
15:00Ботев (М. клисура)
-:-Вихър (Ветрен)

Кой е тук?

В момента има 67 посетителя в сайта

Приятели

. .
.