СКОНТО ООД

altech.bg%20
Треньорски дебют в Хаджидимово ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 16 Октомври 2010 20:25

 
Съставът на Витоша (Бистрица) скъси дистанцията до първото място само до 1 точка

Добромир Жечев ще направи треньорски дебют начело на Велбъжд (Кюстендил). Новият 68-годишен наставник на тима от града под Хисарлъка ще изведе своя отбор за сефте при визитата на Места (Хаджидимово).

Другият претендент – Пирин (Разлог) ще гостува на Балкан (Ботевград).

Временният лидер Сливнишки герой (Сливница) приема Струмска слава (Радомир).

Витоша (Бистрица) ще премери сили с гостите от ОФК Костинброд.

Съставът на Витоша (Долна Диканя) ще има визита на Перун (Кресна).

В столицата ще играят Септември (София) и Левски (Елин Пелин).

Поредни 3 точки в първенството ще търси Локомотив (Септември), който посреща Миньор (Бобов дол).

Авангард (Бачево) излиза срещу гостите от Германея (Сапарева баня).

Последната среща от XIII кръг на Югозападната „В” група бе изтеглена за събота. Бенковски (Пазарджик) отстъпи с 0-1 от съгражданите си от „Хебър”. Двубоят се игра на стадион „Локомотив” в Септември заради наказание на символичните домакини. Битката за Пазарджик бе спечелена от „Хебър” с гол на Борис Благоев в 65-та минута.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.