СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пирин (Разлог) гостува в Разлог ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 06 Октомври 2010 12:37

 
Играчите на Пирин (Разлог) за първи път ще играят като гости на собствения си стадион

Любопитен мач предстои днес на стадиона в Разлог. Отборът на Пирин (Разлог) ще гостува на собствения си стадион срещу съседите от Авангард (Бачево). Символичните домакини играят мачовете си на спортното съоръжение в града, тъй като техният стадион няма лиценз за трета дивизия.

Изява пред родните си фенове предстои за Сливнишки герой (Сливница). Селекцията на Венци Рангелов се изправя срещу гостуващия Левски (Елин Пелин).

Лидерът Велбъжд (Кюстендил) ще пътува до Долна Диканя, където ще има за съперник домакините от „Витоша”.

В Пазарджик тимът на Бенковски (Пз) ще приеме Струмска слава (Радомир).

Другият представител на областния град – „Хебър” ще има гостуване на Ботев (Ихтиман).

Съставът на Витоша (Бистрица) ще гони успех в първенството при домакинството си на Септември (София).

Балкан (Ботевград) ще трябва да заличава негативната си серия в третия ешелон. Мариян Христов и компания излизат срещу ОФК Костинброд.

На стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово сили ще премерят тимовете на Места и Миньор (Бобов дол).

Трети пореден успех в първенството ще търси Локомотив (Септември), който посреща Германея (Сапарева баня).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРПирин (ГД)0:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)0:1Беласица (Пч)
КРБанско0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)0:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:1Марек (Дупница)
КРРилски спортист0:1Ботев (Ихтиман)
ОТЛНадежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)0:0Сливнишки герой
КРПерун (Кресна)0:2Пирин (Разлог)

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБрацигово3:0Лозен
КРТракиец (Глав)2:2Родопи (Коз)
КР   Балкан (Варвара)1:0Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)3:1Тракия (Пз)
КРОборище II (Пан)3:1Сарая
КРЛевски (Пат)0:2Величково
КРСпартак (Кал)5:1Вихър (Ветрен)
КРЛокомотив (Септ)7:1Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+3942
 2 Брацигово15+4942
3Чико-Бунара (Бяга)15+3939
 4 Марица (Белово)15+1227
5Левски (Паталеница)15+1625
6Чепинец (Велинград)15+1524
7Спартак (Калугерово)15-1520
 8 Величково16-520
9Родопи (Козарско)15-220
10
Тракиец (Главиница)16-1318
11Локомотив (Септември)15-617
 12 Левски (Ракитово)15-716
13Вихър (Ветрен)15-1416
14Тракия (Пазарджик)15-1614
15Оборище II (Панагюрище)15-2813
16Сарая15-3311
17Лозен15-312
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVII кръг

5 декември 2020 г. (събота) - 13:00 ч.

13:00Левски (Ракитово)-:-Балкан (Варвара)  
13:00Родопи (Коз)-:-Брацигово        

6 декември 2020 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00Величково-:-Чепинец (Вел)
13:00Сарая-:-Чико-Бунара (Бяга)
13:00Вихър (Ветрен)-:-Локомотив (Септ)
13:00   Марица (Белово)-:-Левски (Пат)
13:00Тракия (Пз)-:-Оборище II (Пан)
13:00Лозен-:-Спартак (Кал)
 Тракиец (Глав)-почива

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.