СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец с визита в Кресна ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 06 Октомври 2010 13:17

 
Георги Пейков
Пето гостуване от началото на сезона предстои днес от 16 часа за състава на ”Чепинец”. Велинградчани ще имат визита на добре балансирания тим на Перун (Кресна).

Домакините са единствения отбор в Югозападната „В” група, който е допуснал само 1 загуба. Наказан за „Перун” е Григор Григоров.

В отбора от курортния град няма състезатели, лишени от състезателни права. На облекчен режим се готви бранителят Георги Пейков. Невъзстановен за мача в Кресна е колегата му Стефан Караманов.

Срещата ще ръководи Волен Чинков от София.

Неделните съперници са изиграли четири официални мача за първенството на „В” Югозападна футболна група в последното десетилетие. Перун (Кресна) завоюва 4 победи с обща голова разлика 9-3.

 

 

Сезон 2004/05 година
10.10.2004 – Перун - Чепинец  2-1
10.04.2005 – Чепинец - Перун  0-1*

Сезон 2009/10 година
08.11.2009 – Перун - Чепинец 3-0
09.05.2010 – Чепинец - Перун 2-3

* През зимната пауза на 2005 година "Перун" се обедини със Септември (Симитли) и от следващия сезон 2005/06 година на практика приключва участието си в Югозападната „В“ АФГ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КР           Хебър (Пз)
7:1Спортист (Своге) 

18 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Бот)
0:1Оборище (Пан)
КР Септември (Сим)
1:2Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:4Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)
1:1Марек (Дупница)  
КРСливнишки герой
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
1:1Рилски спортист
КРБанско
4:1Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)
1:0Пирин (Разлог)

"А" ОФГ Пз - XXVIII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
1:0Брацигово
КРРодопи (Коз)
3:1Тракиец (Глав)
КРВихър (Ветрен)
2:2Сарая
КРВеличково3:3Оборище II (Пан) 
КРЛевски (Пат)2:2Локомотив (Септ)  

19 май 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Марица (Белово)
-:- Спартак (Кал)
СЛ  Ботев (М. клисура)
0:3Тракия (Пз)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)31+4581
2Оборище (Панагюрище)31+3269
3 Вихрен (Сандански)
31+1356
 4  Банско
31+2053
5 Миньор (Перник)
31+1652
6 Сливнишки герой (Сливница)
31+1951
7Пирин (Разлог)
31+947
8Рилски спортист (Самоков)
31 042
9Беласица (Петрич)
31+440
10
Чавдар (Етрополе)31+838
11Марек (Дупница)
31-437
 12 Спортист (Своге)
31-936
13Надежда (Доброславци)
31-1636
14Септември (Симитли)
31-436
 15  Балкан (Ботевград)
31-1235
16Германея (Сапарева баня)
31-2730
17Ботев (Ихтиман)31-3826
18Велбъжд (Кюстендил)31-568
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXX кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
22Христо СпасовБанско
14Руслан ИвановХебър
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
27+8471
2Чепинец (Велинград)
27+3561
3Сарая
27+2251
 4 Брацигово
27+1845
5Левски (Паталеница)
27+1643
6Балкан (Варвара)
27+1241
7Тракиец (Главиница)
27-1241
 8 Спартак (Калугерово)
27 +435
9Тракия (Пазарджик)
27-1932
10
Величково
27-432
11Вихър (Ветрен)
27-2331
 12 Локомотив (Септември)
27-2030
13Оборище II (Панагюрище)
27-1329
14Марица (Белово)
27-2127
 15  Родопи (Козарско)
27-1924
 16 Ботев (Момина клисура)
27-6011
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.