СКОНТО ООД

altech.bg%20
Двойно наказание за играч на Витоша (ДД) ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 05 Октомври 2010 18:26

 
Даниел Стефанов
Даниел Стефанов от Витоша (Долна Диканя) е със спрени състезателни права за 3 срещи, реши Дисциплинарната комисия към ЗС на БФС – София. Футболистът получи жълт и директен червен картон при гостуването на неговия тим на Миньор (Бобов дол), загубено с 3-2.

Стефанов ще почива 1 среща за натрупани 5 жълти картона, а изгонването в Бобов дол му донесе допълнително наказание от още 2 мача.

Заради червен картон следващият кръг пропускат Йордан Бояджиев от Германея (Сапарева баня), Янко Димитров от Сливнишки герой (Сливница) и Григор Григоров от Перун (Кресна). Червеният картон на Иван Терзийски от Витоша (Бистрица) e оценен на 2 срещи.

Аут за 1 мач са и Христо Арангелов от Балкан (Ботевград), Йордан Хърков от Хебър (Пазарджик) и Петър Еленкин от Бенковски (Пазарджик). Те достигнаха лимита от 5 жълти картона.

Парична санкция от 50 лева ще трябва да плати Миньор (Бобов дол). Според доклада на длъжностните лица, футболният клуб от миньорския град е допуснал по своя вина закъснение от началния час на срещата с Витоша (Долна Диканя).

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 25 посетителя в сайта

Приятели

. .
.