СКОНТО ООД

altech.bg%20
Сливнишки герой „приземен” в София ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 04 Октомври 2010 19:28

 
Христо Спасов
Сливнишки герой (Сливница) изпусна първото място в Югозападната „В” група. Това се стана след сензационна загуба като гост на Септември (София) с 2-1. Точни за домакините на изкуствения терен на 57-мо СОУ бяха Виктор Георгиев (41) и Николай Николов (75). В 90-та минута Цветомир Генов намали. Червен картон за гостите получи вратарят им Янко Димитров.

На върха се завърна Велбъжд (Кюстендил). Тимът, воден от сърбина Момчило Радованович надигра Витоша (Бистрица) с 2-0. Резултатът откри Янко Янков (21), а в 44-та минута Валентин Велев си отбеляза автогол.

Лазар Димитров записа успешен дебют начело на Локомотив (Септември). Наставникът на „железничарите” тръгна с победно 1-2 при гостуването на родния му клуб - Хебър (Пазарджик). За победителите 2 попадения наниза Христо Спасов (51, 81). В 90-та минута Атанас Кочанов реализира почетен гол за домакините.

Левски (Елин Пелин) измъкна трите точки у дома след 1-0 срещу Балкан (Ботевград). Две минути преди края точен изстрел нанесе Иван Зайков.

Най-изразителната победа в X кръг на трета дивизия постигна отборът на Струмска слава (Радомир), който разби на собствен терен с 5-0 Авангард (Бачево). Два гола вкара Кирил Йорданов (25, 52), а по веднъж се разписаха Борислав Давидков (16), Светослав Тасев (70) и Стилян Митов (75).

 
Кирил Йорданов

Без да си отбележат гол завършиха тимовете на Германея (Сапарева баня) и Перун (Кресна).

Пет гола имаше и на регионалния сблъсък между Миньор (Бобов дол) и Витоша (Долна Диканя), завършил 3-2. Домакините дръпнаха в резултата с 3-0. Головете вкараха Емил Виячки (5) и Боян Гайтанов на 2 пъти (12, 56). Гостите отговориха с 2 попадения, дело на Христо Николов (62) и Красимир Иванов (77), но за повече нямаха сили.

Пирин (Разлог) преодоля с класическото 3-0 Ботев (Ихтиман). Още в 1-та минута Георги Фикийн развали нулевото равенство, а след него в мрежата на противника по веднъж се отчетоха и съотборниците му Тодор Пандев (24) и Цветан Варсанов (66).

ОФК Костинброд спечели с 2-0 домакинството си на Бенковски (Пазарджик). Трите точки узакониха Мишел Георгиев в 66-та и Костадин Иванов в 85-та минута.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 30 посетителя в сайта

Приятели

. .
.