СКОНТО ООД

altech.bg%20
Сливнишки герой „приземен” в София ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 04 Октомври 2010 18:28

 
Христо Спасов
Сливнишки герой (Сливница) изпусна първото място в Югозападната „В” група. Това се стана след сензационна загуба като гост на Септември (София) с 2-1. Точни за домакините на изкуствения терен на 57-мо СОУ бяха Виктор Георгиев (41) и Николай Николов (75). В 90-та минута Цветомир Генов намали. Червен картон за гостите получи вратарят им Янко Димитров.

На върха се завърна Велбъжд (Кюстендил). Тимът, воден от сърбина Момчило Радованович надигра Витоша (Бистрица) с 2-0. Резултатът откри Янко Янков (21), а в 44-та минута Валентин Велев си отбеляза автогол.

Лазар Димитров записа успешен дебют начело на Локомотив (Септември). Наставникът на „железничарите” тръгна с победно 1-2 при гостуването на родния му клуб - Хебър (Пазарджик). За победителите 2 попадения наниза Христо Спасов (51, 81). В 90-та минута Атанас Кочанов реализира почетен гол за домакините.

Левски (Елин Пелин) измъкна трите точки у дома след 1-0 срещу Балкан (Ботевград). Две минути преди края точен изстрел нанесе Иван Зайков.

Най-изразителната победа в X кръг на трета дивизия постигна отборът на Струмска слава (Радомир), който разби на собствен терен с 5-0 Авангард (Бачево). Два гола вкара Кирил Йорданов (25, 52), а по веднъж се разписаха Борислав Давидков (16), Светослав Тасев (70) и Стилян Митов (75).

 
Кирил Йорданов

Без да си отбележат гол завършиха тимовете на Германея (Сапарева баня) и Перун (Кресна).

Пет гола имаше и на регионалния сблъсък между Миньор (Бобов дол) и Витоша (Долна Диканя), завършил 3-2. Домакините дръпнаха в резултата с 3-0. Головете вкараха Емил Виячки (5) и Боян Гайтанов на 2 пъти (12, 56). Гостите отговориха с 2 попадения, дело на Христо Николов (62) и Красимир Иванов (77), но за повече нямаха сили.

Пирин (Разлог) преодоля с класическото 3-0 Ботев (Ихтиман). Още в 1-та минута Георги Фикийн развали нулевото равенство, а след него в мрежата на противника по веднъж се отчетоха и съотборниците му Тодор Пандев (24) и Цветан Варсанов (66).

ОФК Костинброд спечели с 2-0 домакинството си на Бенковски (Пазарджик). Трите точки узакониха Мишел Георгиев в 66-та и Костадин Иванов в 85-та минута.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБанско
1:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
4:1Спортист (Своге)
КРВихрен (Санд)1:0Беласица (Пч)
КРВелбъжд (Кн)
0:1Миньор (Пк)
КРБотев (Ихтиман)
2:1Септември (Сим)
КРНадежда (Добр)
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
2:1Сливнишки герой
КРМарек (Дупница)
0:0Пирин (Разлог)
КРРилски спортист
1:0Балкан (Бот)

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Пат)
1:1Марица (Белово)
КРВеличково
0:0Балкан (Варвара)
КР    Брацигово1:0 Оборище II (Пан) 
КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)

17 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРТракия (Пз)
1:0Чепинец (Вел)
КРТракиец (Глав)
0:2 Чико-Бунара (Бяга)
КР  Спартак (Кал)
0:2Сарая
КРБотев (М. клисура)
1:1Родопи (Коз)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
21+2753
2Оборище (Панагюрище)
21+1847
3 Вихрен (Сандански)
21+1141
 4  Пирин (Разлог)
21+1740
5 Сливнишки герой (Сливница)
21+2239
6 Банско
21+1538
7Миньор (Перник)
21+834
8Беласица (Петрич)
21+929
9Чавдар (Етрополе)
21+929
10
Рилски спортист (Самоков)
21-328
11Марек (Дупница)21 025
 12 Германея (Сапарева баня)
21-1523
13Ботев (Ихтиман)
21-1922
14Септември (Симитли)
21-819
 15  Надежда (Доброславци)
21-2019
16Балкан (Ботевград)
21-1518
17Спортист (Своге)
21-2112
18Велбъжд (Кюстендил)
21-357
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XX кръг)

19Христо СпасовБанско
17Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

20 март 2019 г. (сряда) - 15:00 ч.

15:00Хебър (Пз)
-:-Ботев (Ихтиман)
15:00Миньор (Пк)
-:-Оборище (Пан)
15:00Сливнишки герой
-:-Надежда (Добр)
15:00Германея (Сб)
-:-Велбъжд (Кн)
15:00Балкан (Бот)
-:-Банско
15:00Септември (Сим)
-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Спортист (Своге)
-:-Вихрен (Санд)
15:00Пирин (Разлог)
-:-Рилски спортист
15:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
18+5349
2Чепинец (Велинград)
18+2439
3Левски (Паталеница)
18+2537
 4 Балкан (Варвара)
18+1833
5Брацигово
18+1932
6Сарая
18+931
7Тракия (Пазарджик)
18-328
 8 Величково
18+726
9Тракиец (Главиница)
18-1325
10
Вихър (Ветрен)
18-1518
11Спартак (Калугерово)
18-318
 12 Родопи (Козарско)
18-816
13Оборище II (Панагюрище)
18-1616
14Марица (Белово)
18-2213
 15  Локомотив (Септември)
18-3712
 16 Ботев (Момина клисура)
18-387
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая
-:-Тракиец (Глав)
15:00Родопи (Коз)
-:-Балкан (Варвара)
15:00   Вихър (Ветрен)
-:-Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)
-:-Локомотив (Септ)
15:00 Оборище II (Пан)
-:-Тракия (Пз)  
15:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Брацигово
15:00Марица (Белово)
-:-Ботев (М. клисура)
15:00Спартак (Кал)
-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 58 посетителя в сайта

Приятели

. .
.