СКОНТО ООД

altech.bg%20
Локомотив (Септември) с нов треньор за Хебър ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 02 Октомври 2010 22:52

 
Лазар Димитров
Бившият играч и наставник на „Хебър” - Лазар Димитров бе официално назначен за старши треньор на третодивизионния Локомотив (Септември). 54-годишният специалист ще изведе „железничарите” в регионалното дерби срещу бившия си тим в неделя от 16 часа.

Любопитен мач предстои и в Кюстендил. Вторият в класирането Велбъжд (Кюстендил) ще приеме третия – Витоша (Бистрица). Двата отбора загубиха срещите си в последния кръг.

Левски (Елин Пелин) ще премери сили с гостите от Балкан (Ботевград).

Тимът на ОФК Костинброд ще домакинства на Бенковски (Пазарджик).

Струмска слава (Радомир) излиза срещу гостуващия отбор на Авангард (Бачево).

Второ поредно домакинство ще изиграе Миньор (Бобов дол). Селекцията на Пламен Петров посреща Витоша (Долна Диканя).

Визита на Септември (София) предстои за лидерът в трета дивизия – Сливнишки герой (Сливница).

В Сапарева баня съперници ще бъдат отборите на „Германея” и Перун (Кресна).

Трите точки срещу гостите от Ботев (Ихтиман) ще търси съставът на Пирин (Разлог).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Балкан (Варвара)   
КР  Чико-Бунара (Бяга)9:1Спартак (Кал) 
КРЛевски (Пат)2:4Брацигово 
КРОборище II (Пан)1:3Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 24 посетителя в сайта

Приятели

. .
.