СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велбъжд – Сл.герой е класиката в VIII кръг ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 19 Септември 2010 10:49

 
Отборът на Сливнишки герой (Сливница) ще защитава лидерската си позиция в Кюстендил

Велбъжд (Кюстендил) и Сливнишки герой (Сливница) ще решават съдбата на първото място в Югозападната „В” група. Двата отбора излизат един срещу друг в директен спор, който противопоставя вторият срещу първия във временното класиране. Срещата е от VIII кръг в трета дивизия и е с начален час 17,00.

Третият в подреждането – Пирин (Разлог) ще има трудно домакинство срещу балансирания тим на Перун (Кресна).

Витоша (Бистрица) излиза пред собствена публика срещу Балкан (Ботевград), който влезе в лоша поредица.

Визита на Струмска слава (Радомир) предстои на прогресиращия тим на Локомотив (Септември).

Отборът на Хебър (Пазарджик) ще премери сили с гостите от Места (Хаджидимово).

Германея (Сапарева баня) приема непознаващият вкуса на победата състав на Витоша (Долна Диканя).

ОФК Костинброд ще има за съперник Ботев (Ихтиман), който също е в незавидно положение.

В столицата ще играят отборите на Септември (Сф) и Бенковски (Пазарджик).

Съставът на Левски (Елин Пелин) посреща новаците от Авангард (Бачево).

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:
Magicshop.bg
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)17+3647
2Хебър (Пазарджик)17+2240
3 Вихрен (Сандански)17+2137
 4  Септември (Симитли)17+1531
5 Сливнишки герой (Сливница)17+426
6 Банско17+525
7 Пирин (Разлог)17+824
8Миньор (Перник)17+124
9Свобода (Пещера)17-623
10
Марек (Дупница)17+423
11Чавдар (Етрополе)17 022
 12 Беласица (Петрич)17-1122
13Рилски спортист (Самоков)17-121
14Пирин (Гоце Делчев)17-1419
 15  Балкан (Ботевград)17-418
16ОФК Елин Пелин17-2014
17Германея (Сапарева баня)17-298
18Ботев (Ихтиман)17-318
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)15+5342
2Брацигово15+3238
3 Балкан (Варвара)15+2735
 4  Левски (Паталеница)15+1934
5 Чепинец (Велинград)15+2930
6 Оборище II (Панагюрище)15+323
7Вихър (Ветрен)
15-422
 8 Величково15+221
9Сарая15-417
10
Спартак (Калугерово)15-115
11Локомотив (Септември)15-315
 12 Тракия (Пазарджик)15-2914
13Родопи  (Козарско)15-1512
14Тракиец (Главиница)15-1811
 15  Братаница15-438
16Зенит (Ветрен дол)15-487
 

Подробно класиране

 

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер