СКОНТО ООД

altech.bg%20
Локо (Септември) и Места удариха навън ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 10 Септември 2010 13:36

 
Отборът на Места (Хаджидимово) нанесе първо поражение на "Струмска слава" в Радомир

В мач с много обрати, Левски (Елин Пелин) загуби у дома срещу Локомотив (Септември) с 2-3. „Железничарите” откриха с точно изпълнена дузпа от Валентин Карагьозов (25). После Петър Колев (29) и Иван Зайков (48) доведоха развоя на срещата до 2-1. Отговорът на „Локомотив” дойде в 78-та и 82-та минути, когато съответно Тодор Додников и Христо Спасов пронизаха противниковата мрежа за крайния успех.

Първа победа навън взе и отбора на Места (Хаджидимово), който надви с 1-2 Струмска слава (Радомир). Домакините откриха чрез Ванчо Стоилов (2), но голове на Костадин Ряхов (45) и Николай Шаматов (66) развалиха настроението на радомирци.

Бързи 3 точки си заработи тима на Велбъжд (Кюстендил). Играчите на сърбина Момчило Радованович повалиха Балкан (Ботевград) с 2-0. Иво Максимов отбеляза още преди да е изтекла първата минута, а Янко Янков в 6-та удвои резултата.

Витоша (Бистрица) продължава с убедителните си изяви в трета дивизия. Столичани сразиха с 5-0 новакът Авангард (Бачево). По 2 гола реализираха Димитър Кръстев (23, 32) и Пламен Стоянов (25, 78). В 42-та минута автогол си отбеляза Ивайло Михайлов от гостите.

 
Марк Григоров

Сливнишки герой (Сливница) пребори с 3-1 гостите от Бенковски (Пазарджик). Двубоят започна отлично за тима на Спас Спасов. В 11-та минута Петър Еленкин вкара за пазарджиклии. След почивката домакините осъществиха пълен обрат. С 2 попадения се отличи Марк Григоров (52, 59). Преди това своят дял за успеха с точен изстрел даде и Христо Петров (51).

90 минути не стигнаха на ОФК Костинброд и Перун (Кресна), за да се победят. Двубоят завърши 1-1. Григор Григоров изведе гостите напред в 53-та минута, а Росен Стоянов от дузпа възстанови равенството в 78-та.

Първа победа в Югозападната „В” група постигна столичният „Септември”. Софийският тим се справи с класическото 3-0 срещу Ботев (Ихтиман). По веднъж се разписаха Алесандро Дамянов (43), Николай Николов (61) и Любомир Грозданов (85).

Витоша (Долна Диканя) падна с 0-3 при визитата си на Пирин (Разлог). На 2 пъти вкара Георги Фикийн (22, 78), а един гол от дузпа добави Тодор Пандев (70).

Пламен Петров - Бързака донесе 3 точки на Миньор (Бобов дол). Играещият треньор на тима отбеляза в 73-та минута за минималното 0-1 при гостуването на Хебър (Пазарджик).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.