СКОНТО ООД

altech.bg%20
Локо (Септември) и Места удариха навън ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 10 Септември 2010 13:36

 
Отборът на Места (Хаджидимово) нанесе първо поражение на "Струмска слава" в Радомир

В мач с много обрати, Левски (Елин Пелин) загуби у дома срещу Локомотив (Септември) с 2-3. „Железничарите” откриха с точно изпълнена дузпа от Валентин Карагьозов (25). После Петър Колев (29) и Иван Зайков (48) доведоха развоя на срещата до 2-1. Отговорът на „Локомотив” дойде в 78-та и 82-та минути, когато съответно Тодор Додников и Христо Спасов пронизаха противниковата мрежа за крайния успех.

Първа победа навън взе и отбора на Места (Хаджидимово), който надви с 1-2 Струмска слава (Радомир). Домакините откриха чрез Ванчо Стоилов (2), но голове на Костадин Ряхов (45) и Николай Шаматов (66) развалиха настроението на радомирци.

Бързи 3 точки си заработи тима на Велбъжд (Кюстендил). Играчите на сърбина Момчило Радованович повалиха Балкан (Ботевград) с 2-0. Иво Максимов отбеляза още преди да е изтекла първата минута, а Янко Янков в 6-та удвои резултата.

Витоша (Бистрица) продължава с убедителните си изяви в трета дивизия. Столичани сразиха с 5-0 новакът Авангард (Бачево). По 2 гола реализираха Димитър Кръстев (23, 32) и Пламен Стоянов (25, 78). В 42-та минута автогол си отбеляза Ивайло Михайлов от гостите.

 
Марк Григоров

Сливнишки герой (Сливница) пребори с 3-1 гостите от Бенковски (Пазарджик). Двубоят започна отлично за тима на Спас Спасов. В 11-та минута Петър Еленкин вкара за пазарджиклии. След почивката домакините осъществиха пълен обрат. С 2 попадения се отличи Марк Григоров (52, 59). Преди това своят дял за успеха с точен изстрел даде и Христо Петров (51).

90 минути не стигнаха на ОФК Костинброд и Перун (Кресна), за да се победят. Двубоят завърши 1-1. Григор Григоров изведе гостите напред в 53-та минута, а Росен Стоянов от дузпа възстанови равенството в 78-та.

Първа победа в Югозападната „В” група постигна столичният „Септември”. Софийският тим се справи с класическото 3-0 срещу Ботев (Ихтиман). По веднъж се разписаха Алесандро Дамянов (43), Николай Николов (61) и Любомир Грозданов (85).

Витоша (Долна Диканя) падна с 0-3 при визитата си на Пирин (Разлог). На 2 пъти вкара Георги Фикийн (22, 78), а един гол от дузпа добави Тодор Пандев (70).

Пламен Петров - Бързака донесе 3 точки на Миньор (Бобов дол). Играещият треньор на тима отбеляза в 73-та минута за минималното 0-1 при гостуването на Хебър (Пазарджик).

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРРилски спортист2:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
0:0Чавдар (Етрополе)
КРБеласица (Пч)
1:0Сливнишки герой
КРМиньор (Пк)
4:3Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)
1:4Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)
2:1Банско
КРВихрен (Санд)
3:1Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:2Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
5:1Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)28+3972
2Оборище (Панагюрище)28+2765
3 Сливнишки герой (Сливница)
28+2550
 4  Банско
28+2050
5 Вихрен (Сандански)
28+949
6 Миньор (Перник)
28+1445
7Пирин (Разлог)
28+1144
8Рилски спортист (Самоков)28+139
9Беласица (Петрич)28+636
10
Чавдар (Етрополе)28+936
11Септември (Симитли)
28-432
 12 Балкан (Ботевград)
28-1431
13Марек (Дупница)
28-630
14Надежда (Доброславци)
28-1830
 15  Германея (Сапарева баня)
28-2229
16Спортист (Своге)28-1927
17Ботев (Ихтиман)28-3425
18Велбъжд (Кюстендил)28-448
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.