СКОНТО ООД

altech.bg%20
В Добринище ще спират лидера ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 09 Май 2009 19:32

„Люлин” ще играе решаващ мач за оцеляване

 Добринище може да се превърне в „черна котка” за Септември (Симитли)

Съдбата на първото място минава през Добринище. Домакините излизат главно за престиж срещу лидера Септември (Симитли). Преди четири кръга там другият кандидат за футбол с марка „Б”, „Малеш” стигна до 0-0. Домакините не са губили в 9 поредни мача, а гостите от Симитли са с 23 срещи без поражение (20 победи и 3 равенства).

Вторият претендент Малеш (Микрево) продължава кампанията си в трета дивизия с гостуване на Пирин (Разлог).

Миньор (Бобов дол) ще излезе на собствения си стадион „Николай Кръстев – Шулц” срещу младия състав на Пирин 2001 (Благоевград).

На неутрален терен поради наказание, Левски (Долна баня) ще приеме неубедителния Люлин (София). Символичните домакини се намират в кошмарна серия от 15 поредни загуби и всичко различно от загубата за тях ще бъде равносилно на подвиг. Гостите от столицата имат остра нужда от точки и трябва да спечелят, ако искат да съхранят реални шансове за спасение.

Друг сблъсък с елемент на оцеляване се заформя в Ихтиман, където местния „Ботев” ще има за съперник Велбъжд (Костинброд).

На неутрален терен заради лишаване от домакинство за 1 мач, Сливнишки герой (Сливница) ще домакинства на Струмска слава (Радомир).

На стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово, „Места” ще приеме отбора на Хебър (Пазарджик).

В Кюстендил сили ще премерят съставите на Велбъжд (Кюст) и Миньор’19 (Перник).

Столичния тим на Витоша (Бистрица) пък ще играе пред собствена публика срещу Левски (Елин Пелин).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Пирин (ГД)
КРГранит (Владая)1:3Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)1:1Балкан (Бот)
КРПирин (Разлог)0:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)3:3Перун (Кресна)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Вихрен (Санд)
КРФК Кюстендил3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:5Чавдар (Етрополе)

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)4:0Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КР   Марица (Белово)2:1Левски (Ракитово)
КР   Родопи (Коз)1:2Балкан (Варвара)
КР Величково0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:6Брацигово
КР              Тракия (Пз)2:0Лозен

25 октомври 2020 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)4:1Чепинец (Вел)    
КРСарая3:0Спартак (Кал)
КРТракиец (Глав)1:3Левски (Пат)
 Локомотив (Септ)-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

25 октомври 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛевски (Пат)0:7Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)12+1829
2ФК Кюстендил12+2226
3Вихрен (Сандански)11+1326
4Беласица (Петрич)11+8 24
5Чавдар (Етрополе)12+1122
6Оборище (Панагюрище)12+720
7Ботев (Ихтиман)12+216
8
Пирин (Гоце Делчев)12+516
9
Балкан (Ботевград)12+215
10
Надежда (Доброславци)12-515
11Рилски спортист (Самоков)12-215
12Сливнишки герой (Сливница)12 014
13Гранит (Владая)12-1212
14Пирин (Разлог)12-912
 15  Левски (Чепинци)12-1111
16Велбъжд (Кюстендил)12-1711
17Перун (Кресна)12-139
18Банско12-221
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Велбъжд (Кн)-:-Оборище (Пан)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-Гранит (Владая)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин (Разлог)
ОТЛНадежда (Добр)-:-Беласица (Пч)
16:00Сливнишки герой-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Перун (Кресна)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)11+3333
 2 Балкан (Варвара)11+2430
3Брацигово10+3327
 4 Левски (Паталеница)11+2024
5Марица (Белово)10+618
6Чепинец (Велинград)11+817
7Величково10-114
 8 Тракиец (Главиница)11 014
9Вихър (Ветрен)10-213
10
Родопи (Козарско)10-410
11Тракия (Пазарджик)10-910
 12 Локомотив (Септември)10-1010
13Левски (Ракитово)10-29
14Спартак (Калугерово)10-228
15Оборище II (Панагюрище)11-257
16Сарая10-276
17Лозен10-221
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Брацигово-:-Левски (Ракитово)
14:00Лозен-:-Величково
14:00      Вихър (Ветрен)-:-Марица (Белово)       

1 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракиец (Глав)
14:00Оборище II (Пан)-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00Левски (Пат)-:-Родопи (Коз)
14:00Спартак (Кал)-:-Тракия (Пз)
14:00Локомотив (Септ)-:-Сарая
 Балкан (Варвара)-почива

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.