СКОНТО ООД

altech.bg%20
В Добринище ще спират лидера ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 09 Май 2009 18:32

„Люлин” ще играе решаващ мач за оцеляване

 Добринище може да се превърне в „черна котка” за Септември (Симитли)

Съдбата на първото място минава през Добринище. Домакините излизат главно за престиж срещу лидера Септември (Симитли). Преди четири кръга там другият кандидат за футбол с марка „Б”, „Малеш” стигна до 0-0. Домакините не са губили в 9 поредни мача, а гостите от Симитли са с 23 срещи без поражение (20 победи и 3 равенства).

Вторият претендент Малеш (Микрево) продължава кампанията си в трета дивизия с гостуване на Пирин (Разлог).

Миньор (Бобов дол) ще излезе на собствения си стадион „Николай Кръстев – Шулц” срещу младия състав на Пирин 2001 (Благоевград).

На неутрален терен поради наказание, Левски (Долна баня) ще приеме неубедителния Люлин (София). Символичните домакини се намират в кошмарна серия от 15 поредни загуби и всичко различно от загубата за тях ще бъде равносилно на подвиг. Гостите от столицата имат остра нужда от точки и трябва да спечелят, ако искат да съхранят реални шансове за спасение.

Друг сблъсък с елемент на оцеляване се заформя в Ихтиман, където местния „Ботев” ще има за съперник Велбъжд (Костинброд).

На неутрален терен заради лишаване от домакинство за 1 мач, Сливнишки герой (Сливница) ще домакинства на Струмска слава (Радомир).

На стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово, „Места” ще приеме отбора на Хебър (Пазарджик).

В Кюстендил сили ще премерят съставите на Велбъжд (Кюст) и Миньор’19 (Перник).

Столичния тим на Витоша (Бистрица) пък ще играе пред собствена публика срещу Левски (Елин Пелин).

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 282 посетителя в сайта

Приятели

. .
.