СКОНТО ООД

altech.bg%20
Бенковски (Пз) застава на пътя на Балкан (Бот) ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 04 Септември 2010 23:48

 
Играчите на Бенковски (Пз) гостуваха 3 пъти в първите четири кръга на първенството

Натрупалият 3 поредни победи тим на Балкан (Ботевград) ще гостува на Бенковски (Пазарджик) в среща от поредния V кръг от Югозападната „В” група. Гостите играят все по-уверено, предвождани от бившия национал Мариян Христов. Въпреки това ботевградчани ще имат задача с повишена трудност в Пазарджик срещу балансирания тим на домакините.

Лидерът Сливнишки герой (Сливница) ще гостува в Разлог на новака Авангард (Бачево).

Непретенциозен съперник се очертава и за Витоша (Бистрица). Съотборниците на премиера Бойко Борисов ще гостуват на младия тим на Ботев (Ихтиман).

Оспорван мач чакат в Бобов дол, където местния „Миньор” ще приеме Пирин (Разлог).

Първи успех в новото първенство ще търси Места (Хаджидимово). Възпитаниците на Атанас Пецев приемат ОФК Костинброд.

Регионалното дерби на Пернишка област противопоставя отборите на Витоша (Долна Диканя) и Струмска слава (Радомир).

Задължителни 3 точки е длъжен да вземе Локомотив (Септември). „Железничарите” излизат срещу гостите от Септември (София).

Съставът на Германея (Сапарева баня) ще премери сили с Велбъжд (Кюстендил) в другия регионален сблъсък през този уикенд.

Перун (Кресна) ще играе пред своя публика срещу Левски (Елин Пелин).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Балкан (Варвара)   
КР  Чико-Бунара (Бяга)9:1Спартак (Кал) 
КРЛевски (Пат)2:4Брацигово 
КРОборище II (Пан)1:3Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 22 посетителя в сайта

Приятели

. .
.