Сливнишки герой отива на "поправителен" в Септември

СКОНТО ООД

altech.bg%20
Сливнишки герой отива на "поправителен" в Септември ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 25 Август 2010 16:05

 
Отборът на Локомотив (Септември) победи през миналия сезон Сливнишки герой (Сливница) за Купата на АФЛ 

Феновете на футбола с марка Югозападна „В” група няма да скучаят тази сряда. За първи път от началото на първенството по едно и също време ще се играят всички 10 срещи от кръга.

Крайно интересен се очертава да бъде мача в Септември. Стабилният в изявите си отбор на Локомотив (Септември) ще се изправи у дома срещу супер селекцията на Сливнишки герой (Сливница). Играчите на Венци Рангелов инкасираха поражение с 2-0 срещу "железничарите" в мач за Купата на АФЛ през пролетта. Срещата за първенство се явява възможност за реванш пред гостите.

В Пазарджик тимът на Хебър (Пз) ще приеме един от претенциозните отбори в третия ешелон – Велбъжд (Кюстендил). Двата отбора закриха миналото първенство в решителен мач за оцеляване.

Другият представител на Пазарджик – „Бенковски” ще има гостуване на новака Авангард (Бачево). Двубоят ще се проведе на стадиона в Разлог.

В Сапарева баня съперници ще са отборите на Германея (Сапарева баня) и Пирин (Разлог).

Сравнително по-лека от тимовете в челото изглежда задачата на Миньор (Бобов дол). Съставът от миньорското градче излиза на своя стадион „Николай Кръстев – Шулц” срещу ОФК Костинброд.

В Кресна местния „Перун” ще домакинства на Витоша (Бистрица).

Витоша (Долна Диканя) се изправя срещу гостуващия Левски (Елин Пелин).

На стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово домакините от „Места” ще се стремят към пълен успех срещу Септември (София). 

Младата формация на Ботев (Ихтиман) ще излезе срещу Балкан (Ботевград).

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - II кръг

18 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Септември (Сим)
-:-Хебър (Пз)
18:00Пирин (Разлог)
-:-Оборище (Пан)
18:00Сливнишки герой-:-Банско
18:00Рилски спортист
-:-Вихрен (Санд)
18:00Беласица (Пч)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Балкан (Бот)
-:-Марек (Дупница)
18:00Миньор (Пк)
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Германея (Сб)
-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Спортист (Своге)-:-Надежда (Добр)

Контролна среща

19 август 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Пирин (Разлог)1+53
2Оборище (Панагюрище)1+33
3 Чавдар (Етрополе)
1+23
 4  Балкан (Ботевград)
1+23
5 Вихрен (Сандански)
1+13
6 Ботев (Ихтиман)
1+13
 Надежда (Доброславци)1+13
 Германея (Сапарева баня)
1+13
9Сливнишки герой (Сливница)
1 01

Хебър (Пазарджик)
1 01
11Марек (Дупница)
1-10
 12 Банско
1-10
 Беласица (Петрич)
1-10
 Миньор (Перник)
1-10
 15  Спортист (Своге)1-20
16Септември (Симитли)
1-20
17Рилски спортист (Самоков)
1-30
18Велбъжд (Кюстендил)1-50
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - III кръг

25 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Хебър (Пз)
-:-Балкан (Бот)
18:00Оборище (Пан)-:-Беласица (Пч)
18:00Банско
-:-Септември (Сим)
18:00Чавдар (Етрополе)
-:-Германея (Сб)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Сливнишки герой
18:00Велбъжд (Кн)
-:-Спортист (Своге)
18:00Надежда (Добр)-:-Миньор (Пк)
18:00Вихрен (Санд)
-:-Пирин (Разлог)
18:00Марек (Дупница)
-:-Рилски спортист

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 103 посетителя в сайта

Приятели

. .
.