Без равенство между Чепинец и Струмска слава

СКОНТО ООД

altech.bg%20
Без равенство между Чепинец и Струмска слава ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 24 Август 2010 22:23

 
Отборът на Струмска слава (Радомир) е традиционен участник в третия ешелон

Първи точки в започналото първенство на Югозападната „В” група ще търси отбора на „Чепинец”. Играчите на старши треньора Николай Димитров ще приемат Струмска слава (Радомир) в сряда от 18 часа. До момента велинградчани са един от двата тима без точков актив след първите 2 кръга в трета дивизия.

Двубоят от междинния III кръг е поверен на юриста Йонко Гергов от Дупница. Делегат на срещата е секретаря на ОС на БФС – Пазарджик Иван Кунчев.

Отборите на „Чепинец” и „Струмска слава” са играли общо 12 пъти в последните 10 години. В тези срещи велинградчани са записали 3 победи и 9 загуби, при голова разлика 17-27. Интересното е, че в тези срещи двата отбора никога не са завършвали наравно.

Сезон 2003/04 година
19.10.2003 – Струмска слава – Чепинец 1-0
02.05.2004 – Чепинец – Струмска слава 3-1

Сезон 2004/05 година
31.10.2004 – Струмска слава – Чепинец 2-1
08.05.2005 – Чепинец – Струмска слава 2-4

Сезон 2005/06 година
23.10.2005 – Струмска слава – Чепинец 3-1
03.05.2006 – Чепинец – Струмска слава 1-2

Сезон 2007/08 година
03.11.2007 – Струмска слава – Чепинец 3-1
18.05.2008 – Чепинец – Струмска слава 3-0

Сезон 2008/09 година
07.09.2008 – Чепинец – Струмска слава 1-4
01.04.2009 – Струмска слава – Чепинец 1-0

Сезон 2009/10 година
01.11.2009 – Струмска слава – Чепинец 5-1
02.05.2010 – Чепинец – Струмска слава 3-1

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - II кръг

18 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Септември (Сим)
-:-Хебър (Пз)
18:00Пирин (Разлог)
-:-Оборище (Пан)
18:00Сливнишки герой-:-Банско
18:00Рилски спортист
-:-Вихрен (Санд)
18:00Беласица (Пч)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Балкан (Бот)
-:-Марек (Дупница)
18:00Миньор (Пк)
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Германея (Сб)
-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Спортист (Своге)-:-Надежда (Добр)

Контролна среща

19 август 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Пирин (Разлог)1+53
2Оборище (Панагюрище)1+33
3 Чавдар (Етрополе)
1+23
 4  Балкан (Ботевград)
1+23
5 Вихрен (Сандански)
1+13
6 Ботев (Ихтиман)
1+13
 Надежда (Доброславци)1+13
 Германея (Сапарева баня)
1+13
9Сливнишки герой (Сливница)
1 01

Хебър (Пазарджик)
1 01
11Марек (Дупница)
1-10
 12 Банско
1-10
 Беласица (Петрич)
1-10
 Миньор (Перник)
1-10
 15  Спортист (Своге)1-20
16Септември (Симитли)
1-20
17Рилски спортист (Самоков)
1-30
18Велбъжд (Кюстендил)1-50
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - III кръг

25 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Хебър (Пз)
-:-Балкан (Бот)
18:00Оборище (Пан)-:-Беласица (Пч)
18:00Банско
-:-Септември (Сим)
18:00Чавдар (Етрополе)
-:-Германея (Сб)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Сливнишки герой
18:00Велбъжд (Кн)
-:-Спортист (Своге)
18:00Надежда (Добр)-:-Миньор (Пк)
18:00Вихрен (Санд)
-:-Пирин (Разлог)
18:00Марек (Дупница)
-:-Рилски спортист

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 111 посетителя в сайта

Приятели

. .
.