СКОНТО ООД

altech.bg%20
Без равенство между Чепинец и Струмска слава ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 24 Август 2010 21:23

 
Отборът на Струмска слава (Радомир) е традиционен участник в третия ешелон

Първи точки в започналото първенство на Югозападната „В” група ще търси отбора на „Чепинец”. Играчите на старши треньора Николай Димитров ще приемат Струмска слава (Радомир) в сряда от 18 часа. До момента велинградчани са един от двата тима без точков актив след първите 2 кръга в трета дивизия.

Двубоят от междинния III кръг е поверен на юриста Йонко Гергов от Дупница. Делегат на срещата е секретаря на ОС на БФС – Пазарджик Иван Кунчев.

Отборите на „Чепинец” и „Струмска слава” са играли общо 12 пъти в последните 10 години. В тези срещи велинградчани са записали 3 победи и 9 загуби, при голова разлика 17-27. Интересното е, че в тези срещи двата отбора никога не са завършвали наравно.

Сезон 2003/04 година
19.10.2003 – Струмска слава – Чепинец 1-0
02.05.2004 – Чепинец – Струмска слава 3-1

Сезон 2004/05 година
31.10.2004 – Струмска слава – Чепинец 2-1
08.05.2005 – Чепинец – Струмска слава 2-4

Сезон 2005/06 година
23.10.2005 – Струмска слава – Чепинец 3-1
03.05.2006 – Чепинец – Струмска слава 1-2

Сезон 2007/08 година
03.11.2007 – Струмска слава – Чепинец 3-1
18.05.2008 – Чепинец – Струмска слава 3-0

Сезон 2008/09 година
07.09.2008 – Чепинец – Струмска слава 1-4
01.04.2009 – Струмска слава – Чепинец 1-0

Сезон 2009/10 година
01.11.2009 – Струмска слава – Чепинец 5-1
02.05.2010 – Чепинец – Струмска слава 3-1

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

20 март 2019 г. (сряда) - 15:00 ч.

КРХебър (Пз)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРМиньор (Пк)
0:1Оборище (Пан)
КРСливнишки герой
1:0Надежда (Добр)
КРГерманея (Сб)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБалкан (Бот)
1:2Банско
КРСептември (Сим)
4:2Чавдар (Етрополе)
КРСпортист (Своге)
2:0Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)
0:2Рилски спортист
КРБеласица (Пч)
0:0Марек (Дупница)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Пат)
1:1Марица (Белово)
КРВеличково
0:0Балкан (Варвара)
КР    Брацигово1:0 Оборище II (Пан) 
КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)

17 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРТракия (Пз)
1:0Чепинец (Вел)
КРТракиец (Глав)
0:2 Чико-Бунара (Бяга)
КР  Спартак (Кал)
0:2Сарая
КРБотев (М. клисура)
1:1Родопи (Коз)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
22+3156
2Оборище (Панагюрище)
22+1950
3 Сливнишки герой (Сливница)
22+2342
 4  Вихрен (Сандански)
22+941
5 Банско
22+1641
6 Пирин (Разлог)
22+1540
7Миньор (Перник)
22+734
8Рилски спортист (Самоков)
22-131
9Беласица (Петрич)
22+930
10
Чавдар (Етрополе)
22+729
11Марек (Дупница)22 026
 12 Германея (Сапарева баня)
22-1426
13Септември (Симитли)
22-622
14Ботев (Ихтиман)
22-2322
 15  Надежда (Доброславци)
22-2119
16Балкан (Ботевград)
22-1618
17Спортист (Своге)
22-1915
18Велбъжд (Кюстендил)
22-367
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXI кръг)

19Христо СпасовБанско
18Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Чавдар (Етрополе)
-:-Хебър (Пз)
15:00Оборище (Пан)
-:-Германея (Сб)
15:00Рилски спортист
-:-Беласица (Пч)
15:00Вихрен (Санд)
-:-Миньор (Пк)
15:00Ботев (Ихтиман)
-:-Банско
15:00Надежда (Добр)
-:-Септември (Сим)
15:00Велбъжд (Кн)-:-Сливнишки герой
15:00Марек (Дупница)
-:-Спортист (Своге)
15:00Пирин (Разлог)
-:-Балкан (Бот)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
18+5349
2Чепинец (Велинград)
18+2439
3Левски (Паталеница)
18+2537
 4 Балкан (Варвара)
18+1833
5Брацигово
18+1932
6Сарая
18+931
7Тракия (Пазарджик)
18-328
 8 Величково
18+726
9Тракиец (Главиница)
18-1325
10
Вихър (Ветрен)
18-1518
11Спартак (Калугерово)
18-318
 12 Родопи (Козарско)
18-816
13Оборище II (Панагюрище)
18-1616
14Марица (Белово)
18-2213
 15  Локомотив (Септември)
18-3712
 16 Ботев (Момина клисура)
18-387
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая
-:-Тракиец (Глав)
15:00Родопи (Коз)
-:-Балкан (Варвара)
15:00   Вихър (Ветрен)
-:-Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)
-:-Локомотив (Септ)
15:00 Оборище II (Пан)
-:-Тракия (Пз)  
15:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Брацигово
15:00Марица (Белово)
-:-Ботев (М. клисура)
15:00Спартак (Кал)
-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 30 посетителя в сайта

Приятели

. .
.