СКОНТО ООД

altech.bg%20
Голаджия дебютира за Локо (Септември) в Ботевград ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 21 Август 2010 21:56

 
Христо Спасов
Топреализаторът на Югозападната „В” група Христо Спасов ще поведе атаката на новака Локомотив (Септември) при гостуването на Балкан (Ботевград) в неделя. Офанзивният футболист изтърпяваше наказание за натрупани жълти картони от предното първенство и пропусна първия кръг. Авторът на 29 гола през миналия сезон в трета дивизия с фланелката на „Чепинец” ще направи своя официален дебют с „червено-черния” екип на „железничарите”.

Първа изява пред своите фенове предстои да реализира Сливнишки герой (Сливница). Селекцията на Венци Рангелов се изправя срещу гостуващия Перун (Кресна).

В Пазарджик тимът на Бенковски (Пз) ще приеме Ботев (Ихтиман).

Другият представител на областния град – „Хебър” ще има трудно гостуване на Пирин (Разлог).

Съставът на Витоша (Бистрица) ще гони втора поредна победа в първенството при домакинството си на Места (Хаджидимово).

Струмска слава (Радомир) ще трябва да заличава негативният си старт в първенството. В дебютният си мач пред собствена публика Георги Кьосев и компания излизат срещу Германея (Сапарева баня).

На стадиона на 57-мо училище в столицата сили ще премерят тимовете на Септември (София) и Витоша (Долна Диканя).

Втори  пореден успех в новото първенство ще търси Левски (Елин Пелин), който посреща Миньор (Бобов дол).

Последният мач от II кръг в Югозападната „В” група бе изтеглен с 24 часа. В него Велбъжд (Кюстендил) срази с 4-0 гостите от Авангард (Бачево). Домакините поведоха с 3-0 до почивката с 2 попадения на Янко Янков (1, 22) и едно на Бисер Методиев (40). През втората част "Велбъжд" добави още 1 гол чрез Иво Максимов (75) за крайното 4-0.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРПирин (ГД)0:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)0:1Беласица (Пч)
КРБанско0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)0:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:1Марек (Дупница)
КРРилски спортист0:1Ботев (Ихтиман)
ОТЛНадежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)0:0Сливнишки герой
КРПерун (Кресна)0:2Пирин (Разлог)

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБрацигово3:0Лозен
КРТракиец (Глав)2:2Родопи (Коз)
КР   Балкан (Варвара)1:0Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)3:1Тракия (Пз)
КРОборище II (Пан)3:1Сарая
КРЛевски (Пат)0:2Величково
КРСпартак (Кал)5:1Вихър (Ветрен)
КРЛокомотив (Септ)7:1Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+3942
 2 Брацигово15+4942
3Чико-Бунара (Бяга)15+3939
 4 Марица (Белово)15+1227
5Левски (Паталеница)15+1625
6Чепинец (Велинград)15+1524
7Спартак (Калугерово)15-1520
 8 Величково16-520
9Родопи (Козарско)15-220
10
Тракиец (Главиница)16-1318
11Локомотив (Септември)15-617
 12 Левски (Ракитово)15-716
13Вихър (Ветрен)15-1416
14Тракия (Пазарджик)15-1614
15Оборище II (Панагюрище)15-2813
16Сарая15-3311
17Лозен15-312
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVII кръг

5 декември 2020 г. (събота) - 13:00 ч.

13:00Левски (Ракитово)-:-Балкан (Варвара)  
13:00Родопи (Коз)-:-Брацигово        

6 декември 2020 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00Величково-:-Чепинец (Вел)
13:00Сарая-:-Чико-Бунара (Бяга)
13:00Вихър (Ветрен)-:-Локомотив (Септ)
13:00   Марица (Белово)-:-Левски (Пат)
13:00Тракия (Пз)-:-Оборище II (Пан)
13:00Лозен-:-Спартак (Кал)
 Тракиец (Глав)-почива

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.