СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец уреди двама нови за първото си гостуване ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 21 Август 2010 18:31

 
Първото гостуване на велинградчани е на стадиона в с. Маслово срещу ОФК Костинброд

С 2 нови попълнения тръгва в посока Костинброд отбора на „Чепинец”. Велинградчани картотекираха в БФС Васил Каменов и Димитър Зюмбилев. Двамата попаднаха в групата за неделното гостуване на ОФК Костинброд. Двубоят в неделя от 18 часа е от II кръг на Югозападната „В” АФГ.

Срещата е поверена на благоевградския рефер Ивайло Червилов.

„Чепинец” и  „Бенковски” са играли общо 10 пъти в последните 10 години за първенството на „В” Югозападна футболна група. В тези срещи велинградчани са записали 2 победи, 2 равенства и 6 загуби, при голова разлика 9-16.

Сезон 2003/04 година
24.08.2003 – Бенковски (Кост) – Чепинец 2-2
29.02.2004 – Чепинец – Бенковски (Кост) 1-0

Сезон 2004/05 година
29.08.2004 – Бенковски (Кост) – Чепинец 2-1
13.03.2005 – Чепинец – Бенковски (Кост) 1-3

Сезон 2005/06 година
02.10.2005 – Чепинец – Бенковски (Кост) 0-1
02.04.2006 – Бенковски (Кост) – Чепинец 3-0

Сезон 2008/09 година
17.08.2008 – Велбъжд Кюстендил (Кн)* – Чепинец 1-0
26.02.2009 – Чепинец – Велбъжд Кюстендил (Кн)* 1-0

Сезон 2009/10 година
13.09.2009 – Чепинец – Бенковски (Кост) 2-2
21.03.2010 – Бенковски (Кост) – Чепинец 2-1

* През сезон 2008/2009 г. тимът от Костинброд играеше формално под името на Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРПирин (ГД)0:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)0:1Беласица (Пч)
КРБанско0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)0:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:1Марек (Дупница)
КРРилски спортист0:1Ботев (Ихтиман)
ОТЛНадежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)0:0Сливнишки герой
КРПерун (Кресна)0:2Пирин (Разлог)

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБрацигово3:0Лозен
КРТракиец (Глав)2:2Родопи (Коз)
КР   Балкан (Варвара)1:0Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)3:1Тракия (Пз)
КРОборище II (Пан)3:1Сарая
КРЛевски (Пат)0:2Величково
КРСпартак (Кал)5:1Вихър (Ветрен)
КРЛокомотив (Септ)7:1Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+3942
 2 Брацигово15+4942
3Чико-Бунара (Бяга)15+3939
 4 Марица (Белово)15+1227
5Левски (Паталеница)15+1625
6Чепинец (Велинград)15+1524
7Спартак (Калугерово)15-1520
 8 Величково16-520
9Родопи (Козарско)15-220
10
Тракиец (Главиница)16-1318
11Локомотив (Септември)15-617
 12 Левски (Ракитово)15-716
13Вихър (Ветрен)15-1416
14Тракия (Пазарджик)15-1614
15Оборище II (Панагюрище)15-2813
16Сарая15-3311
17Лозен15-312
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVII кръг

5 декември 2020 г. (събота) - 13:00 ч.

13:00Левски (Ракитово)-:-Балкан (Варвара)  
13:00Родопи (Коз)-:-Брацигово        

6 декември 2020 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00Величково-:-Чепинец (Вел)
13:00Сарая-:-Чико-Бунара (Бяга)
13:00Вихър (Ветрен)-:-Локомотив (Септ)
13:00   Марица (Белово)-:-Левски (Пат)
13:00Тракия (Пз)-:-Оборище II (Пан)
13:00Лозен-:-Спартак (Кал)
 Тракиец (Глав)-почива

Кой е тук?

В момента има 47 посетителя в сайта

Приятели

. .
.