СКОНТО ООД

altech.bg%20
Авангард (Бачево) – аут, Миньор (Бд) оцеля ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 14 Август 2010 17:53

 
Отборът на Миньор (Бобов дол) завърши на второ място през миналия сезон в Югозападната "В" група, а сега бе на път въобще да не започне сезона  

19 отбора ще участват в новото футболно първенство на Югозападната „В” група. Вчера изтече крайният срок за картотекиране на състезателите за дебютните мачове през уикенда. От сметките отпадна един от новаците в трета дивизия – ФК Авангард (Бачево). До последният момент висеше и отбора на Миньор (Бобов дол). Въпреки затрудненията клуба от стадион „Николай Кръстев – Шулц” ще стартира в неделя на собствен терен срещу Септември (София).

Гвоздеят на програмата за първия кръг в трета дивизия е с адрес Септември. Там местният „Локомотив 1925” приема Бенковски (Пазарджик). Домакините са подготвили специална хореаграфия за регионалното дерби. Атмосферата ще се допълва и от звук на вувузели, с които местните фенове бяха снабдени специално за двубоя.

Здрав мач се задава в Хаджидимово. „Места” ще тества суперселекцията на Сливнишки герой (Сливница).

На стадион „Георги Бенковски” в Пазарджик, домакините от „Хебър” ще приемат състава на Струмска слава (Радомир).

Съставът на Перун (Кресна) излиза пред собствена публика срещу извадения от профифутбола Балкан (Ботевград). Двубоят бе изтеглен за събота заради празника на град Кресна.

За първи три домакински точки ще играе отборът на Пирин (Разлог). Играчите на Иван Стойчев ще имат за съперник Велбъжд (Кюстендил).

Стартови 90 минути в директен сблъсък ще запишат тимовете на Германея (Сапарева баня) и ОФК Костинброд.

Последният мач от първия кръг ще противопостави Витоша (Долна Диканя) и Витоша (Бистрица).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Балкан (Варвара)   
КР  Чико-Бунара (Бяга)9:1Спартак (Кал) 
КРЛевски (Пат)2:4Брацигово 
КРОборище II (Пан)1:3Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Обл. п-во за деца - I кръг

27 септември 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРДФК Орлета (Пз)0:4Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)8+1120
2Беласица (Петрич)8+920
3ФК Кюстендил8+1517
4Чавдар (Етрополе)8+7 15
5Марек (Дупница)7+1014
6Оборище (Панагюрище)8+313
7Надежда (Доброславци)8 012
8
Гранит (Владая)8-412
9
Балкан (Ботевград)8+211
10
Ботев (Ихтиман)8+111
11Сливнишки герой (Сливница)8+111
12Пирин (Гоце Делчев)8+310
13Пирин (Разлог)8-510
14Рилски спортист (Самоков)7-48
 15  Левски (Чепинци)8-106
16Велбъжд (Кюстендил)8-154
17Перун (Кресна)8-104
18Банско8-140
  

ЮЗ Трета лига - IX кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
16:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Велбъжд (Кн)-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-ФК Кюстендил
16:00Надежда (Добр)-:-Гранит (Владая)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Марек (Дупница)
16:00Перун (Кресна)-:-Пирин (ГД)
16:00Пирин (Разлог)-:-Беласица (Пч)
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)7+2421
 2 Балкан (Варвара)7+1521
3Брацигово6+2115
 4 Левски (Паталеница)7+1315
5Чепинец (Велинград)7+1114
6Марица (Белово)6+611
7Величково6+210
 8 Тракиец (Главиница)7+610
9Родопи (Козарско)6 08
10
Локомотив (Септември)7-97
11Тракия (Пазарджик)6-67
 12 Оборище II (Панагюрище)7-77
13Спартак (Калугерово)7-196
14Вихър (Ветрен)7-84
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая6-233
17Лозен7-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VIII кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00 Левски (Ракитово)-:-Сарая
16:00 Брацигово-:-Величково
16:00Марица (Белово)-:-Тракия (Пз)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)             

4 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Левски (Пат)-:-Чепинец (Вел)
16:00Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга) 
16:00Балкан (Варвара)-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Тракиец (Глав)
 Вихър (Ветрен)-почива

Кой е тук?

В момента има 190 посетителя в сайта

Приятели

. .
.