СКОНТО ООД

altech.bg%20
Авангард (Бачево) – аут, Миньор (Бд) оцеля ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 14 Август 2010 17:53

 
Отборът на Миньор (Бобов дол) завърши на второ място през миналия сезон в Югозападната "В" група, а сега бе на път въобще да не започне сезона  

19 отбора ще участват в новото футболно първенство на Югозападната „В” група. Вчера изтече крайният срок за картотекиране на състезателите за дебютните мачове през уикенда. От сметките отпадна един от новаците в трета дивизия – ФК Авангард (Бачево). До последният момент висеше и отбора на Миньор (Бобов дол). Въпреки затрудненията клуба от стадион „Николай Кръстев – Шулц” ще стартира в неделя на собствен терен срещу Септември (София).

Гвоздеят на програмата за първия кръг в трета дивизия е с адрес Септември. Там местният „Локомотив 1925” приема Бенковски (Пазарджик). Домакините са подготвили специална хореаграфия за регионалното дерби. Атмосферата ще се допълва и от звук на вувузели, с които местните фенове бяха снабдени специално за двубоя.

Здрав мач се задава в Хаджидимово. „Места” ще тества суперселекцията на Сливнишки герой (Сливница).

На стадион „Георги Бенковски” в Пазарджик, домакините от „Хебър” ще приемат състава на Струмска слава (Радомир).

Съставът на Перун (Кресна) излиза пред собствена публика срещу извадения от профифутбола Балкан (Ботевград). Двубоят бе изтеглен за събота заради празника на град Кресна.

За първи три домакински точки ще играе отборът на Пирин (Разлог). Играчите на Иван Стойчев ще имат за съперник Велбъжд (Кюстендил).

Стартови 90 минути в директен сблъсък ще запишат тимовете на Германея (Сапарева баня) и ОФК Костинброд.

Последният мач от първия кръг ще противопостави Витоша (Долна Диканя) и Витоша (Бистрица).

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРРилски спортист2:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
0:0Чавдар (Етрополе)
КРБеласица (Пч)
1:0Сливнишки герой
КРМиньор (Пк)
4:3Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)
1:4Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)
2:1Банско
КРВихрен (Санд)
3:1Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:2Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
5:1Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)29+4075
2Оборище (Панагюрище)29+2766
3 Вихрен (Сандански)
29+1152
 4  Сливнишки герой (Сливница)
29+2450
5 Банско
29+1950
6 Миньор (Перник)
29+1548
7Пирин (Разлог)
29+1044
8Рилски спортист (Самоков)29 039
9Беласица (Петрич)29+739
10
Чавдар (Етрополе)29+937
11Септември (Симитли)
29-335
 12 Марек (Дупница)
29-533
13Надежда (Доброславци)
29-1533
14Балкан (Ботевград)
29-1531
 15  Спортист (Своге)
29-1530
16Германея (Сапарева баня)
29-2629
17Ботев (Ихтиман)29-3625
18Велбъжд (Кюстендил)29-478
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVIII кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
13Васил ТачевБеласица/Оборище
13Руслан ИвановХебър

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

4 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Хебър (Пз)
-:-Пирин (Разлог)
18:00Надежда (Добр)
-:-Оборище (Пан)
18:00 Германея (Сб)
-:-Миньор (Пк)
18:00Чавдар (Етрополе)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Балкан (Бот)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Сливнишки герой
-:-Спортист (Своге)
18:00Банско
-:-Рилски спортист
18:00Септември (Сим)
-:-Беласица (Пч)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Марек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 68 посетителя в сайта

Приятели

. .
.