СКОНТО ООД

altech.bg%20
10 мача във Велинград през есента ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 07 Август 2010 20:58

 
 Стадион "Чепинец" ще приеме срещи от Югозападната "В" АФГ за седми сезон, след като бе възстановен и модернизиран през 2003 година

5 домакинства в първите 8 кръга предлага актуалната програма на "Чепинец" за новото първенство в Югозападната "В" АФГ, сочи справката на VELSPORT24.com.

За сефте от 5 сезона насам волята на жребия отрежда в I кръг домакински мач на велинградчани. Те започват кампанията си с изява пред своя публика срещу гостуващия Левски (Елин Пелин). През сезон 2007/08 двата тима бяха съперници на старта в третия ешелон, изпълнявайки ролята на новаци. Двубоят в Ел Пел тогава бе спечелен от "левскарите" с 2-0. Впоследствие "Чепинец" натрупа 5 поредни успеха, които очертаха този съперник като един от най-удобните на фона непостоянните игри на тима през годините.
 
Седмица по-късно е първото гостуване срещу ОФК Костинброд, който завърши на 16-то място през последния сезон.

В следващия кръг отборът от СПА – столицата на Балканите приема Струмска слава (Радомир).

После велинградчани ще имат тежка задача срещу Пирин (Разлог). Четвъртите от последния сезон направиха гръмка селекция и се спрягат като един от основните претенденти за първото място в трета дивизия.

Хебър (Пазарджик) гостува в мач № 5 за „Чепинец”, а след това идва визита на Германея (Сапарева баня). Представителите на Кюстендилска област - Велбъжд (Кн) и Миньор (Бобов дол) последователно ще стъпят на велинградска земя в VII и VIII кръг.

След двете срещи на собствен терен, схемата праща „Чепинец” в Долна Диканя, където съперник ще е местния „Витоша”.

X кръг е копие на миналогодишния сценарии - велинградската публика ще гледа мач отново срещу Места (Хаджидимово).  Тогава "Чепинец" надигра съперника с 5-3, а срещата бе първа за тима на едноименния стадион през миналото първенство.

Трудно изпитание чака „Чепинец” в следващия етап от първенството.  Съставът от курортния град ще има визита на Перун (Кресна). 

Регионалното дерби срещу Локомотив (Септември) е насрочено за ХII кръг във Велинград.

Веднага след този мач футболистите от курорта се хвърлят в нов областен сблъсък, който е с адрес Пазарджик. Предстои двубоя между Бенковски (Пз) и „Чепинец”.

Следва мач у дома срещу тима на Авангард (Бачево), който е абсолютен дебютант в Югозападната „В” група.

В XV кръг се задава пътуване до Ихтиман, където е срещата между „Ботев" и „Чепинец”.

Идва ред на домакинството срещу Балкан (Ботевград), а в следващия кръг велинградчани ще гостуват на Сливнишки герой (Сливница).

Последното домакинство за календарната 2010 година е срещу отборът на Витоша (Бистрица).

Велинградчани ще закрият първия дял на шампионата с визита на Септември (София).

През есента „Чепинец” ще има 10 домакински срещи и 9 гостувания в Югозападната „В” група.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Балкан (Варвара)   
КР  Чико-Бунара (Бяга)9:1Спартак (Кал) 
КРЛевски (Пат)2:4Брацигово 
КРОборище II (Пан)1:3Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Обл. п-во за деца - I кръг

27 септември 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРДФК Орлета (Пз)0:4Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)8+1120
2Беласица (Петрич)8+920
3ФК Кюстендил8+1517
4Чавдар (Етрополе)8+7 15
5Марек (Дупница)7+1014
6Оборище (Панагюрище)8+313
7Надежда (Доброславци)8 012
8
Гранит (Владая)8-412
9
Балкан (Ботевград)8+211
10
Ботев (Ихтиман)8+111
11Сливнишки герой (Сливница)8+111
12Пирин (Гоце Делчев)8+310
13Пирин (Разлог)8-510
14Рилски спортист (Самоков)7-48
 15  Левски (Чепинци)8-106
16Велбъжд (Кюстендил)8-154
17Перун (Кресна)8-104
18Банско8-140
  

ЮЗ Трета лига - IX кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
16:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Велбъжд (Кн)-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-ФК Кюстендил
16:00Надежда (Добр)-:-Гранит (Владая)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Марек (Дупница)
16:00Перун (Кресна)-:-Пирин (ГД)
16:00Пирин (Разлог)-:-Беласица (Пч)
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)7+2421
 2 Балкан (Варвара)7+1521
3Брацигово6+2115
 4 Левски (Паталеница)7+1315
5Чепинец (Велинград)7+1114
6Марица (Белово)6+611
7Величково6+210
 8 Тракиец (Главиница)7+610
9Родопи (Козарско)6 08
10
Локомотив (Септември)7-97
11Тракия (Пазарджик)6-67
 12 Оборище II (Панагюрище)7-77
13Спартак (Калугерово)7-196
14Вихър (Ветрен)7-84
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая6-233
17Лозен7-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VIII кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00 Левски (Ракитово)-:-Сарая
16:00 Брацигово-:-Величково
16:00Марица (Белово)-:-Тракия (Пз)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)             

4 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Левски (Пат)-:-Чепинец (Вел)
16:00Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга) 
16:00Балкан (Варвара)-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Тракиец (Глав)
 Вихър (Ветрен)-почива

Кой е тук?

В момента има 15 посетителя в сайта

Приятели

. .
.