СКОНТО ООД

altech.bg%20
21 отбора влязоха в жребия за „В” група ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 03 Август 2010 19:23

 

Рекордните 21 клуба заявиха участие в предстоящото първенство на Югозападната „В” група. Днес бе изтеглена и работната програма за предстоящото първенство. Стартът на шампионата в третия ешелон е на 15 август от 18 часа.

Очаквано от първоначалните сметки за участие отпаднаха Марек (Дупница) и Рилски спортист (Самоков). Още клубове се намират в много тежко финансово състояние и може въобще да не започнат новия сезон, уточниха ръководни фактори от ЗС на БФС – София. Те не отхвърлиха и вариант, при който първоначалната програма да претърпи тотална реконструкция заради отказали се тимове.


Югозападна "В" АФГ - сезон 2010/2011

I кръг - 15 август 2010 година (неделя) от 18 часа*

Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица)
Локомотив (Септември) - Перун (Кресна)
Витоша (Долна Диканя) - Пирин (Разлог)
Бенковски (Пазарджик) - Места (Хаджидимово)
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)
Бенковски (Костинброд) - Балкан (Ботевград)
Септември (София) - Хебър (Пазарджик)
Левски (Елин Пелин) - Струмска слава (Радомир)
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)
Ботев (Ихтиман) - Беласица (Петрич)
Авангард (Бачево) - почива

* Заради отказа на Беласица (Петрич) програмата за новото първенство бе изтеглена повторно.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Балкан (Варвара)   
КР  Чико-Бунара (Бяга)9:1Спартак (Кал) 
КРЛевски (Пат)2:4Брацигово 
КРОборище II (Пан)1:3Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 27 посетителя в сайта

Приятели

. .
.