СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Млади таланти взимат купите в триатлона ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 12 Юли 2010 21:58

 
Носителите на купа "Велинград" - Христа Стойнева (вляво) и Ивайло Урдев (в средата) бяха наградени от Жанет Бърдарска (вдясно)

Христа Стойнева (СК „София”) и Ивайло Урдев („GD Sport” – Благоевград) станаха носители на купа „Велинград”. По традиция трофеите се връчват всяка година на най-добрите състезатели от двата пола. 

 
Христа Стойнева
Христа Стойнева спечели при девойките на дистанция 400 метра плуване, 10 км колоездене и 2,5 км бягане.

Дъщерята на президента на БФ по триатлон Емил Стойнев в момента е най-голямата надежда на българския триатлон. Родената на 30 октомври 1995 година състезателка през тази година е държавна шампионка за девойки и по лека атлетика на 1500 и 3000 м. В края на юни Христа грабна ценно отличие и от Държавното първенство по плуване. На 400 м свободен стил тя завоюва бронзов медал. През 2009 година ученичката в Националната природо – математическа гимназия отново вдигна купа „Велинград” при нежния пол.

Ивайло Урдев пък пресече първи финалната линия при юношите (1994 – 1995 г.) на 200 м плуване, 7,5 км колоездене и 1500 м бягане. Състезателят на клуба от Благоевград е балкански вицешампион по триатлон до 15 години за 2009 г.

Купите на най-добрите триатлети от двата пола връчи Жанет Бърдарска, която отговаря за спортните прояви на територията на Община Велинград.

 
Ивайло Урдев
Тя предаде на участниците поздравите на кмета Иван Лебанов. Градоначалникът на Велинград изгледа голяма част от първенството, но поради служебни ангажименти пропусна церемонията по награждаването.

Всичко за велинградското участие ТУК !

Всичко за ДП по триатлон (спринт) ТУК !

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 13:30 ч.

КРСептември (Сим)1:0Банско               

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСвобода (Пещера)2:1Чавдар (Етрополе)
КРРилски спортист2:2Хебър (Пз)
КРВихрен (Санд)2:0Германея (Сб)
КРБотев (Ихтиман)3:1ОФК Елин Пелин
КРБеласица (Пч)1:3Пирин (Разлог)
КРМарек (Дупница)1:0Сливнишки герой
КРПирин (ГД)3:2Балкан (Бот)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Миньор (Пк)      

Обл. п-во за деца - V кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)6:0Спартак (Кал)

"А" ОФГ Пз - X кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 13:30 ч.

КРБалкан (Варвара)5:0Тракиец (Глав)          
КРЗенит (В. дол)1:1Величково

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)         
КРБратаница3:8Левски (Пат)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Оборище II (Пан)
16:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Спартак (Кал)-:-Родопи (Коз)
16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - VIII кръг

22 октомври 2017 г. (неделя) - 12:00 ч.

12:00Чавдар (Етр)-:-Чепинец (Вел)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)11+2129
2Вихрен (Сандански)12+1928
3 Септември (Симитли)12+1627
 4  Хебър (Пазарджик)12+1225
5 Миньор (Перник)11+520
6 Банско12+218
7 Пирин (Разлог)12+717
8Чавдар (Етрополе)12+117
9Сливнишки герой (Сливница)12-216
10
Рилски спортист (Самоков)12-115
11Марек (Дупница)12+215
 12 Свобода (Пещера)12-814
13Пирин (Гоце Делчев)12-813
14Беласица (Петрич)12-913
 15  Балкан (Ботевград)12-213
16Ботев (Ихтиман)12-198
17ОФК Елин Пелин12-158
18Германея (Сапарева баня)12-215
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

28 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Хебър (Пз)-:-Пирин (ГД)
16:00Пирин (Разлог)-:-Свобода (Пещера)
16:00Германея (Сб)-:-Беласица (Пч)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-ЦСКА 1948 (Сф)
16:00Миньор (Пк)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Септември (Сим)
16:00ОФК Елин Пелин-:-Вихрен (Санд)
16:00Банско-:-Марек (Дупница)
16:00Сливнишки герой-:-Ботев (Ихтиман)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)9+3327
2Балкан (Варвара)10+1925
3 Брацигово9+1724
 4  Левски (Паталеница)10+1221
5 Вихър (Ветрен)10+118
6 Чепинец (Велинград)9+1717
7Локомотив (Септември)10+715
 8 Оборище II (Панагюрище)9+413
9Тракия (Пазарджик)9-1811
10
Сарая9-311
11Спартак (Калугерово)9+39
 12 Величково10-79
13Зенит (Ветрен дол)10-266
14Тракиец (Главиница)10-165
 15  Братаница10-314
16Родопи  (Козарско)9-123
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XI кръг

 28 октомври 2017 г. (събота) - 12:00 ч.

12:00Тракия (Пз)-:-Балкан (Варвара)

28 октомври 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Величково-:-Братаница        

28 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

14:00Родопи (Коз)-:-Локомотив (Септ)       
16:00Тракиец (Глав)-:-Брацигово 

29 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)-:-Чепинец (Вел)            
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Зенит (В. дол)
16:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Спартак (Кал)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 79 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер