СКОНТО ООД

altech.bg%20
Импулс със 7 двойки в Каварна ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 16 Юни 2010 09:20

 

8 медала донесоха от участието си в Каварна състезателните двойки на КСТ „Импулс”. На 12 и 13 юни в рок-столицата се проведе Държавното първенство от веригата „Купа България” и Открит национален турнир.

7-те двойки на „Импулс” завоюваха три златни,  два сребърни и три бронзови медала в двата турнира през уикенда.

Следващите изпитания за двойките на клуба са през втората половина на юни. На 19 и 20 този месец са Откритите турнири в Несебър и Ямбол. В началото на юли ще се проведе и Държавното първенство в Албена.

Класиране за Купа България (юноши)

Каракашан - Глиндеман / 2 място в ЛА и 4 място в СТ /
Вардев -Бормалийска / две 3-ти места в ЛА и СТ /

Класиране за Купа България (младежи)

Йорданов - Гаджева  / 2 място в ЛА /
Стефанин - Макнева / 3 място в СТ и 4 в ЛА /
Йовчев - Йовчева / 5 място в СТ /

Класиране за Купа България (състезатели на 19 години)

Йорданов - Гаджева / 3 място в ЛА /
Найденов - Седова / 4 място в ЛА /

Открит национален турнир за Купа “Каварна”

Клас 13 Д –  Попов - Лазова / 1 място /
Клас 13 С - Вардев - Бормалийска / 1 място /
Клас 18 С – Ганев - Козова / 4 място /
Клас 18 Б (ЛА) – Йорданов - Гаджева / 1 място /
                         Йовчев - Йовчева / 5 място /
Клас 18 Б (СТ) – Йовчев - Йовчева / 2 място /

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 21 посетителя в сайта

Приятели

. .
.